Burcu Esmersoy'dan kahvaltı itirafı! Her pazar ödül olarak 8 simit yiyor - Son Dakika

Burcu Esmersoy'dan kahvaltı itirafı! Her pazar ödül olarak 8 simit yiyor

26.07.2021 17:47

Zayıflığını koruması nedeniyle en dikkat çeken isimler arasında yer alan sunucu Burcu Esmersoy, formunu korumasına ilişkin sırlar verdi. Düzenlik spor yaptığını belirten Esmersoy, pazar günleri ise kendisine ödül verdiğini belirterek kahvaltıda 8 simit yediğini anlattı.

Yaz aylarını nedeniyle tatiline Bodrum'da devam eden isimlerden biri de ünlü sunucu Burcu Esmersoy. Güzel sunucu, tatiline devam ettiği Bodrum'da özel hayatına dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Formunu korumasıyla bilinen Esmersoy'un kahvaltı itirafı ise açıklamaları arasında en çok konuşulan detaylardan biri oldu.

Burcu Esmersoy'dan kahvaltı itirafı! Her pazar ödül olarak 8 simit yiyor

"EVİM ÇAMAŞIR SUYU KOKAR"

İşte sezonu Bodrum'daki evinde geçiren Esmersoy'un samimi açıklamaları:

Tatilde yoruluyorum aslında. Evimde hep misafir var. Sevdiğim insanların rahatı çok önemli. Evim ya sabun ya çamaşır suyu kokar. Temiz çamaşır kokusu severim. Dağınığım. Çok dağılınca bir anda girişiyorum. Çamaşır suyundan bayılma noktasına geliyorum.

"UYKU DÜZENİM YERİNDE"

Çalıştıkça ışıldıyorum. Sağlıklı bir hayat yaşıyorum. 8.30'da uykum geliyor. Uygulama indirdim, telefonum 8'de kapanıyor. 9.30-10.00'da yatıyorum. Sabah 5'te uyanıyorum. Spor, düzenli hayat, sağlıklı beslenme.

Burcu Esmersoy'dan kahvaltı itirafı! Her pazar ödül olarak 8 simit yiyor

"PAZAR GÜNLERİ 8 SİMİT YERİM"

Beyaz ekmek kesinlikle yemiyorum. Simit delisiyim. Pazar günü ödül yapıyorum. Simit, tereyağı reçel... Kahvaltıda 8 simit yerim.

45 yaşındayım. 30 yaşından sonra metabolizma yavaşlıyor. 2 kat spor yapmanız lazım. Bazen çok yoruluyorum. Ama mesleğimi de mümkün olduğunca devam ettirmek istiyorum. Bu yüzden fiziğime dikkat etmek zorundayım.

Burcu Esmersoy'dan kahvaltı itirafı! Her pazar ödül olarak 8 simit yiyor

"DOLGUYLA İŞİM YOK"

Bodrum'da paparazzilere yakalanmaya vaktim yok. Trafikten plaja inemiyorum. Yaş çok inandığım bir şey değil. Kadın için olgunlaşmak, hayat tecrübesine sahip olmak güzel.

Kök hücre yaptırıyorum. Cildi çok güzelleştiren ve iyileştiren bir tedavi. Kolajen desteği de var. Botoks olabilir ama dolguyla işim yok.

Burcu Esmersoy'dan kahvaltı itirafı! Her pazar ödül olarak 8 simit yiyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Burcu Esmersoy'dan kahvaltı itirafı! Her pazar ödül olarak 8 simit yiyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Fiziksel değişimiyle olay olan Miray Daner, estetik iddialarını reddetti 00:21 Fiziksel değişimiyle olay olan Miray Daner, estetik iddialarını reddetti Türkiye'ye dev yatırım hazırlığı! Aramızı düzelttiğimiz Birleşik Arap Emirlikleri'nden milyar dolarlarla geliyorlar 23:30 Türkiye'ye dev yatırım hazırlığı! Aramızı düzelttiğimiz Birleşik Arap Emirlikleri'nden milyar dolarlarla geliyorlar Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! 22:26 Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! "Siz Amerika'nın hizmetkarısınız" deyince milletvekilleri buz kesti
Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan 20:50 Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan "Göster cep telefonunu" tepkisi Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 18:11 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Barınamıyoruz" eylemlerine tepki: Hayatınız yalan Cinsel ilişki sırasında balkondan düşen kadın, son model arabayı pert etti 16:07 Cinsel ilişki sırasında balkondan düşen kadın, son model arabayı pert etti
10 gün önce evlenen doktor çiftin 4 bilezik için yaptığı kavgada kan aktı: 4 yaralı 15:47 10 gün önce evlenen doktor çiftin 4 bilezik için yaptığı kavgada kan aktı: 4 yaralı 3 burger için 3 bin 600 TL hesap alıyor! Nusret'in yeni restoranındaki fiyatlar tepki topladı 14:34 3 burger için 3 bin 600 TL hesap alıyor! Nusret'in yeni restoranındaki fiyatlar tepki topladı
Advertisement