Sosyal Medyada 30 Ağustos Coşkusu! Ünlü İsimler Unutmadı - Son Dakika

Sosyal Medyada 30 Ağustos Coşkusu! Ünlü İsimler Unutmadı

30.08.2016 10:25

Ünlü isimler 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel paylaşımlarda bulunurken Zerrin Tekindor'un "Canım Atatürk aklım fikrim sensin" şeklindeki sözleri büyük beğeni topladı.

Bugün Atatürk önderliğinde Türk milletinin kaderini değiştiren 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 94'üncü yılı… Milletçe Atatürk ve silah arkadaşlarına borçlu olduğumuz bu zaferin minnetini yaşıyor ve vatan uğrunda ölmüş tüm şehitlerimize rahmet diliyoruz.

ÜNLÜ İSİMLER BU ÖZEL GÜNÜ UNUTMADI

Zafer Bayramı'nın coşkusu sosyal medyada da meydanlarda da kendini göstermeye başladı. Sanat ve magazin camiasından ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından Ata'ya minnet ve özlemi dile getirdi.

İŞTE ÜNLÜ İSİMLERİN PAYLAŞIMLARI;

Zerrin Tekindor: Canım Atatürk aklım fikrim sensin. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun…

Sosyal Medyada 30 Ağustos Coşkusu! Ünlü İsimler Unutmadı

Ece Gürsel: "Asil ulvi bir karakter, tesadaf veya teveccüh eseri değildir. Sürekli çalışmasının, dürüst düşünmenin ve bu gayeye varmak için yapılan bir fikir mücadelesinin neticesidir…"

İlker Kaleli: O günleri sadece yaşayanlar bilir, bize de sadece öğrenmek, anlamak, saygı duymak düşer. Başka gürültüye gerek yok. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Demet Evgar: 30 Ağustos Zafer Bayramımızı çocukluğumdaki neşeyle kutlayacağımız günlere…

Yeliz Okur: İlk kez 1924 yılında Afyon'da Başkomutan Zaferi adıyla kutlandı. Bazı insanlar vardır bedenleri toprak olsada başarıları asla unutulmaz, fikirleri sonsuza dek yaşar. Atatürk izlenmesi gereken büyük bir liderdir. Başta Başkomutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bütün şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyoruz. Bu Vatan size çok şey borçlu. Keşke bu güzel günümüzü layığıyla coşku ile kutlayabilsek tıpkı eski günlerdeki gibi. ZAFER BAYRAMIMIZ kutlu olsun.

Tuğba Özay: Yaşasın Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk
İlelebet yaşasın ..! Yaşasın tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti
İlelebet yaşasın ..! Yaşasın 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız
İlelebet yaşasın ..! Kutlu olsun ulusumuza, armağan olsun çocuklarımıza ..!
Feryal Gülman: Sen olmasan olmazdı #Atam Sana minnet duymak için o kadar çok nedenimiz var ki bugun kutladığımız #zaferbayramı gibi bize armağan ettiğin #demokrasi ve #cumhuriyet hergün kutlamamız gereken bayramlar…

YORUMLAR
500
AFSÜ Tıp Fakültesinin mezuniyet töreni düzenlendi AFSÜ Tıp Fakültesinin mezuniyet töreni düzenlendi Vicdansız adam, para vermeyen anne ve babasını 2 saat boyunca dövdü Vicdansız adam, para vermeyen anne ve babasını 2 saat boyunca dövdü TEKNOFEST Türkiye Drone Şampiyonası'nın ön eleme ikinci etabı Sinop'ta başladı TEKNOFEST Türkiye Drone Şampiyonası'nın ön eleme ikinci etabı Sinop'ta başladı

Son Dakika Magazin Sosyal Medyada 30 Ağustos Coşkusu! Ünlü İsimler Unutmadı - Son Dakika


Advertisement