İbrahim Tatlıses, program yapıp şarkı söyleyeceğini duyurdu - Son Dakika

İbrahim Tatlıses, program yapıp şarkı söyleyeceğini duyurdu

09.01.2020 09:41

Büyük oğlunun açtığı yeni iş yerinde 68'inci yaşını kutlayan şarkıcı İbrahim Tatlıses, "Artık maymun gözünü açtı" diyerek program için çekimlere başlayacağını ve şarkı söyleyeceğini söyledi.

2011 yılında silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, büyük oğlu Ahmet'in Etiler'de açtığı saç ekim merkezinde 68'inci yaşını kutladı. Muhabirlerle sohbet eden Tatlıses, yeni projelerinin de müjdesini verdi.

"AHMET EKECEK, DİLAN KESECEK BEN DE YEDİRECEĞİM"

Oğlunun yeni iş yerinde şarkıcı Ferman Toprak, Hakan Altun, Ümit Besen ve oyuncu Şafak Sezer'i ağırlayan Tatlıses, "Bu iş kellere yarayacak. Ahmet saç ekecek, Dilan tırnak kesecek, İdo giydirecek, ben de yedireceğim. Daha ne olsun" dedi.

İbrahim Tatlıses, program yapıp şarkı söyleyeceğini duyurdu

"MAYMUN GÖZÜNÜ AÇTI"

Posta'da yer alan habere göre: Açılış töreninde yeni yaşını büyük bir pastayla kutlayan İbrahim Tatlıses, "İbo Show ne zaman başlayacak?" sorusuna şöyle cevap verdi: "Artık maymun gözünü açtı, gözlerimi yaptırdım. Yakında inşallah program hazırlayacağız, şarkı da söyleyeceğim."

İbrahim Tatlıses, program yapıp şarkı söyleyeceğini duyurdu

9 SENE ÖNCE SALDIRIYA UĞRAMIŞTI

2011 yılında silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı yıllardır ekranlardan ve sahnelerden uzak kalmak zorunda kalmıştı.

YORUMLAR (42)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Bayraklı'da Çocuk Korosu Kuruluyor Bayraklı'da Çocuk Korosu Kuruluyor Annelerinin çıplak pozları, Britney Spears'ın oğullarını küplere bindirdi: Yeter artık Annelerinin çıplak pozları, Britney Spears'ın oğullarını küplere bindirdi: Yeter artık Salim Dündar 66 yıllık müzik hayatını ve atletizmdeki başarılarını anlattı Salim Dündar 66 yıllık müzik hayatını ve atletizmdeki başarılarını anlattı

Son Dakika Magazin İbrahim Tatlıses, program yapıp şarkı söyleyeceğini duyurdu - Son Dakika


Advertisement