Oryantal Didem Başına Gelen Çirkin Teklifi Anlattı: Süit Odada Özel Dans Etmemi İstedi - Son Dakika

Oryantal Didem Başına Gelen Çirkin Teklifi Anlattı: Süit Odada Özel Dans Etmemi İstedi

04.02.2019 16:16

Oryantal Didem, bugün katıldığı canlı yayında önceki gün başına gelen çirkin teklifi "Yabancı bir beyefendi süit odasında ona özel dans etmemi istedi." sözleriyle anlattı.

Kanal D'de yayınlanan 2.Sayfa programına katılan oryantal Didem Kınalı mesleğinin zorluklarından bahsederken, dün akşam yaşanan çirkin teklifi olayını canlı yayında anlattı.

CANLI YAYINDA YAŞADIĞI AHLAKSIZ TEKLİFİ ANLATTI

Sunucuların mesleğinde yaşadığı zorluklar var mı sorusu üzerine açıklama yapan Didem, başına gelen ahlaksız teklifi şu sözlerle anlattı: "Uzun zamandır dans ediyorum, dans etmek hiç kolay değil. Daha dün akşam başıma bir olay geldi. Bir telefon geldi, ben menajerimi aramalarını istedim. Özellikle numarasını da verdim, ama onlar ısrarla benimle görüşmek istediklerini söylediler. Ben menajerimi aramalarını istedim. Özellikle numarasını da verdim, ama onlar ısrarla benimle görüşmek istediklerini söylediler.

Oryantal Didem Başına Gelen Çirkin Teklifi Anlattı: Süit Odada Özel Dans Etmemi İstedi

"SÜİT ODADA DANS ETMEMİ İSTEDİ"

Çok zengin yabancı bir beyefendi varmış, gözükmek istemiyormuş. Süit oda kiralamış orada benim dans etmemi ve danstan sonra gidip onunla sohbet edip yemek yemi istiyormuş.

Oryantal Didem Başına Gelen Çirkin Teklifi Anlattı: Süit Odada Özel Dans Etmemi İstedi

"ODADA SADECE İKİMİZ OLACAKMIŞIZ"

Bana parayla ilgili hiçbir sıkıntılarının olmadığını odaya ne asistan, ne menajer kimsenin girmeyeceğini söylediler. Süitte özel dans edecekmişim. Ben tabi ki de böyle bir şeyi kabul etmedim."

YORUMLAR (81)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
18 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı 18 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı 17 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı 17 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı Seversin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seversin 12. bölüm fragmanı izle! Seversin yeni bölüm fragmanı izle! Seversin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seversin 12. bölüm fragmanı izle! Seversin yeni bölüm fragmanı izle!

Son Dakika Magazin Oryantal Didem Başına Gelen Çirkin Teklifi Anlattı: Süit Odada Özel Dans Etmemi İstedi - Son Dakika


Advertisement