Buket Aydın'dan dikkat çeken paylaşım! İlk kez bu kadar cesur - Son Dakika

Buket Aydın'dan dikkat çeken paylaşım! İlk kez bu kadar cesur

12.06.2020 00:36

Demirören Medya Grubu'ndan istifa ettikten sonra 7 yıllık eşinden tek celsede boşanan Buket Aydın, sosyal medyayı daha aktif kullanmaya başladı. Aydın, spor sütyeniyle boks yaparken çekilmiş bir karesini "Karantinada kilo almayan sinsidir" notuyla paylaştı.

Buket Aydın, 1 ay önce Kanal D Haber Başkanı ve Ana Haber Bülteni sunuculuk görevinden istifa etmişti. Aydın, istifasının ardından 7 yıllık eşi Erce Baykal ile tek celsede boşanmıştı.

İki radikal kararı peş peşe alan isim, önceki gün Nişantaşı'nda maskesiz görüntülenmişti. Emir Sarıgül ile de aşk yaşadığı iddia edilen Aydın sosyal medyayı aktif kullanmaya başladı.

Buket Aydın, spor yaptığı anları paylaştı: Karantinada kilo almayan sinsidir

"KARANTİNADA KİLO ALMAYAN SİNSİDİR"

Buket Aydın, son olarak Instagram hesabının hikayeler bölümünden spor sütyeniyle boks yaparken çekilmiş bir karesini paylaşarak, "Karantinada kilo almayan sinsidir" yorumunda bulundu. İş hayatından paylaşımlar dışında paylaşım yapmayan Aydın bu paylaşımıyla şaşırttı.

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kan donduran olay! Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen adam, kavga ettiği komşularının boğazını kesti Kan donduran olay! Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen adam, kavga ettiği komşularının boğazını kesti Aydın'ın Mustafa amcası 17 yıldır Aydınlıları serinletiyor Aydın'ın Mustafa amcası 17 yıldır Aydınlıları serinletiyor Çine'de takla atan otomobilin sürücüsü yaralandı Çine'de takla atan otomobilin sürücüsü yaralandı

Son Dakika Magazin Buket Aydın'dan dikkat çeken paylaşım! İlk kez bu kadar cesur - Son Dakika


Advertisement