Erdoğan'ın Birinci Olduğu Ankette Demet Akalın'a Sürpriz - Son Dakika

Erdoğan'ın Birinci Olduğu Ankette Demet Akalın'a Sürpriz

15.04.2017 21:57

VTE Araştırma tarafından yapılan anket sonuçları açıklandı. Ankete göre Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'deki en etkili isim olurken, Demet Akalın, en etkili kadın oldu.

VTE Araştırma tarafından yapılan sosyal medya anketinin sonuçları açıklandı.

Araştırmaya göre Türkiye'de insanların sosyal medyada olumlu yönde en çok Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan etkilendikleri ortaya çıktı.

ERDOĞAN BİRİNCİ OLDU

Yüzde 51,2 ile listenin başında yer alan Erdoğan'ı yüzde 49,5'le Cem Yılmaz, yüzde 41'le Haluk Levent takip etti.

Erdoğan'ın Birinci Olduğu Ankette <a class='keyword-sd' href='/demet-akalin/' title='Demet Akalın'>Demet Akalın</a>'a Sürpriz

EN ETKİLİ KADIN: DEMET AKALIN

Listede 4'üncü sırayı ise yüzde 38,3'le Demet Akalın aldı. Sonuçlara göre Demet Akalın, Türkiye'de insanları sosyal medyada olumlu yönde en çok etkileyen kadın olma ünvanına sahip oldu.

"EN ETKİLİ KADIN OLDUM AYOL"

Anket sonuçlarını Instargam hesabından paylaşan Akalın, paylaşımına "Bildiğin bir Polyanna olarak en etkili kadın oldum ayol" notunu ekledi.


Erdoğan'ın Birinci Olduğu Ankette Demet Akalın'a Sürpriz

Kaynak: Haberler.com

AK Parti'den 'Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme' toplantısı AK Parti'den 'Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme' toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsveç Başbakanı Andersson ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsveç Başbakanı Andersson ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Stoltenberg'le görüşmesinde İsveç ve Finlandiya'nın savunma sanayi ihracatında Türkiye'ye yönelik ambargoyu kaldırmayı taahhüt... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Stoltenberg'le görüşmesinde İsveç ve Finlandiya'nın savunma sanayi ihracatında Türkiye'ye yönelik ambargoyu kaldırmayı taahhüt...

Son Dakika Magazin Erdoğan'ın Birinci Olduğu Ankette Demet Akalın'a Sürpriz - Son Dakika


Advertisement