Cem Yılmaz, kendi adını kullanarak para isteyen dolandırıcılara isyan etti - Son Dakika

Cem Yılmaz, kendi adını kullanarak para isteyen dolandırıcılara isyan etti

21.09.2021 17:15

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendi adını kullanarak dolandırıcılık yapanlara isyan etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yılmaz, kendisinin ve yakın çevresinin asla bu şekilde para istemeyeceğini belirterek takipçilerini uyardı.

Son günlerde ünlü isimler üzerinden yapılan dolandırıcılıklara Cem Yılmaz'ın ismi de karıştı. Sosyal medya hesabından takipçileri için uyarıda bulunan Cem Yılmaz, kendisinin ve çevresinin adına para isteyen kişilere karşı itibar edilmemesini söyledi.

"BEN CEM YILMAZ'IM" DİYEREK PARA İSTEDİLER

Dolandırıcıların restoran ve otel gibi mekanları arayarak kendi adına para talebinde bulunmasına isyan eden ünlü komedyen, paylaşımında şu ifadelere yer verdi :

"Sosyal medyadan bu ara sıkça restoran, büfe, yok efendim otel gibi mekanları arayarak 'Kardeş, merhaba. Ben Cem Yılmaz'ım! Yok işte ben abisiyim. Zafer abinin selamı var. Kartım PIN'ini unuttum. Az sonra bizim yeğen gelecek, 1700 lira veriver' gibi dolandırıcılıklar duyuyorum."

TAKİPÇİLERİNİ UYARDI

Yaptığı paylaşım sonrası bazı kullanıcılardan eleştiriler alan Cem Yılmaz, bir sonraki tweet'inde ise şu ifadeleri kullandı:

"'Şimdi çaresizliği anlıyorum da, "Ben Cem, hemen 1500 IBAN'ıma atıver'e inanana artık ne diyeyim. Duyurum olsun. Ben, biz, yakın çevremin böyle bir huyu, tekel bayiinden 500 veriver limitli hayalleri olmadı. Lütfen böyle telefon, mesaj, DM vs. itibar etmeyin. Enteresan ama varmış bu. "

Cem Yılmaz, kendi adını kullanarak para isteyen dolandırıcılara isyan etti

Son Dakika Magazin Cem Yılmaz, kendi adını kullanarak para isteyen dolandırıcılara isyan etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

İstanbul'un göbeğinde araçlar birbirine girdi! Zırhlı aracın da karıştığı kazada yaralılar var 11:49 İstanbul'un göbeğinde araçlar birbirine girdi! Zırhlı aracın da karıştığı kazada yaralılar var Yargıtay'dan özel sektör çalışanlarını ilgilendiren örnek karar: Vasıflı işçi, asgari ücretle çalıştırılamaz 11:30 Yargıtay'dan özel sektör çalışanlarını ilgilendiren örnek karar: Vasıflı işçi, asgari ücretle çalıştırılamaz Felipe Melo, cazip teklifi Galatasaray için reddetti 11:23 Felipe Melo, cazip teklifi Galatasaray için reddetti
HDP'de plan hazır! Eğer kapıları kilitlenirse 4 partiden birine geçecekler 11:10 HDP'de plan hazır! Eğer kapıları kilitlenirse 4 partiden birine geçecekler Erdoğan'dan üst üste gelen zamlar hakkında açıklama: Dünya ekonomisindeki bozulma Türkiye'yi de etkiledi 10:55 Erdoğan'dan üst üste gelen zamlar hakkında açıklama: Dünya ekonomisindeki bozulma Türkiye'yi de etkiledi Görüşmeler önümüzdeki günlerde başlayacak! Asgari ücret için en güçlü olasılık 3 bin 447 bin lira 10:31 Görüşmeler önümüzdeki günlerde başlayacak! Asgari ücret için en güçlü olasılık 3 bin 447 bin lira
Ordu'daki futbol maçında büyük skandal! Kuran-ı Kerim sayfalarını kesip konfeti yapmışlar 10:27 Ordu'daki futbol maçında büyük skandal! Kuran-ı Kerim sayfalarını kesip konfeti yapmışlar Seren Serengil, 10:10 Seren Serengil, "Zina suç olmalı" çıkışına açıklama getirdi: Benim ailem yıkıldı
Advertisement