Oryantal Didem dans ederken gözlerini kaçıran Ali Sunal, sessizliğini bozdu - Son Dakika

Oryantal Didem dans ederken gözlerini kaçıran Ali Sunal, sessizliğini bozdu

01.02.2021 09:28

Konuk olduğu İbo Show'da dans eden oryantal Didem'i izlemeyerek kafasını sağa sola çeviren Ali Sunal, sosyal medya hesabından konu hakkında açıklama yaparak yanlış anlaşıldığını belirterek "Didem'i hayranlıkla izledim" itirafında bulundu.

İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'a bu hafta oryantal Didem, Ali Sunal ve Bülent Serttaş damga vurdu. Bülent Serttaş ve Ali Sunal, konuk olarak katıldıkları İbo Show'da oryantal Didem dans ederken bakışlarını kaçırmış, görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu.

"DİDEM'İ HAYRANLIKLA İZLEDİM"

Yaptığı dans izlenmediği için kısa sürede Didem'e destek mesajları yağarken Ali Sunal ve Bülent Serttaş'a tepki yağmıştı. Gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşım yapan Ali Sunal, "Ya alemsiniz çok gülüyorum. Şaka bir yana tabi ki hayranlıkla izledim Didem'in harika performansını. Bakmadığım tek anı yakalamış cano kamera" diyerek eleştirileri tiye aldı.

Oryantal Didem dans ederken gözlerini kaçıran Ali Sunal, sessizliğini bozdu

"BANA YAPILAN BÜYÜK SAYGISIZLIK"

Konu hakkında 2. Sayfa'ya konuşan oryantal Didem Kınalı ise Bülent Serttaş'la ilgili "Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme gelince hareketlerini gördüm. Olayın iç yüzü şu: Bir süre önce birlikte sahne aldığımız bir gecede bana saygısızlık yapmıştı. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım. Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net. Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım! Orada dans ve sanat var" demişti.

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Beykoz açıklarında boğulma tehlikesi geçiren kişi kurtarıldı Beykoz açıklarında boğulma tehlikesi geçiren kişi kurtarıldı Akhisarspor yönetiminden kadro dışı açıklaması Akhisarspor yönetiminden kadro dışı açıklaması Başkan Büyükerşen Duyurdu: Ebb İşçilerinin Maaşına Yüzde 50 Oranında Zam Yapıldı Başkan Büyükerşen Duyurdu: Ebb İşçilerinin Maaşına Yüzde 50 Oranında Zam Yapıldı

Son Dakika Magazin Oryantal Didem dans ederken gözlerini kaçıran Ali Sunal, sessizliğini bozdu - Son Dakika


Advertisement