Kıvanç Tatlıtuğ ve Gökhan Özoğuz Abi-Kardeş Olacak - Son Dakika

Kıvanç Tatlıtuğ ve Gökhan Özoğuz Abi-Kardeş Olacak

11.04.2016 10:16

Gani Müjde yeni filmi "Barbaros Malta Şahini" için Kıvanç Tatlıtuğ ve Gökhan Özoğuz'a teklif götürdü. İki ünlü isim teklifi kabul ederse, filmde abi-kardeşi canlandıracak.

Gani Müjde, Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayatını konu alacak yeni filmi için kolları sıvadı. Ünlü yönetmen, "Barbaros Malta Şahini" adlı filminde rol alması için hem Kıvanç Tatlıtuğ hem de Gökhan Özoğuz'a teklif götürdü.

"BARBAROS'A ÇOK BENZİYOR "

Filmin ön hazırlıklarını yaparken verdiği bir röportajda Barbaros Hayreddin Paşa'ya benzerliği nedeniyle Gökhan Özoğuz'la çalışmak isteğini dile getiren yönetmen, şarkıcının partneri olarak Kıvanç Tatlıtuğ'u istiyor. Müjde, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Barbaros Paşa, her kuşatmaya abisi Oruç Reis ile birlikte gitmiş. Filmde Kıvanç ve Gökhan'ı abi-kardeş yapacağım. Hangi yönetmen bu iki isimle çalışmak istemez ki? İkisini de tanıyorum, haberdarlar durumdan az çok. Teklifimi kabul ederlerse abi-kardeş olacaklar."

DEVAM FİLMİ DE ÇEKİLECEK

Barbaros rolü için Gökhan Özoğuz'dan başkasını düşünmediğini de dile getiren ünlü yönetmen, "O Şimdi Asker filminden beri Gökhan'ın peşindeyim. Kaç yıl geçmiş, hâlâ bir film çekemedim. Bu filmle yılların acısını çıkartacağım. Çünkü Barbaros 2 de olacak. Seriye döndüreceğim bu filmi, ikinciyi de çekeceğim. Türklerin Karayip Korsanları gibi bir film olacak. Senaryo yakında tamamlanacak, hâlâ bitmedi" diye konuştu.

ORUÇ REİS: Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ ve Gökhan Özoğuz Abi-Kardeş Olacak
BARBAROS: Gökhan Özoğuz

Kıvanç Tatlıtuğ ve Gökhan Özoğuz Abi-Kardeş Olacak

YORUMLAR (2)
  • vatandaş TEMKİNLİ OLL: beyler BEŞİKTAŞ-BURSA macında OLAY CIKARMI ?? CIKMASA BİLE teröristler bomba KOYMUŞLAR mdır ?? yada eylem planı olabilir. mi? İSRAİL abd uyarmıstı..nitekim LİMAN dioyr ?? beşktaş dolmabahce kabataş bi liman??? ve encokta israil abd VATANDASI orada beyler BU MACTA BİŞE OLABİLİR lütfen dikkatli olun Cevap Yaz 0 5 Yayından Kaldır
500
Selen Soyder Eşi Oren Fransez ile Boşandı Mı? Selen Soyder Eşi Oren Fransez ile Boşandı Mı?

Son Dakika Magazin Kıvanç Tatlıtuğ ve Gökhan Özoğuz Abi-Kardeş Olacak - Son Dakika


Advertisement