Burak Özçivit ile Kerem Bursin, Can Feda'da Buluştu - Son Dakika

Burak Özçivit ile Kerem Bursin, Can Feda'da Buluştu

29.09.2017 14:52

23 Şubat'ta vizyona girmesi planlanan 'Can Feda' filminde Burak Özçivit ve Kerem Bürsin birlikte boy gösterecek.

Oyuncu Fahriye Evcen'in, Burak Özçivit'in şaşkın bakışları arasında eşiyle ile Kerem Bursin'in aynı filmde oynayacaklarını açıklamasının hemen ardından sürpriz filmin ilk fotoğrafı yayınlandı. İsmi Can Feda olarak açıklanan filmde, Özçivit ve Bürsin iki askeri canlandıracak.

"BU İKİLİ İZLEYENLERİ ŞAŞIRTACAK"

Fahriye Evcen önceki gün eşi Burak Özçivit'in yeni filminde Kerem Bürsin ile kamera karşına geçeceğini söyledi. Özçivit'in şaşkın bakışları arasında sözlerine devam eden Evcen "Bu ikili, izleyenleri şaşırtacak" dedi.

Burak Özçivit ile Kerem Bursin, Can Feda'da Buluştu

İKİ ASKERİ CANLANDIRACAKLAR

Bu açıklamanın hemen arkasından Burak Özçivit ile Bürsin'i yan yana getirecek sürpriz filmin ismi açıklandı. Can Feda filminde, Özçivit ve Bürsin iki askeri canlandıracak.

23 ŞUBAT'TA İZLEYİCİ İLE BULUŞACAK

Kahramanların mücadelesi 23 Şubat'ta seyirciyle buluşacak. Senaryosu Zafer Külünk'e ait filmin yönetmeni ise Çağatay Tosun.

Filmin, kısa tanıtım fragmanı da bu hafta sonu sinema salonlarında yayınlanacak.

YORUMLAR
500
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, ikinci bebek haberinden sonra ilk kez konuştu: Yeni öğrendik, çok heyecanlıyız Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, ikinci bebek haberinden sonra ilk kez konuştu: Yeni öğrendik, çok heyecanlıyız

Son Dakika Magazin Burak Özçivit ile Kerem Bursin, Can Feda'da Buluştu - Son Dakika


Advertisement