Seray Sever, evliliğinin ikinci yılını eşiyle dudak dudağa çektirdiği pozla kutladı - Son Dakika

Seray Sever, evliliğinin ikinci yılını eşiyle dudak dudağa çektirdiği pozla kutladı

21.04.2020 09:53

Sunucu Seray Sever, Instagram hesabından kendisinden 10 yaş küçük eşi Eray Sünbül ile dudak dudağa çektirdikleri bir pozu paylaşarak evliliklerinin 2. yılını kutladı.

Şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda isimli yarışmada sunuculuk yapan Seray Sever, 2018 yılında 4 yıldır aşk yaşadığı Eray Sünbül ile evlendi. Dün Instagram hesabından paylaşım yapan Sever, eşiyle evliliklerinin ikinci senesini kutladı.

"GÖZ BEBEĞİM KOCAM"

Eşiyle sık sık ev hallerini paylaşan Seray Sever, düğünlerinde çektirdikleri bir kareyi paylaşarak evliliğinin 2. yıl dönümünü kutladı. Eşiyle düğünlerinde dudak dudağa çekilen pozunu paylaşan Sever, paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi: "Nice mutlu, sağlıklı, aşk ve sevgimizin sonsuzluğunu ve gerçekliğini koruduğu yıllarımız olsun biricik aşkım, göz bebeğim kocam." Seray Sever'in paylaşımını gören Şükran Ovalı, Uğurkan Erez, Ayşe Özyılmazel, Safiye Soyman, Aşkım Kapışmak ve Zara gibi isimler de "Nice mutlu seneler" yorumu yaptı.

Seray Sever, evliliğini ikinci yılını eşiyle dudak dudağa çektirdiği pozla kutladı

KORONAVİRÜS EVLİ ÇİFTİ AYIRDI

Türkiye'ye sıçrayan koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek için şehirler arası giriş ve çıkışlar kapatıldı. Seray Sever'in Bodrum'da olan eşi ise İstanbul'a dönemedi. Eşiyle ayrı kaldığı içi sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sever ise "Canım kocamı çok özledim. İstanbul'a giriş ve çıkış yasaklandı. Yoldan döndü eşim de" dedi.

Seray Sever, evliliğini ikinci yılını eşiyle dudak dudağa çektirdiği pozla kutladı
YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Tatil sezonunu açan Burcu Biricik, kırmızı mayosuyla poz verdi Tatil sezonunu açan Burcu Biricik, kırmızı mayosuyla poz verdi Oyuncu Sinem Ünsal ile Kıvanç Kılınç 4 yıllık ilişkisini bitirdi Oyuncu Sinem Ünsal ile Kıvanç Kılınç 4 yıllık ilişkisini bitirdi Umut Evirgen, Serenay Sarıkaya ile ilişkisini ilan etti Umut Evirgen, Serenay Sarıkaya ile ilişkisini ilan etti

Son Dakika Magazin Seray Sever, evliliğinin ikinci yılını eşiyle dudak dudağa çektirdiği pozla kutladı - Son Dakika


Advertisement