Öpüşme Krizi Çözüldü! Hande Erçel ile Mert Ekin Daymaz Barıştı - Son Dakika

Öpüşme Krizi Çözüldü! Hande Erçel ile Mert Ekin Daymaz Barıştı

02.12.2016 11:28

'Aşk Laftan Anlamaz' dizisinin yıldızı Hande Erçel, kendisi gibi oyuncu olan, geçtiğimiz aylarda ayrıldığı sevgilisi Ekin Mert Daymaz'la barıştı.

Aşk Laftan Anlamaz'ın Hayat'ı Hande Erçel, 2013 Best Model Üçüncüsü Mert ekin Daymaz ile 1,5 yıl önce aşk yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz ekimde de ayrılmışlardı.

ÖPÜŞMESİNİ KISKANIP, KAVGA ÇIKARDI

Nedeni; Ekin Mert Daymaz'ın Hande Erçel'in dizideki partneri Burak Deniz ile rol gereği öpüşmesini kıskanıp kavga çıkarmasıydı.

"ÇOK MUTLUYUZ"

Eski sevgililer hasrete dayanamadı ve aralarındaki krizi çözüp yeniden bir araya geldi. Önceki akşam Zorlu Center'da görüntülenen ikili 'Her şey gördüğünüz gibi ortada, çok mutluyuz' dedi.

İkili böyle görüntülendi;

Öpüşme Krizi Çözüldü! Hande Erçel ile Mert Ekin Daymaz Barıştı

Öpüşme Krizi Çözüldü! Hande Erçel ile Mert Ekin Daymaz Barıştı

YORUMLAR
500
Damat ve kayınbaba arasındaki tartışma kanlı bitti! Öfkeli adam damadını av tüfeğiyle öldürdü Damat ve kayınbaba arasındaki tartışma kanlı bitti! Öfkeli adam damadını av tüfeğiyle öldürdü Rusya'dan S-400 sevkiyatı iddiası ABD'yi korkuttu! Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, Türkiye'ye üstü kapalı yaptırım tehdidinde bulundu Rusya'dan S-400 sevkiyatı iddiası ABD'yi korkuttu! Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, Türkiye'ye üstü kapalı yaptırım tehdidinde bulundu Muharrem İnce ve Ümit Özdağ, merak edilen ittifak sorusunu cevapladı: Daha Türkiye seçim ortamına girmedi Muharrem İnce ve Ümit Özdağ, merak edilen ittifak sorusunu cevapladı: Daha Türkiye seçim ortamına girmedi

Son Dakika Magazin Öpüşme Krizi Çözüldü! Hande Erçel ile Mert Ekin Daymaz Barıştı - Son Dakika


Advertisement