Evinden çıkamayan Eda Taşpınar, çatıya çıkarak güneşlendi - Son Dakika

Evinden çıkamayan Eda Taşpınar, çatıya çıkarak güneşlendi

13.04.2020 15:25

Her fırsatta saatlerce güneşin altında zaman geçirerek bronzlaşan sosyetik ikoncan Eda Taşpınar, evinden çıkmadığı için çatıya çıkarak güneşlendi. Taşpınar, bu hallerini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Yaptığı paylaşımlar ve bronz teniyle her daim gündemde olan Eda Taşpınar, koronavirüs salgınından dolayı vaktini evinde geçirmeye başladı. Her daim bronz olan Taşpınar, bikiniyle evinin çatısında güneşin keyfini çıkardı.

TATİLE GİDEMEYİNCE ÇATIDA GÜNEŞLENDİ

İçişleri Bakanlığı, dünyayı etkisi altına alan ve 114 binden fazla kişinin hayatını kaybettiği salgından dolayı hafta sonu sokağa çıkma yasağı getirdi. Havanın güzel olmasından dolayı vatandaşların sokağa çıkmasını önlemek için alınan tedbirler kapsamında evde olan Eda Taşpınar, farkını ortaya koydu. Her yaz saatlerce güneşin altında uzanarak bronzlaşan Taşpınar, bu sefer de Rumelihisarı'ndaki dairesinin çatısına çıkarak bronzlaştırıcı yağlarını sürüp güneşlendi. Taşpınar, bu hallerini de Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Evinden çıkamayan Eda Taşpınar, çatıya çıkarak güneşlendi
YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Doktor Erol Köse'den dekolte elbiseyle sahne alan eski sevgilisi Gülşen'e tepki: Yeşilçam p..noları 70'lerde Türk sinemasını bitirmişti Doktor Erol Köse'den dekolte elbiseyle sahne alan eski sevgilisi Gülşen'e tepki: Yeşilçam p..noları 70'lerde Türk sinemasını bitirmişti Nihat Doğan evlilik sonrası coştu: Allah'ın verdiği ödülsün Nihat Doğan evlilik sonrası coştu: Allah'ın verdiği ödülsün Justin Bieber'ın videosunu paylaştığı Sofi Ömer: 'İnşallah kısa zamanda Justin Bieber'la çay içeceğiz' Justin Bieber'ın videosunu paylaştığı Sofi Ömer: 'İnşallah kısa zamanda Justin Bieber'la çay içeceğiz'

Son Dakika Magazin Evinden çıkamayan Eda Taşpınar, çatıya çıkarak güneşlendi - Son Dakika


Advertisement