Ortalık iyice karıştı! Hadise'nin Reza Zarrab'la görüştüğü iddialarına İbrahim Tatlıses müdahale etti - Son Dakika

Ortalık iyice karıştı! Hadise'nin Reza Zarrab'la görüştüğü iddialarına İbrahim Tatlıses müdahale etti

23.09.2022 15:54
Ortalık iyice karıştı! Hadise'nin Reza Zarrab'la görüştüğü iddialarına İbrahim Tatlıses müdahale etti

Mehmet Dinçerler ile boşanma aşamasında olan Hadise hakkında olay yaratacak bir iddia orataya atıldı. Ünlü şarkıcının bir dönem yasak aşk yaşadığı söylenen Reza Zarrab'la görüştüğü söylendi. Hatta Zarrab'ın yeni adıyla Hadise'yi takip ettiği öne sürüldü. İddiaların gündeme getirildiği canlı yayına bağlanan İbrahim Tatlıses ise haberleri yalanladı.

Söylemezsem Olmaz programında Mehmet Dinçerler ile boşanmaya hazırlanan Hadise'nin Reza Zarrab'la ilişki yaşadığı iddia edildi. Program yorumcusu Arto "Hadise, Reza Zarrab ile görüşmeye başladı. Hadise ismini temizlemek için Mehmet Dinçerler ile evlendi" dedi.

"KİMSEYLE OLMA DURUMU YOK"

İbrahim Tatlıses ise program sırasında Seren Serengil'i arayarak haberlerin doğru olmadığını söyledi. Tatlıses'le konuştuktan sonra açıklama yapan Seren Serengil, "İbrahim Tatlıses, Reza'yı oğlu gibi sever biliyorsunuz. Ameliyatını filan Reza yaptırmıştı. İbrahim Bey, bu haberlerin doğru olmadığını, Reza'nı ne Hadise'yle, ne Ebru'yla ne de başka biriyle olma durumunun olmadığını söyledi" ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
500
Hadise ve Mehmet Dinçerler ayrılığına dair bomba iddia: Hadise'nin, Murda ile olan samimi dansı Dinçerler ailesinin tepkisini çekmiş Hadise ve Mehmet Dinçerler ayrılığına dair bomba iddia: Hadise'nin, Murda ile olan samimi dansı Dinçerler ailesinin tepkisini çekmiş Mehmet Dinçerler, Hadise'yi Çabuk Unuttu! Böyle Yakalandı Mehmet Dinçerler, Hadise'yi Çabuk Unuttu! Böyle Yakalandı Hadise-Mehmet Dinçerler Cephesinde Bomba Gelişme! Hadise-Mehmet Dinçerler Cephesinde Bomba Gelişme!

Son Dakika Magazin Ortalık iyice karıştı! Hadise'nin Reza Zarrab'la görüştüğü iddialarına İbrahim Tatlıses müdahale etti - Son Dakika


Advertisement