Esra Erol ve Zuhal Topal'ın Kavgasına Seren Serengil de Dahil Oldu - Son Dakika

Esra Erol ve Zuhal Topal'ın Kavgasına Seren Serengil de Dahil Oldu

19.03.2017 21:56

Esra Erol ve Zuhal Topal'ın kavgasına Seren Serengil de katıldı. Kendisine gönderme yapan Esra Erol'a zehir zemberek sözlerle yüklendi. Esra Erol'a RTÜK'ün kestiği cezaların belgesini açıklayacağını söyledi.

İzdivaç programlarının kapatılacağı neredeyse kesinlik kazanmışken, gider ayak iki büyük rakip Esra Erol ve Zuhal Topal'ın kavgası büyüyor. Kavgaya şimdi de Seren Serengil dahil oldu. Programına Zuhal Topal'ı davet ederek kavganın fitilini ateşleyen Serengil'e Esra Erol, sert göndermelerde bulundu. Esra Erol'un göndermelerine sinirlenen Serengil de resmen zehir zemberek ifadelerle Esra Erol'u yerden yere vurdu.

ESRA EROL'U ADETA GÖNDERME YAPTIĞINA PİŞMAN ETTİ

Instagram hesabından program partneri Cengiz Semercioğlu ile fotoğrafını payalaşan Serengil, paylaşımına eklediği notla Esra Erol'u adeta gönderme yapıp yapacağına pişman etti.

İşte Seren Serengil'in Esra Erol'la ilgili sözleri:

Esra Erol ,
Sen benim adımı yazacak cesareti gösterememişsin. Ama bak ben sana hitaben yazıyorum... Biraz takipçilerim ve arkadaş çevrem garipseyecek bu zorunlu muhattap olma durumunu ama... Şu an ki yapmış olduğum programdan ötürü geçen gün Ajdar'ı bile bir konuyla ilgili aramak durumunda kaldım.

Esra Erol ve Zuhal Topal'ın Kavgasına Seren Serengil de Dahil Oldu

"FLASH TV KAFASI"

Kendi tarzın olmayan birçok şey ve kişiyle muhattap oluyorsun, bizim programın da cilvesi bu işte... Flash TV kafası diye birşey var ya her telden diye magazin işi de biraz öyle en iyi sen anlarsın bu kafayı en iyi sen bilirsin... Gelelim niye muhattap olduk iki alakasız insan biz seninle....

"DEDİKODU SİZİN PROGRAMLARDA OLUYOR"

Program partnerim Cengiz Semercioğlu'na bana ve programımıza göndermeler yapmışsın... Bu da bana cevap hakkı doğurdu tabi... "Ellerine çayı alıp iki dedikodumu yaptılar (Zuhal Topal + Serengil'den bahsediyor) çirkin bir şekilde dediğin cümleni müsade edersen düzeltmek isterim. Birincisi ben dedikodu yapmam, yapacaksam da çok önemli şahsiyetler olur bunlar... Sen benim için bunlar arasında yer almıyorsun üzgünüm... Kaldı ki dedikodu sizin programlarda oluyor o onun arkasından konuşuyor, sonra programdan ayrılanlar sizin dedikodunuzu yapıyor. Yani dedikodu sizin işiniz. Biz direk gerçekleri konuşuyoruz. Yaptıklarınızı söylediklerinizi yorumluyoruz bunlar soru cevap şeklinde gelişen bir diyalog halinde oluyor. Cevaba göre konu yönleniyor, programımıza kimi çağıracağımızı tabii ki sana sormayacağız, ve tabii ki birisinin bir iddiası veya söylemek istediği bir şeyler varsa buna yer vereceğiz, kendi fikrimizi de söyleyeceğiz. Bunu yine sana sormayacağız!!!

Esra Erol ve Zuhal Topal'ın Kavgasına Seren Serengil de Dahil Oldu

"ADIN BİLE GEÇMEDİ"

Tek taraflı yayın yapıyorsunuz demen için bizim programı aramış, bizim de seni yayına bağlamamış olmamaız lazım ki böyle birşey yaşanmadı. Hala söz hakkın var ama programda adın bile geçmedi o da ayrı bir konu. İnsan hiç olmadığını iddia ettiği birşeyi niye üstlenir ki?

"HATIRLATACAĞIN BELGELERİYLE"

Cengiz Semercioğlu, köşe yazarıymış, niye program yapımcılığı yapıyormuş gibi cahilce bir cümle de okudum. Cengiz devlet memuru mu da bir iş yaparken bir başka bir şey yapmayacak? Sonra 10 yıldır hiç RTÜK ceza vermemiş, 2 yıldır bu hale gelmiş olaylar gibi bir ifaden var. O da maalesef doğru değil. Hangi televiyona senin programın için RTÜK ne kadar ceza vermiş, yarın onu hatırlatacağım belgeleriyle sevgiler...

Esra Erol ve Zuhal Topal'ın Kavgasına Seren Serengil de Dahil Oldu

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR
500
Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı Esra Erol'da duygusal anlar! Baba, 30 yıl sonra kavuştuğu oğlunun ayaklarına kapandı, gözyaşları sel oldu Esra Erol'da duygusal anlar! Baba, 30 yıl sonra kavuştuğu oğlunun ayaklarına kapandı, gözyaşları sel oldu En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor

Son Dakika Magazin Esra Erol ve Zuhal Topal'ın Kavgasına Seren Serengil de Dahil Oldu - Son Dakika


Advertisement