Eda Taşpınar, oyuncu Çağrı Atakan ile aşk yaşamaya başladı - Son Dakika

Eda Taşpınar, oyuncu Çağrı Atakan ile aşk yaşamaya başladı

18.08.2020 13:47

Bir süredir yalnız olan Eda Taşpınar, Çukur dizisinin oyuncusu Çağrı Atakan ile aşk yaşamaya başladı. Yeni ilişkisi hakkında konuşan Taşpınar, mutlu bir ilişkisinin olduğunu söyledi.

Uzun süredir yalnız olduğu bilinen Eda Taşpınar, 'Çukur' dizisinde Remzi karakterini oynayan Çağrı Atakan ile sürpriz bir birlikteliğe adım attı. Özel hayatını basından uzak tutan Taşpınar, ilişkisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

İLİŞKİSİNİ KABUL ETTİ

Kendisini görüntüleyen basın mensuplarını sorularını yanıtlayan Taşpınar, işlerinin çok iyi gittiğini yavaş yavaş dünyaya açıklamaya başladığını söyledi. Koronavirüs nedeniyle bu sene Yunanistan'a gidemeyen Taşpınar, yeni sevgilisi Çağrı Atakan ile Alaçatı'da tanıştıklarını ve yeni bir aşka yelken açtıklarını söyledi.

İlişkisinin güzel gittiğini söyleyen Eda Taşpınar, "1.5 ay kadar oldu, her şey yolunda…" dedi. Taşpınar ünlü oyuncuyla Alaçatı'da tanıştığını da itiraf etti.

Eda Taşpınar, oyuncu Çağrı Atakan ile aşk yaşamaya başladı
Eda Taşpınar, oyuncu Çağrı Atakan ile aşk yaşamaya başladı
YORUMLAR (26)
  • xyz: lan bu ülkedeki ünlü oyuncu ünlü sanattçı olgusunu bir ben mi anlamıyorum yoksa bir gariplik mi var,1 dizide 1 yarışmada çıkan ünlü arkadaş :)))))kim la bu herif,dolmuş uavini gibi...eda ya bak sözde yılların ikoncanı ne hallere kimlere düşmüş,demekki eda meda hikaye... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
'Alaçatıspor her maça puan almak için çıkacak' 'Alaçatıspor her maça puan almak için çıkacak'

Son Dakika Magazin Eda Taşpınar, oyuncu Çağrı Atakan ile aşk yaşamaya başladı - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş