Her Yerde Sen'in banyo sahnesi sosyal medyanın gündemine oturdu - Son Dakika

Her Yerde Sen'in banyo sahnesi sosyal medyanın gündemine oturdu

26.06.2019 10:13

Fox Tv'nin yeni dizisi Her Yerde Sen'in banyo sahnesi, sosyal medyanın gündeminin birinci sıralarında yer aldı.

Ekranların yeni dizisi Her Yerde Sen, izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Fox TV'nin en yeni dizilerinden biri olan, ımsıcak, eğlenceli ve komik senaryosu ile daha ilk bölümden izleyiciden tam not alan dizinin bir sahnesi ise sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi bile.

KISA SÜREDE BAŞARI

Başrollerinde Furkan Andıç ve Aybuke Pusat'ın olduğu, dizi kısa sürede sosyal medyanın en çok konuştuğu dizi olmayı başardı.

Her Yerde Sen'in banyo sahnesi sosyal medyanın gündemine oturdu

KAPIYI ÇALMADAN İÇERİ DALDI

Aynı evde yaşamak zorunda olan Selin ve Demir her ne kadar birbirlerinden hoşlanmıyor gibi davransalar da aslında ilk görüşte birbirlerinden etkilendiler. Demir'in banyoda olduğunu bilmeyen Selin kapıyı çalmadan içeri dalında Demir'in pek de uygun olmayan bir halde yakaladı.

Her Yerde Sen'in banyo sahnesi sosyal medyanın gündemine oturdu

GÖZLERİNİ ALAMADI

Selin, olayın şaşkınlığı içerisinde hiç bir şey görmedim diyerek gözlerini kapatsa da Demir'in kaslı vücuduna bakmaktan kendini alamadı.

Her Yerde Sen'in banyo sahnesi sosyal medyanın gündemine oturdu

CAN YAMAN'A GÖNDERMEDE BULUNDU

Dizinin bu bölümü ise birçok izleyici tarafından Erkenci Kuş'un Can Yaman'ı na gönderme olarak yorumlandı.

YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Sosyal medyada gündem olan pazarcı ve hal esnafın atışmalarının gerçeği ortaya çıktı Sosyal medyada gündem olan pazarcı ve hal esnafın atışmalarının gerçeği ortaya çıktı Kalbi tekleyen Cübbeli Ahmet Hoca kalp ameliyatına alındı, sosyal medyadan dua istedi Kalbi tekleyen Cübbeli Ahmet Hoca kalp ameliyatına alındı, sosyal medyadan dua istedi Bebeği Milan'ı kucağına alan oyuncu Fulya Zenginer'den sosyal medya paylaşımı Bebeği Milan'ı kucağına alan oyuncu Fulya Zenginer'den sosyal medya paylaşımı

Son Dakika Magazin Her Yerde Sen'in banyo sahnesi sosyal medyanın gündemine oturdu - Son Dakika


Advertisement