Eda Taşpınar ile ayrıldıklarını açıklayan oyuncu Çağrı Atakan, Survivor'a gidiyor - Son Dakika

Eda Taşpınar ile ayrıldıklarını açıklayan oyuncu Çağrı Atakan, Survivor'a gidiyor

01.01.2021 11:42

Çukur dizisinde canlandırdığı 'Remzi' karakteri ile adını duyuran oyuncu Çağrı Atakan yaklaşık 4 aydır birlikte olduğu Eda Taşpınar ile ayrıldıklarını açıkladı. Yakında Survivor'a gideceğini de belirten Atakan, "Ünlüler takımında yarışacağım, takım arkadaşlarımla tanıştım hepsi çok iyi insanlar" dedi.

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur ile adını duyuran oyuncu Çağrı Atakan Nişantaşı'nda görüntülendi. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Atakan, yaklaşık olarak 4 aydır birlikte oldukları sosyetik güzel Eda Taşpınar ile ayrıldıklarını belirtti.

"FİKİR ANLAŞMAZLIĞI YÜZÜNDEN NOKTA KOYDUK"

Atakan yaptığı açıklamada, "Evet bizi bir süredir birlikte görmüyorsunuz. Maalesef Eda Taşpınar ile ayrıldık. Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu. Dostça ayrıldık, hayırlısı olsun" ifadelerini kullandı.

Çağrı Atakan

"SURVIVOR'A GİDİYORUM"

Açıklamalarına devam eden Atakan, "Yakında Survivor'a gidiyorum. Ünlüler takımında yarışacağım, takım arkadaşlarımla tanıştım hepsi çok iyi insanlar. Kendimi açlığa alıştırmaya çalışıyorum, sporla aram zaten iyi idmanlıyım. 10 yıldır yarışmayı televizyondan ilgiyle izliyordum. Dinlenmeye çekildim, moral motivasyon olarak kendimi hazırlıyorum" dedi.

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Doğukan Manço'dan 2 kere mücadele ettiği Survivor için tepki çekecek sözler Doğukan Manço'dan 2 kere mücadele ettiği Survivor için tepki çekecek sözler 5 Yıl Sonra Geri Döndü 5 Yıl Sonra Geri Döndü Survivor şampiyonları Ogeday ve Nisa aşka geldi Survivor şampiyonları Ogeday ve Nisa aşka geldi

Son Dakika Magazin Eda Taşpınar ile ayrıldıklarını açıklayan oyuncu Çağrı Atakan, Survivor'a gidiyor - Son Dakika


Advertisement