"Eşofmandan bıktım" diyen Nurgül Yeşilçay, derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi - Son Dakika

"Eşofmandan bıktım" diyen Nurgül Yeşilçay, derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi

23.03.2021 11:03

Kefaret dizisinde başrol oynayan Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımla adından söz ettirdi. 44 yaşındaki oyuncu, "Eşofmandan bıktım" diyerek siyah derin yırtmaçlı elbiseli pozlarını paylaştı.

FOX TV ekranlarında yayınlana Kefaret dizisinde Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar ve Ege Kökenli giib isimlerle başrol oynayan Nurgül Yeşilçay, Instagram hesabından yayınladığı pozlarıyla genç kızlara taş çıkarttı.

FİZİĞİYLE BÜYÜLEDİ

44 yaşındaki başarılı oyuncu, "Eşofmandan, eşortmandan, aşortmandan sıkıldım... Yabancılar anlamayacak" diyerek siyah yırtmaç detaylı elbisesiyle poz verdi. Güzelliğiyle her daim beğeni toplayan oyuncunun, dağınık toplanan saçları doğal makyajı ve turuncu taşlı küpeleri göz kamaştırdı.

'Eşofmandan bıktım' diyen Nurgül Yeşilçay, derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi

OYUNCULAR DA YORUM YAPTI

Oyuncunun kısa sürede 100 binden fazla beğeni alan fotoğrafına Azra Akın ve Burcu Kara'dan yorum geldi. Akın kalpli gülen ve alev emojileri koyarken Kara da nota çok güldüğü göstermekten için kahkaha emojisi ekledi.

'Eşofmandan bıktım' diyen Nurgül Yeşilçay, derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi

Oyuncu 1 hafta önce Instagram hesabından yayınladığı fotoğraflara "Makyaj bana çok yakışıyor" demiş ve beğeni rekoru kırmıştı.

'Eşofmandan bıktım' diyen Nurgül Yeşilçay, derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi
YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Madonna'ya Instagram'da canlı yayın yasağı geldi! Ünlü şarkıcı küplere bindi Madonna'ya Instagram'da canlı yayın yasağı geldi! Ünlü şarkıcı küplere bindi 21 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı 21 Mayıs 2022 Fox Yayın Akışı İyilik dizisinde bu akşam neler yaşanacak? Murat ve Damla'yı öpüşürken gören Neslihan ne yapacak? İyilik dizisinde bu akşam neler yaşanacak? Murat ve Damla'yı öpüşürken gören Neslihan ne yapacak?

Son Dakika Magazin 'Eşofmandan bıktım' diyen Nurgül Yeşilçay, derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi - Son Dakika


Advertisement