Evinde boğularak öldürülen kadının, Müge Anlı ile ilgili paylaşımı yürek burktu - Son Dakika

Evinde boğularak öldürülen kadının, Müge Anlı ile ilgili paylaşımı yürek burktu

14.10.2021 16:46

İstanbul Bağcılar'da yaşayan dört çocuk annesi Nurgül Beyhan, 9 Aralık 2020 tarihinde evinde boğularak öldürüldü. Ailesi evinde çıplak halde ölü bulunan Beyhan'ın katilini bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu. Genç kadının ölümünden 5 ay önce amcasını kurşun yağmuruna tutan oğlu yüzünden aile içi infaza kurban gittiğini iddia etti. Öldürülen Beyhan'ın Müge Anlı'nın kadına karşı şiddetle ilgili konuşmasını paylaştığı ortaya çıktı.

Dört çocuk annesi Nurgül Beyhan, 9 Aralık 2020 tarihinde kardeşiyle buluşmak üzere hazırlanırken İstanbul Bağcılar'daki evinde boğularak öldürüldü. Olay günü evinden çığlık sesleri duyan komşuları tarafından yatağında ölü bulunan Beyhan'ın acılı ailesi, aylardır aydınlatılamayan cinayetin faillerini bulmak için ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Talihsiz kadının cinayetinin şüphelerle dolu olduğunu söyleyen Müge Anlı, kan donduran olaydan 5 ay önce ölümle sonuçlanan aile içi kavgaya dikkat çekti.

OĞLU AMCASINI KURŞUN YAĞMURUNA TUTTU

Müge Anlı, Nurgül Beyhan'ın oğlu Yusuf Beyhan'ın alacak meselesi yüzünden 1 Ağustos 2020 tarihinde amcası Dilaver Beyhan'la yaşadığı kavga sırasında omzundan vurulduğunu, oğlunun ise o kavgada bir diğer amcası Cihan Beyhan'ı kurşun yağmuruna tutarak öldürdüğünü anlattı. O kavgadan yaralı olarak kurtulup günlerce yoğun bakımda yatan Nurgül Beyhan'ın aile içinde bu olayın azmettiricisi olarak görüldüğünün altını çizen Anlı, bu olaydan 5 ay sonra da dört çocuk annesi kadının öldürüldüğünü kaydetti.

Evinde ölü bulunan kadının, Müge Anlı ile ilgili paylaşımı yürek burktu

ALT KISMI ÇIPLAK BULUNDU

Acılı anne Güllü Çelik, kızının ölümünden dünürlerini sorumlu tutarken Müge Anlı, Nurgül Beyhan'ın otopsi raporunda yer alan önemli detayları aktardı. Müge Anlı, boğularak öldürülen genç kadının alt kısmının tamamen çıplak olmasına, sağ ayağının altında iç çamaşırı olmasına, sol ayağının ucunda pijama altı, üst tarafında bulunan tişörtün ise göğüs kısımlarının açıkta kalmasına dikkat çekti.

Evinde ölü bulunan kadının, Müge Anlı ile ilgili paylaşımı yürek burktu

YÜREK BURKAN PAYLAŞIMDAN SONRA ÖLDÜRÜLDÜ

Vücudunda herhangi bir taciz ya da tecavüz bulgusuna rastlanılmayan talihsiz kadının, neden çıplak olduğu sorusu gündeme gelirken Müge Anlı, yürek burkan bir paylaşımı da ekrana getirdi. Cinayete kurban gitmeden önce sosyal medya hesabı üzerinden Müge Anlı'nın sözlerini paylaşan Nurgül Beyhan, kadına karşı şiddete çekmişti. O paylaşımda ise Müge Anlı, şöyle konuşmuştu; "Beğenmiyorsan sevgili olarak eş olarak beni terk edebilirsin. Ama bana dokunamazsın..."

Evinde ölü bulunan kadının, Müge Anlı ile ilgili paylaşımı yürek burktu
Evinde boğularak öldürülen kadının, Müge Anlı ile ilgili paylaşımı yürek burktu

Son Dakika Magazin Evinde boğularak öldürülen kadının, Müge Anlı ile ilgili paylaşımı yürek burktu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Hz. Muhammed'in 11:22 Hz. Muhammed'in "En kıymetli" dediği mucize tedavi! Uygulamada İsrail'in gerisinde kaldık Muhalefete yakınlığıyla tanınan isimden merak yaratan iddia: Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayını buldu, öğrenince şok geçirdim 11:17 Muhalefete yakınlığıyla tanınan isimden merak yaratan iddia: Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayını buldu, öğrenince şok geçirdim 9 liraya doğru ilerliyor! Dün 44 kuruş zam gelen benzine 28 kuruş daha zam yolda 11:07 9 liraya doğru ilerliyor! Dün 44 kuruş zam gelen benzine 28 kuruş daha zam yolda
İstanbul Okmeydanı'nda giriş çıkışlar kapatıldı! Araçlar detaylı aranıyor 11:03 İstanbul Okmeydanı'nda giriş çıkışlar kapatıldı! Araçlar detaylı aranıyor Gelinim Mutfakta'ya Songül Karlı yerine Safiye Soyman geldi 10:45 Gelinim Mutfakta'ya Songül Karlı yerine Safiye Soyman geldi 1075 yıl hapis cezasına çarptırılan Adnan Oktar hapishanede tarz değiştirdi! İşte güncel görüntüsü 10:41 1075 yıl hapis cezasına çarptırılan Adnan Oktar hapishanede tarz değiştirdi! İşte güncel görüntüsü
Kıskanç kadının yaptıkları bu kadarda olmaz dedirtti! Takip edildiğini öğrenen koca soluğu mahkemede aldı 10:04 Kıskanç kadının yaptıkları bu kadarda olmaz dedirtti! Takip edildiğini öğrenen koca soluğu mahkemede aldı Yeni vergi paketi yürürlüğe sokuldu! Cumhurbaşkanı'na ÖTV'leri 3 kat artırma yetkisi verildi 09:06 Yeni vergi paketi yürürlüğe sokuldu! Cumhurbaşkanı'na ÖTV'leri 3 kat artırma yetkisi verildi
Advertisement