Cesaretiyle dikkat çeken Hadise, göğüs dekolteli pozuyla nefes kesiyor - Son Dakika

Cesaretiyle dikkat çeken Hadise, göğüs dekolteli pozuyla nefes kesiyor

19.01.2023 10:37

Özel hayatının yanı sıra tercih ettiği sahne kıyafetleriyle de adından söz ettiren Hadise, son olarak derin göğüs dekolteli işlemeli mini bir elbise giydi. Şarkıcının ayna karşısında verdiği poz ise kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Geçtiğimiz sene iş insanı Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturduktan birkaç ay sonra boşanmasıyla gündemden düşmeyen Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

GÖĞÜS DEKOLTELİ ELBİSESİYLE POZ VERDİ

Sahne kıyafetlerinden cesaretiyle dikkat çeken şarkıcı, son olarak derin göğüs dekolteli mini bir elbise tercih etti. Instagram'da 14,2 milyon takipçisi bulunan şarkıcı, ayna karşısında verdiği pozu paylaşmayı ihmal etmedi. Hadise'nin göğüs dekolteli pozu kısa sürede Instagram kullanıcıları tarafından paylaşılmaya başlandı.

İşte Hadise'nin dikkat çeken sahne kıyafeti...

Cesaretiyle dikkat çeken Hadise, göğüs dekolteli pozuyla nefes kesiyor
Cesaretiyle dikkat çeken Hadise, göğüs dekolteli pozuyla nefes kesiyor
Cesaretiyle dikkat çeken Hadise, göğüs dekolteli pozuyla nefes kesiyor
YORUMLAR (3)
  • Ahmet Demir: bizde görelim ıccık Cevap Yaz 8 2 Yayından Kaldır
  • Ferhat Duman: giyim tarzlarınız , yaşam tarzlarınız o kadar iğrenç ki cehennem sizden kaçacak toprak bile kabul etmeyececek şu bedenlerinizi.. Cevap Yaz 60 21 Yayından Kaldır
  • Hızır Ekşi: Boşanan azıyor Cevap Yaz 22 5 Yayından Kaldır
500
En çok takipçisi olan TikTok fenomenleri [Türkiye] En çok takipçisi olan TikTok fenomenleri [Türkiye] Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk: ' (Belediye önünde kendisi ve çevresindekileri ateşe veren şahıs) Hadise bizi derinden üzdü' Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk: ' (Belediye önünde kendisi ve çevresindekileri ateşe veren şahıs) Hadise bizi derinden üzdü' Influencer sosyal medyadan kaç para kazanıyor? Influencer sosyal medyadan kaç para kazanıyor?

Son Dakika Magazin Cesaretiyle dikkat çeken Hadise, göğüs dekolteli pozuyla nefes kesiyor - Son Dakika


Advertisement