Eşinden yeni boşanan Buket Aydın'ın Emir Sarıgül'le fotoğrafı sosyal medyayı salladı - Son Dakika

Eşinden yeni boşanan Buket Aydın'ın Emir Sarıgül'le fotoğrafı sosyal medyayı salladı

15.05.2020 10:05

Kanal D Ana Haber'deki görevinden istifa eden ve devamında yedi yılık eşinden boşanan Buket Aydın'ın Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'le fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ünlü modacı Barbaros Şansal, geçtiğimiz günlerde Kanal D'deki görevinden istifa eden Buket Aydın'ın siyasetçi Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'le olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Aydın bu fotoğraflarla gündeme gelmesinden sonra aşk iddialarına tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN FOTOĞRAF

"Yeni bir hayata başlayacağım" diyerek Kanal D Ana Haber'deki görevinden istifa eden Buket Aydın, yedi yıllık eşi Erce Baykal'dan da boşanmıştı. Aydın'ın boşanmasının ardından sosyal medyaya bir fotoğraf damga vurdu.

Eşinden yeni boşanan Buket Aydın'ın Emir Sarıgül'le fotoğrafı sosyal medyayı salladı

Buket Aydın'ın siyasetçi Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'le fotoğrafı aşk iddialarını alevlendirdi. Aydın'dan bu iddialara jet hızında yanıt geldi.

Eşinden yeni boşanan Buket Aydın'ın Emir Sarıgül'le fotoğrafı sosyal medyayı salladı

"EMİR SARIGÜL'DEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Aydın açıklamasında "Telefonumda ve instagram hesabımda siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılarla çekilmiş yüzlerce fotoğrafımdan sadece birini alıp kötü niyetli biçimde servis edenleri Allah'a havale ediyorum. Arkadaşım Emir Sarıgül'den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum" dedi.

YORUMLAR (51)
  • hasan elibol: su bosanma isi ulkemizin her yerinden bir sonlasin istiyoruum ulkemim guzel erkeler ive kadinlari lutfen bosanmayin ne olur bosanmayin daglar taslar titriyor her bosanan cift te hangi dagda kurt oluyorda neyi alip neyi veremiyorsunuz, hele hele su icende buliundugumuz kriz durumlarda zaten bu virus ve hastaliklar genellikle bosanmalardir bir sebebide iyi dusunun tasinin mutlu olun ayrilmayin seviniz birbirinizi.ve iyi ornek olun genclere Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Özet: Boş ol boş ol boş ol .giden gitmiştir gittiği günde bitmiştir 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Çocukların antik kent yakınındaki oyunu yangınla bitti Çocukların antik kent yakınındaki oyunu yangınla bitti Isparta'da bal hasadına başlandı Isparta'da bal hasadına başlandı Tur teknesinde ayağı kopan gencin yardımına 112 motorize sağlık ekibi koştu Tur teknesinde ayağı kopan gencin yardımına 112 motorize sağlık ekibi koştu

Son Dakika Magazin Eşinden yeni boşanan Buket Aydın'ın Emir Sarıgül'le fotoğrafı sosyal medyayı salladı - Son Dakika


Advertisement