Oryantel Didem Kınalı: Sanatımı Satıyorum, Kendimi Değil - Son Dakika

Oryantel Didem Kınalı: Sanatımı Satıyorum, Kendimi Değil

23.09.2013 07:49
Oryantel Didem Kınalı: Sanatımı Satıyorum, Kendimi Değil

Adını İbrahim Tatlıses ile çalıştığı dönemlerde duyuran oryantel Didem Kınalı, Berdan Mardini'nin sahne saatlerine müdahale etmesine isyan etti.

Oryantal Didem, aynı sahneyi paylaştığı Mardini'ye sahne saatlerine müdahale ettiği gerekçesiyle isyan etti ve bu nedenle işi bıraktığını açıkladı. Ardından ise "sahne alabilmek için kucaklara oturmadım, sanatımı satıyorum kendimi değil" diyerek magazin dünyasında haftalarca konuşacak bir söz söylemiş oldu.

"BEYEFENDİ BENİMLE AYNI SAHNEYİ PAYLAŞMAK İSTEMEMİŞ"

Oryantal Didem, tepkisini Twitter hesabına yazdığı notla dile getirdi: Uzun zamandır Marka İstanbul sahnesindeyim ve birçok solistle çalıştım. Bugüne kadar sahneye çıkış ve iniş saatlerimi belirlemek istedi. Asistanı aracılığıyla kendisine bunun sadece sahne şefi ya da işletmeci tarafından yapılabileceğini ve kendisinin yetkili olmadığını bildirdim. Beyefendi bu hafta benimle aynı sahneyi paylaşmak istememiş. İş veren ağırlığını Berdan Mardini karşısında sürdüremediği için ben de tüm iyi niyetim ve inisiyatifimle bundan böyle cuma akşamları da dahil hiç bir zaman Marka İstanbul sahnesinde olmayacağımı bildirmek isterim.

"EDEBİ BERDAN MARDİNİ'DEN ÖĞRENECEK DEĞİLİM"

11 yaşımdan beri sahnede dans ediyorum ve 6 yıl İbrahim Tatlıses gibi bu ülkenin dev bir ismiyle çalıştım. Edep, adap, saygı ve görgü kurallarını Berdan Mardini'den öğrenecek değilim. 

"SANATIMI SATIYORUM, KENDİMİ DEĞİL"

Ben o kulisleri de çok iyi bilirim, ama siz de sunu iyi öğrenin; sahne alabilmek için kucaklara oturmadım, sanatımı satıyorum kendimi değil. Allah ekmeğini namusuyla kazananları unutmayacağı gibi o ekmekle oynayanları da unutmaz.

YORUMLAR
500
TEM Otoyolu'nda otomobilin çarptığı yaya öldü TEM Otoyolu'nda otomobilin çarptığı yaya öldü Tuzla TEM'de feci kaza: 1 kişi hayatını kaybetti Tuzla TEM'de feci kaza: 1 kişi hayatını kaybetti TEM OTOYOLU'NDA YOLUN KARŞISINA GEÇMEYE ÇALIŞAN YAYA KAZADA ÖLDÜ TEM OTOYOLU'NDA YOLUN KARŞISINA GEÇMEYE ÇALIŞAN YAYA KAZADA ÖLDÜ
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Oryantel Didem Kınalı: Sanatımı Satıyorum, Kendimi Değil - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement