Instagram'dan paylaştı! Ezgi Mola'ya ünlü oyuncu Beren Saat'ten çok konuşulacak destek - Son Dakika

Instagram'dan paylaştı! Ezgi Mola'ya ünlü oyuncu Beren Saat'ten çok konuşulacak destek

03.06.2021 22:19

İpek Er'e tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuksuz yargılanan Musa Orhan'a yaptığı sert eleştiriler nedeniyle hakkında hapis istemiyle dava açılan Ezgi Mola'ya bir destek de Beren Saat'ten geldi. Saat, Mola'nın karesini Instagram'dan paylaşıp, "Çivisi çıkmış bir ülkede suçlanacak bir tek Ezgi Mola kalmıştı. Yalnız değilsin Ezgi Mola" diye yazdı.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Batman'da tecavüz uğradıktan sonra intihar eden İpek Er'e tecavüz davasında yargılanan Musa Orhan'ın tutuklanmamasına tepki göstermiş ve sert ifadeler kullanmıştı.

ÇOK SAYIDA DESTEK GELDİ

İki günden bu yana sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Ezgi Mola'ya başta Hazal Kaya, Atilla Taş, Barış Atay, Metin Uca, Hasibe Eren, Aslı İnandık, Mahsun Kırmızgül, İlkay Akkaya, Fatma Turgut, Funda Eryiğit, Serkay Tütüncü, Sarp Akkaya, Tan Taşçı, Ayşenil Şamlıoğlu, Rahşan Gülşan ile Selçuk Balcı başta olmak üzere çok sayıda isim destek vermişti.

DESTEK VEREN ÜNLÜLERE SUÇ DUYURUSU

Orhan'ın avukatı destek mesajlarının ardından, hakaret gerekçesiyle ünlü isimler hakkında suç duyurusunda bulundu. Bu gelişmenin ardından Mola'ya destek mesajları yeniden sosyal medyada en üst sıralara geldi.

BEREN SAAT'TEN ÇOK KONUŞULACAK DESTEK

Ezgi Mola'ya sosyal medyadan destek mesajları atılmaya devam ederken, bir destek de meslektaşı Beren Saat'ten geldi. Son olarak Beren Saat, Mola'nın karesini Instagram'dan paylaşıp, "Çivisi çıkmış bir ülkede suçlanacak bir tek Ezgi Mola kalmıştı. Yalnız değilsin Ezgi Mola" diye yazdı.

Beren Saat'in paylaşımı şu şekilde:

Beren Saat'in Ezgi Mola için yaptığı destek paylaşımı dikkat çekti
YORUMLAR (4)
  • Miray Taşdemir: Ünlü yada ünsüz ayrımı yapmadan tarafsızca bir düşünün. İpek yerinde kendi kızınızı kardeşinizi sevgilinizi eşinizi düşünün. Onun böyle bir zulme uğrayıp kendi canına kıydığını bunu gerçekten düşünün ve bu yorumlarınız dan utanın. Böyle bir adamı savunmak. Bu haksızlık. Başta Ezgi Mola ve ona destek olan herkese teşekkür ederim. Şunu kimse unutmasın haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Bugün sessiz kaldığınız zulme yarın sizde uğrarsınız. Cevap Yaz 10 0 Yayından Kaldır
  • Mehmet Yavuz: bütün atesitler toplanmış. ulan size linç yapılınca mangalda kül bırakmazsınız. adam suçlu evet de sizinde o insana bu şekilde laf söylemeniz mantıklı değil. şu ünsüzler önce kendilerine baksın. Cevap Yaz 12 162 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Boğaziçi Üniversitesi'nde İslami değerlere hakaret ettiği öne sürülen kişiye soruşturma Boğaziçi Üniversitesi'nde İslami değerlere hakaret ettiği öne sürülen kişiye soruşturma Kozan Belediye Başkanı Özgan'dan oyuncu Farah Zeynep Abdullah'a tazminat davası Kozan Belediye Başkanı Özgan'dan oyuncu Farah Zeynep Abdullah'a tazminat davası Anketlerde partisi üçüncü sırada çıkan Meral Akşener 2023 hedefini açıkladı: İstanbul'da da Türkiye'de de birinci parti olacağız Anketlerde partisi üçüncü sırada çıkan Meral Akşener 2023 hedefini açıkladı: İstanbul'da da Türkiye'de de birinci parti olacağız

Son Dakika Magazin Instagram'dan paylaştı! Ezgi Mola'ya ünlü oyuncu Beren Saat'ten çok konuşulacak destek - Son Dakika


Advertisement