2 ay önce aşk yaşamaya başlayan Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli ayrıldı - Son Dakika

2 ay önce aşk yaşamaya başlayan Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli ayrıldı

20.09.2020 16:58

Ünlü oyuncu İlker Kaleli, 2 ay önce kendisinden 13 yaş küçük Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerinin başında aşklarını ilan eden çiftin mutluluğu kısa sürdü ve ayrılık kararı aldı.

Başarılı oyuncu İlker Kaleli ile kendisinden 13 yaş küçük olan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz'ın aşk yaşadığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Dizi çekimleri için şehir dışında olan Yılmaz ile Kaleli'nin birlikteliği kısa sürdü.

"AYNI YERDEN BAKAMADIK"

Yaklaşık iki aydır sevgili olan ünlü çiftten ayrılık haberi geldi. Biran Damla, son günlerde İlker Kaleli ile çıkan ayrılık haberleriyle ilgili TV100'e yaptığı açıklamada "Aynı yerden bakmadık. Olmadı sağlık olsun" dedi.

AŞKLARINI İLAN ETMİŞTİ

36 yaşındaki İlker Kaleli ve 23 yaşındaki meslektaşı Biran Damla Yılmaz, geçtiğimiz aylarda yeni bir aşka yelken açmıştı. Emirgan'daki evinden çıkarken görüntülenen İlker Kaleli, Biran Damla Yılmaz'la aşk yaşamaya başladığı haberleri hakkında, "Yaklaşık bir aydır süren güzel bir arkadaşlığımız var" demişti.

Ardından güzel oyuncu da önceki haftalarda aşk hayatıyla ilgili "Arkadaşlar özel hayat konuşmuyorum ama çok mutluyum" cevabını vermişti.

YORUMLAR
500
İtalya'da su seviyesi düşen nehirde bulunan tarihi bomba imha edildi İtalya'da su seviyesi düşen nehirde bulunan tarihi bomba imha edildi Akaryakıt istasyonuna bırakılan şüpheli valiz hareketli dakikalar yaşattı Akaryakıt istasyonuna bırakılan şüpheli valiz hareketli dakikalar yaşattı Bakan Soylu: PKK/PYD'nin Cerablus'ta gerçekleştireceği bombalı saldırı engellendi Bakan Soylu: PKK/PYD'nin Cerablus'ta gerçekleştireceği bombalı saldırı engellendi

Son Dakika Magazin 2 ay önce aşk yaşamaya başlayan Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli ayrıldı - Son Dakika


Advertisement