Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan sahne alacak - Son Dakika

Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan sahne alacak

28.05.2022 07:55

Isparta'da vereceği konseri ahlaksızlığa özendirdiği iddiasıyla iptal edilen Melek Mosso'nun yerine sahneye çıkacak olan isim belli oldu. Mosso'nun yerine 3 Haziran'da Isparta'da Seda Sayan sahne alacak.

Isparta Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Uluslararası Gül Festivali'nde 3 Haziran tarihinde sahne alacak Melek Mosso'nun konseri bazı çevrelerin baskıları sonucu iptal edilmişti. Sosyal medyada gündem olan kararın ardından sahne alacak yeni isim netleşti.

MELEK MOSSO YERİNE SEDA SAYAN

3,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından bir paylaşım yapan Seda Sayan, 3 Haziran'da Isparta sahne alacağını duyurdu. Melek Mosso'nun yerine sahneye çıkacak olan Sayan, tartışmalarla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan sahne alacak

MELEK MOSSO: AHLAKIMI SORGULAMAK BİRKAÇ KENDİNİ BİLMEZE KALMADI

Konseri iptal edildikten sonra Twitter hesabından bir açıklama yapan Melek Mosso, "Ben bu ülkenin kadınıyım. Fikirlerimle, vizyonumla, hayallerimle her yeni gün geleceğe sanatımı işliyorum. Genci, yaşlısı milyonlarca sevenim var. Birkaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak. Bu zihniyetteki insanlar kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğim, vermeyeceğiz! Ben Isparta'ya elbet gidecek ve şarkılarımı söyleyeceğim. Bugün olmazsa yarın sarılacak kalplerimiz" ifadelerini kullanmıştı.

Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan sahne alacak
YORUMLAR (1)
  • Kamil Toygar : Kaç yaşında 7-8 kez evlenip boşanan defalarca estetik ameliyatı olan kendisinden 25 yaş küçük birisiyle evlenen Seda sayana konser verince ahlak sorgusu yok, melek mosso olunca hiçbir ahlaki zaafiyetini duymadığım ahlakını sorgulamak var herşey siyasi, iktidar yanında olmayanlara sahne yok, Sıla da da gördük aynı şeyleri bence büyük sanatçı iktidar yanında olan değil halkın yanında durandır. Doğru yoldasın melek mosso ısparta üzülsün seni canlı dinleyemediği için Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
İLBANK'tan Isparta'ya 279 milyon liralık destek İLBANK'tan Isparta'ya 279 milyon liralık destek Son dakika haber: Isparta'da telefonla dolandırıcılık şüphelisi tutuklandı Son dakika haber: Isparta'da telefonla dolandırıcılık şüphelisi tutuklandı 'Polis' yalanıyla 600 bin lira dolandırdı, kaçtığı Antalya'da yakalandı 'Polis' yalanıyla 600 bin lira dolandırdı, kaçtığı Antalya'da yakalandı

Son Dakika Magazin Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan sahne alacak - Son Dakika


Advertisement