Şeyma Subaşı ayrılığı doğruladı! Sevgilisini dolandırıcı olduğu için mi bıraktı? - Son Dakika

Şeyma Subaşı ayrılığı doğruladı! Sevgilisini dolandırıcı olduğu için mi bıraktı?

28.06.2021 20:04

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den ayrıldığını yaptığı paylaşım ile doğruladı. Sevgilisinden dolandırıcı olduğu için ayrıldığı yönündeki haberleri yalanlayan Subaşı, "Bugün, ayrılığımın nedeni ile ilgili çıkan haberler tamamen asılsızdır. Ayrılık doğru ama sebepleri bizde kalsın" dedi.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı yaklaşık yedi aydır birlikte olduğu Mısırlı yatırımcı olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi almış ve sevgilisine 'evet' yanıtını vermişti. Kısa sürede alınan evlilik kararı sonrasında hamile olduğuna ilişkin iddialarla sık sık gündeme gelen Subaşı, sonunda bebek beklediğini itiraf etmiş ve evliliklerini de ertelediklerini duyurmuştu.

FOTOĞRAFLARINI SİLDİ

Ancak Subaşı bu açıklamasından günler sonra düşük yaparak bebeğini kaybettiğini söylemişti. Bu açıklamadan kısa süre sonra ise sevgilisiyle fotoğrafları silmiş ve ayrılık iddiaları gündeme gelmişti.

DOLANDIRICI OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Öte yandan milyarder sevgilisinin kendisine aldığı hediyelerin aslında sahte olduğunu ve Meedo'nun dolandırıcılık yaptığı iddiası nedeniyle Subaşı'nın ilişkiyi sonlandırdığı öne sürüldü.

"YAŞADIKLARIMI ANLATACAK KELİME YOK"

Ayrılık sonrası sessizliğini bozan Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile olan fotoğrafını paylaşarak, "Yaşadıklarımı anlatacak kelime yok. Ama her şeyimsin, güneş ışığım ve kahramanım olduğun için teşekkürler. Her şeyin bir nedeni var. İyiyim biz iyiyiz iyi! Tüm destek için teşekkürler" ifadelerini kullanmıştı.

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisinden dolandırıcı olduğu gerekçesiyle ayrıldığı iddialarını yalanladı

"SEBEPLERİ BİZDE KALSIN"

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımda, "Bugün, ayrılığımın nedeni ile ilgili çıkan haberler tamamen asılsızdır. Beni arayan gazetecilere de söylediğim gibi 'biraz saygı gösterin.' Ayrılık doğru ama sebepleri bizde kalsın" açıklamasını yaptı.

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisinden dolandırıcı olduğu gerekçesiyle ayrıldığı iddialarını yalanladı
YORUMLAR (1)
  • Emre Sivri: Türk basınımıza konusmuyacagını soylemişdi. Bbc ye sordururmusunuz evet sahtekardı hedıyeler sahte cıkdı benı kandırdı deme cüretine sahipmi ibizalı şeyma hanım Cevap Yaz 86 2 Yayından Kaldır
500
Bir döneme damga vuran Avrupa Yakası'nın Gaffur'u yaşlandı! İşte Peker Açıkalın'ın son hali Bir döneme damga vuran Avrupa Yakası'nın Gaffur'u yaşlandı! İşte Peker Açıkalın'ın son hali Tom Holland sosyal medyaya ara verdiÖrümcek Adam'dan hayranlarını üzen haber Tom Holland sosyal medyaya ara verdiÖrümcek Adam'dan hayranlarını üzen haber Acun Ilıcalı ve Sevgilisinin Fotoğrafına Şeyma Subaşı'ndan Flaş Tepki! Acun Ilıcalı ve Sevgilisinin Fotoğrafına Şeyma Subaşı'ndan Flaş Tepki!

Son Dakika Magazin Şeyma Subaşı ayrılığı doğruladı! Sevgilisini dolandırıcı olduğu için mi bıraktı? - Son Dakika


Advertisement