Seren Serengil'den, Eşi Yaşar İpek İçin Romantik Paylaşım: Gözlerimi Senden Alamıyorum - Son Dakika

Seren Serengil'den, Eşi Yaşar İpek İçin Romantik Paylaşım: Gözlerimi Senden Alamıyorum

04.09.2018 23:55

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, eşi Yaşar İpek için yaptığı romantik paylaşımda, "Gözlerimi senden alamıyorum." dedi.

Geçtiğimiz aylarda dünyaevine giren Seren Serengil, eşi Yaşar İpek için aşk dolu paylaşımda bulundu. Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafının altına eşi Yaşar İpek'i kastederek İngilizce "Gözlerimi senden alamıyorum." dedi.

KALP EMOJİSİ GÖNDERDİ

Seren Serengil'in romantik paylaşımının arıdan Yaşar İpek'ten cevap gecikmedi. İpek, karısının fotoğrafına altına kalp emojisi gönderdi.

Seren Serengil'den, Eşi Yaşar İpek İçin Romantik Paylaşım: Gözlerimi Senden Alamıyorum

SEREN SERENGİL KİMDİR?

Seren Serengil, 6 Nisan 1971'de Şişli, İstanbul'da doğmuştur. Şarkıcı ve oyunculuk yapmaktadır. Ünlü oyuncu ve tiyatrocu Öztürk Serengil'in kızıdır.

Serengil, 6 Nisan 1971 tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesi'nde doğdu. Seren Serengil, ilk olarak 1977 yılında "Sarhoş" filminde çocuk oyuncu olarak babası Öztürk Serengil ile birlikte oynadı. Aynı yıl babası ile birlikte Gar Gazinosu'nda sahne aldı. Profesyonel sahne kariyerine ise, 16 yaşında Fahrettin Aslan tarafından görevlendirildiği Maksim Kumarhanesi'nde başladı ve en genç kadın assolist oldu. Profesyonel oyunculuk kariyerine başladığı 1990 yılında, Mehmet Aslantuğ ile rol aldığı Başka Olur Ağaların Düğünü dizisinin yanı sıra Hakan Ural ile birlikte rol aldığı Alev Gibi Bir Kız filmiyle çıkış yaptı.

Seren Serengil'den, Eşi Yaşar İpek İçin Romantik Paylaşım: Gözlerimi Senden Alamıyorum

Serengil'in ilk albümü "Ayrıldık" 1991'de piyasaya çıktı ve ana teklisi "Bana Her Şey Seni Hatırlatıyor" ile büyük bir başarı yakaladı. O zamandan beri üç albüm ve bir tekli çıkarmıştır. En popüler albümü olan "Bu Gecenin Hatırına", yalnızca bir klip ile 170000 adet kopya sattı ve popülaritesini büyük ölçüde arttırdı. Serengil, klasik piyano çalmakta olup ve 2006 yılında "Dost Bile Kalamadık" ve "İnsan Severse Özler", "Sen Şansını Kaybettin" ve "Sessiz Telefon" gibi şarkılar da dahil olmak üzere bazı şarkılarını kendi yazıp besteledi. Müzik kariyeri boyunca İbrahim Tatlıses, Emrah, Selami Şahin, Soner Sarıkabadayı ve Serdar Ortaç gibi isimlerle çalıştı.

Seren Serengil'den, Eşi Yaşar İpek İçin Romantik Paylaşım: Gözlerimi Senden Alamıyorum

Serengil, şarkıcı ve sohbet programı konuğu olarak yüzlerce TV programında yer almıştır. 2007'de Show TV'nin "UçanKuş" programında Erol Köse ve Bekir Hazar ile birlikte konuk olarak yer aldı. 1993'te Emrah'ın "Haydi Şimdi Gel" ve "Töre" şarkıları için müzik videolarında yer aldı. Serengil ve Emrah "Yasak Sokaklar" ve "Belalım Benim" serilerinde birlikte çalıştı. Serengil, Aralık 2010'da son albümü "Ben Adamı Ayrılırken Tanırım"ı çıkardı. Albümünün ilk müzik videosunun Aralık 2010 tarihinde galası yapıldı. 2011'de Show TV'de yayınlanan "Seren Serengil İle Evlenir Misin?" adlı bir sabah programı sundu. 2014'te Cine5'in "Kim Ne Derse Desin" programında iki sezon ana sunuculardan biri olarak göründü.

Seren Serengil'den, Eşi Yaşar İpek İçin Romantik Paylaşım: Gözlerimi Senden Alamıyorum
YORUMLAR (9)
  • fatih44: Bu salak kadının da parasını yemeyen kro kalmadı. Bildiğim kadarıyla babasından kalan Lüx semtlerde 10 dairesi var kira getiren . söğüşleyin bu salakları. İki sevgi sözcüğü akılları uçar bu mercimek kadar beyinlilerin Cevap Yaz 6 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
G7'den 'Çin'in İpek Yolu'na alternatif proje: Gelişmekte olan ülkeler için 600 milyar dolar fon G7'den 'Çin'in İpek Yolu'na alternatif proje: Gelişmekte olan ülkeler için 600 milyar dolar fon Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayan, gündemi değerlendirdi Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayan, gündemi değerlendirdi 'Ödemiş ipeği' tescil edildi 'Ödemiş ipeği' tescil edildi

Son Dakika Magazin Seren Serengil'den, Eşi Yaşar İpek İçin Romantik Paylaşım: Gözlerimi Senden Alamıyorum - Son Dakika


Advertisement