Uzun süre ekranlardan uzak kalan Alişan, TRT ile anlaştı - Son Dakika

Uzun süre ekranlardan uzak kalan Alişan, TRT ile anlaştı

21.10.2021 19:26

Koronadan kaybettiği kardeşinin acısını yaşayan Alişan, uzun bir sürenin ardından tekrar ekranlara dönmeye hazırlanıyor. TRT ile anlaşan ünlü sanatçı, hafta içi her sabah yayınlanacak olan İyi Fikir adlı programın sunuculuğunu yapacak.

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybettikten sonra zor bir dönem geçiren Alişan, uzun süre uzak kaldığı ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Son dönemde konser programlarına da başlayan ünlü sanatçı, bir televizyon programın sunuculuğu için TRT ile anlaşma yaptı.

HAFTA İÇİ HER SABAH EKRANDA OLACAK

Son olarak geçtiğimiz sezon Star TV'de Demet Akalın ile Sabah Sabah isimli programı sunan Alişan, TRT ekranlarında hafta içi her sabah yayınlanacak olan İyi Fikir adlı programın sunuculuğunu yapacak.

YEĞENLERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Kardeşinin çocuklarını yalnız bırakmayan Alişan, Eyşan ve Ceylan'a babalık yaparak sık sık kardeşinin mezarına gidiyor. Yaptıklarıyla övgü alan ünlü sanatçı, şu sıralar eşi Buse Varol ve arkadaşlarıyla birlikte Monaco'da tatil yapıyor.

Uzun süre ekranlardan uzak kalan Alişan, TRT ile anlaştı

Son Dakika Magazin Uzun süre ekranlardan uzak kalan Alişan, TRT ile anlaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Beşiktaş'a gol atan Umut Bozok'un 'Galatasaray' paylaşımına tepki yağıyor 09:51 Beşiktaş'a gol atan Umut Bozok'un 'Galatasaray' paylaşımına tepki yağıyor
Sevilay Yılman ile Nagehan Alçı canlı yayında tartıştı! Kim kimin lafını böldü kavgası! 09:47 Sevilay Yılman ile Nagehan Alçı canlı yayında tartıştı! Kim kimin lafını böldü kavgası! Mali'de yolcu dolu otobüse saldır! 33 kişiyi canlı canlı yaktılar! 09:43 Mali'de yolcu dolu otobüse saldır! 33 kişiyi canlı canlı yaktılar! Cumhurbaşkanlığından yeni genelge! İhraç ürünlerde 08:56 Cumhurbaşkanlığından yeni genelge! İhraç ürünlerde "Made in Türkiye" dönemi! Aşk Mantık İntikam dizisinde yeni isim: Anıl Altan 08:52 Aşk Mantık İntikam dizisinde yeni isim: Anıl Altan Nusret'in Londra fiyatlarını pahalı bulan İngiliz çiftten kurnaz plan! 17:24 Nusret'in Londra fiyatlarını pahalı bulan İngiliz çiftten kurnaz plan! Çıntar mantarı tezgaha iner inmez tükendi 16:37 Çıntar mantarı tezgaha iner inmez tükendi Üzeri suyla kaplı toprağı kaldıran Türk defineci, bulduğu şeyi kendisi bile anlamadı 16:17 Üzeri suyla kaplı toprağı kaldıran Türk defineci, bulduğu şeyi kendisi bile anlamadı
Advertisement