Salgın nedeniyle evde olan Eda Taşpınar, Instagram'dan siyah mayolu pozunu paylaştı - Son Dakika

Salgın nedeniyle evde olan Eda Taşpınar, Instagram'dan siyah mayolu pozunu paylaştı

19.03.2020 16:05

Koronavirüs nedeniyle birçok insan gibi evinde oturan moda ikonu Eda Taşpınar, sosyal medya hesabından "Ev hayatı" notuyla cesur mayosuyla yatak üzerinde havaya zıpladığı pozunu paylaştı.

Türkiye'yi etkisi altına alan koronavirüse karşı önlem almaya başlayan ünlü isimler "Evde kal" etiketiyle sosyal medya hesaplarında ev hallerini paylaştı. Eda Taşpınar'ın yaptığı paylaşım ise görenleri şaşkına çevirdi.

CESUR POZUYLA DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen ve virüsün baş gösterdiği zamanda çekirge yiyerek tepki çeken Eda Taşpınar'da ilginç bir paylaşım geldi. Çin'de başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün Türkiye'de görülmesiyle birçok ünlü isim sosyal medya hesaplarından ev hallerini paylaşmaya başladı. Cesur pozlarıyla tanınan Taşpınar ise farkını ortaya koyarak siyah mayosuyla yatağından havaya zıpladığı anda çekildiği fotoğrafını paylaştı. Taşpınar'ın "Ev hayatı" notuyla paylaştığı fotoğrafa kısa sürede beğeni yağdı.

Salgın nedeniyle evde olan Eda Taşpınar, <a class='keyword-sd' href='/instagram/' title='Instagram'>Instagram</a>'dan siyah mayolu pozunu paylaştı

BİR TABAK DOLUSU ÇEKİRGE YEDİ

Yemek zevkiyle sık sık gündeme gelen Eda Taşpınar, koronavirüsün dünyayı etkisi altına aldığı şu günlerde bir tabak dolusu çekirge yiyerek herkesi şaşırttı. Bu anları Instagram hesabından paylaştığı için tepki çeken Taşpınar, konu hakkında konuşarak "Yine olsa yerdim. Çünkü inanılmaz lezzetliydi. Tadı portakallı gofret gibi. Değişik yiyecekleri tatmayı seviyorum" dedi.

Salgın nedeniyle evde olan Eda Taşpınar, Instagram'dan siyah mayolu pozunu paylaştı
YORUMLAR (50)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
SPK haftalık bülteni SPK haftalık bülteni Zelenskiy, barış görüşmeleri için Rusya'nın Ukrayna topraklarından çekilmesi gerektiğini söyledi Zelenskiy, barış görüşmeleri için Rusya'nın Ukrayna topraklarından çekilmesi gerektiğini söyledi Türkiye, bu canlıyı konuşacak! Konyalı bilim insanları acil koduyla göreve çağrıldı Türkiye, bu canlıyı konuşacak! Konyalı bilim insanları acil koduyla göreve çağrıldı

Son Dakika Magazin Salgın nedeniyle evde olan Eda Taşpınar, Instagram'dan siyah mayolu pozunu paylaştı - Son Dakika


Advertisement