Son Transfer Güliz - Son Dakika

Son Transfer Güliz

Son Transfer Güliz
Son Güncelleme: 25.07.2007 22:11

Yeşilçam, Sosyeteden Yaptığı Transferlere Bir Yenisini Daha Ekledi. Son İsim Güliz Onursal

YEŞİLÇAM, SOSYETEDEN YAPTIĞI TRANSFERLERE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ. SON İSİM GÜLİZ ONURSAL

Sosyetenin sanat ve sanatçıya olan düşkünlüğü yıllardır sürüyor. Bu olay genellikle yaşanan aşklarla öne çıktı. Sanat dünyasının güzelleri sosyetik çapkınların en büyük hedefi olmaktan kurtulamadı. Son zamanlarda bu olay sosyetik simaların sanat dünyasında aktif rol almasıyla da değişik bir boyut kazandı.

Başta Ahu Tuğbay, Yasemin Kozanoğlu ve Siren Ertan film ve dizilerde oynayarak kendilerini gösterdiler. Bu akıma son olarak sosyetenin en ünlü simalarından Güliz Onursal katıldı. Ünlü işadamı Nurettin Hasman'ın ayrıldığı eşi Güliz Onursal, Eylül ayında gösterime girecek olan 'Kuzey Rüzgarları' adlı dizide sinema dünyasına adım atmış olacak. Güliz Onursal, Kadir İnanır ile birlikte aynı dizide rol alacak.

Uygulayıcı yapımcılığını Barbaros Canlı'nın yaptığı 'Kuzey Rüzgarları' adlı dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturacak. 3 1 Temmuz Salı akşamı Kuruçeşme Suada'da basın tanıtımı yapılacak olan 'Kuzey Rüzgarları' adlı dizinin çekimlerine 3 Ağustos'ta başlanacak. Güliz Onursal 'Kuzey Rüzgarları' adlı dizide Vildan adlı karakteri canlandıracak.

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Son Transfer Güliz - Son Dakika


Advertisement