Yeni dizi için imaj değiştiren Ebru Şahin'in son hali hayranlarını şaşırttı - Son Dakika

Yeni dizi için imaj değiştiren Ebru Şahin'in son hali hayranlarını şaşırttı

17.09.2021 18:51

Basketbolcu sevgilisi Cedi Osman'la evlilik hazırlığında olan ünlü oyuncu Ebru Şahin, ATV'nin yeni dizisi Destan'la izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu dizi için imaj değişikliğine giden Şahin'in son hali hayranlarını şaşırttı.

ATV ekranlarının yeni sezondaki iddialı dizileri arasında yer alan Destan'ın çekimlerine başlandı. Çekimler sırasında en dikkat çeken isim ise şu sıralar basketbolcu Cedi Osman'la evlilik hazırlığındaki Ebru Şahin oldu.

ŞAHİN'İN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Yapımcılığını Bozdağ Film'in üstlendiği Destan'da Ebru Şahin'in partneri Edip Tepeli olacak. Şahin ile Edip Tepeli, dizi için çeşitli eğitimler alıyor. Kadrosunda yıldız isimleri buluşturan dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, Instagram hesabından Ebru Şahin'in Destan'daki imajını paylaşarak herkesi şaşırttı.

Yeni dizi için imaj değiştiren Ebru Şahin'in son hali hayranlarını şaşırttı

DİZİDEN BEKLENTİ BÜYÜK

Şahin'in büyük değişimi sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Güçlü bir prodüksiyon ile gelecek olan Destan'ın yeni sezonda yayınlanması bekleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor.

Yeni dizi için imaj değiştiren Ebru Şahin'in son hali hayranlarını şaşırttı

İKİ GENCİN AŞKINI ANLATIYOR

Adı ilk önce Akkız Destanı olarak açıklanan, daha sonra Destan olarak değiştirilen dizi Türklerin İslamiyet'i kabul etmesinden daha önceki 9. yüzyılda geçen hikayede bir genç kız ile bir hanın oğlunun aşkını anlatacak. Dizinin senaryosu ise daha önce Sen Anlat Karadeniz ve Sefirin Kızı dizilerin hikayesine imzasını atan Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem tarafından kaleme alınacak.

İşte Ebru Şahin'in dizi için değiştirdiği imajı:

Destan sete çıktı! Ebru Şahin'in yeni imajı şaşkına çevirdi
Yeni dizi için imaj değiştiren Ebru Şahin'in son hali hayranlarını şaşırttı

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Yeni dizi için imaj değiştiren Ebru Şahin'in son hali hayranlarını şaşırttı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Gece kulübünde çalışan 24 yaşındaki kadını kaçırmaya çalıştı: 4 kişi yaralı, 3 kişi tutuklu 13:49 Gece kulübünde çalışan 24 yaşındaki kadını kaçırmaya çalıştı: 4 kişi yaralı, 3 kişi tutuklu Liverpool'un hocası Klopp, muhabirin sorusu ile deliye döndü 13:36 Liverpool'un hocası Klopp, muhabirin sorusu ile deliye döndü E-devlet üzerinden elektronik imza başvuruları sistem üzerinden yapılabilecek 13:19 E-devlet üzerinden elektronik imza başvuruları sistem üzerinden yapılabilecek
Azerbaycan - İran arasındaki kriz tırmanıyor! Sınır kapısında 10 kilometrelik kuyruk oluştu 12:42 Azerbaycan - İran arasındaki kriz tırmanıyor! Sınır kapısında 10 kilometrelik kuyruk oluştu Market sahibi, güvenlik kamerasına yakalanan koltuk hırsızını izlerken kahkahasını tutamadı 12:31 Market sahibi, güvenlik kamerasına yakalanan koltuk hırsızını izlerken kahkahasını tutamadı Ronaldinho'nun son hali görenleri duygulandırdı! Messi, büyük ustaya sıkı sıkı sarıldı 12:13 Ronaldinho'nun son hali görenleri duygulandırdı! Messi, büyük ustaya sıkı sıkı sarıldı
Dehşete düşüren cinayet! 12:03 Dehşete düşüren cinayet! "Seni oğlan yapacağım" diyen adamı öldürüp cinsel organını kopardı Akaryakıttaki zamlar gıdayı da vuracak! Fiyatların en az yüzde 30 yükselmesi bekleniyor 11:49 Akaryakıttaki zamlar gıdayı da vuracak! Fiyatların en az yüzde 30 yükselmesi bekleniyor
Advertisement