Dünya Umurlarında Değil! - Son Dakika

Dünya Umurlarında Değil!

Dünya Umurlarında Değil!
Son Güncelleme: 09.07.2007 09:21

Sanat ve Sosyete Dünyasının Asi Kızları Hiç Söz Dinlemiyor!

SANAT VE SOSYETE DÜNYASININ ASİ KIZLARI HİÇ SÖZ DİNLEMİYOR!

Çağla Şikel: Manken ve oyuncu Çağla Şıkel, kimin kendisi için ne düşüneceğini, kimin hakkında ne söyleyeceğini umursamadan, hayatı dilediği gibi yaşıyor.

Helin Avşar: Her aileden çılgın ve aykırı biri mutlaka çıkar. Avşar ailesinin aykırı, hareketli, çılgını da Helin. Yanlış anlaşılmaktan, hakkında dedikodular çıkmasından hiç rahatsız değil.

Deniz Akkaya: Deniz Akkaya, ne sevgililerine hesap verir ne de yanlış anlaşılmaktan çekinir. Öyle olsaydı gazetelere, dergilere o yürek hoplatan, dudak uçuklatan erotik pozları verir miydi?

Esin Maraşlıoğlu: Modacı Esin Maraşlıoğlu, hem güzelliği hem yaşam tarzıyla sosyetede parmakla gösterilen isimlerden biri. Dilediği aşkı dilediğiyle gönlünce yaşar. Sosyetede herkes onu böyle bilir, tanır.

Yasemin Kozanoğlu: Yaşam tarzından, özgürlüğünden, hareketli yaşamından biraz ödün verseydi belki de bugün dünyanın en ünlü mankenlerinden veya oyuncularından biri olabilirdi.

Oyuncu Pınar Altuğ da sektörünün en hareketli ve en özgür isimlerinden. Pınar Hanım, kimseye hesap vermeden hayatını dilediği gibi yaşıyor.

Hande Ataizi de kimseye hesap vermeden özgürce, çılgınca, kafasının estiği gibi yaşadı ve hâlâ da yaşamaya devam ediyor.

Oyuncu ve fotomodel Tuba Ünsal çocuk sayılacak yaşta magazin basınının gözdesi oldu. Tabii aynı zamanda da çapkın erkeklerin… Konuşulanlara kulağını tıkayıp daldan dala konmayı sürdürüp, gençliğinin ve güzelliğinin gerektirdiği çok hareketli bir yaşam sürdü.

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Dünya Umurlarında Değil! - Son Dakika


Advertisement