Sosyal medyada başlatılan akıma uyan Ebru Polat, vücuduna battaniye sararak poz verdi - Son Dakika

Sosyal medyada başlatılan akıma uyan Ebru Polat, vücuduna battaniye sararak poz verdi

09.04.2020 08:34

Karantinada olan kadınların başlattığı vücuda yastık bağlayarak poz verme akımına uyan şarkıcı Ebru Polat, farkını ortaya koyarak vücuduna battaniye bağlayarak kamera karşısına geçti.

Çin'den başlayarak dünyaya yayılan ve pandemi olan ilan edilen koronavirüs salgını nedeniyle 88 binden fazla insan hayatını kaybetti. Virüsten korunmak için evlerinden çıkmayan ünlü isimler ise sosyal medyada yeni bir akım başlattı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan akımda büyük bir yastığı kemerle beline bağlayan kadınlara son olarak Ebru Polat da dahil oldu.

VÜCUDUNA BATTANİYE SARIP POZ VERDİ

Dünyada etkili olan akımlardan birisi ise Quarantine Pillow Challenge oldu. Akıma uyan sosyal medya kullanıcıları yastık ve kemer takarak çekildikleri fotoğraflarını paylaşmaya başladılar. Salgından dolayı evinde olan şarkıcı Ebru Polat ise yastık yerine bir vücuduna battaniye sardı. Eline dünyaca ünlü marka çantasını alarak poz veren şarkıcı "Buda benim akımım... Battaniye ile yapıyorum var mı bir diyeceğiniz" dedi.

Sosyal medyada başlatılan akıma uyan Ebru Polat, vücuduna battaniye sararak poz verdi

ÜNLÜ İSİMLER AKIMA UYDU

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı da Instagram'da kısa sürede yayılan akıma ayıcıklı pembe yastığı ile katılmıştı. Enis Arıkan, Dila Tarkan, Eda Taşpınar ve Yeşim Erçetin gibi ünlü isimler de bu akıma uyarak yastıklarıyla poz vermişti.

"HER GÜNE BİR SEVGİLİ KOYACAĞIM" DEMİŞTİ

Sosyal medyada yaptığı her paylaşımı ve açıklaması olay olan Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde "Bir çıkayım şu karantinadan güne her güne bir sevgili koyacağım. Yıllardır sevgilimin olmamasının acısını çıkarmış olacağım"diyerek espri yapmıştı. Şarkıcının bu sözleri ise günlerce konuşulmuştu.

YORUMLAR (17)
  • Adsız: Ünlüler kafayı yedi ..İşleri güçleri olmayınca ne yapacaklarını şaşaırıyorlar..Ev işi yapın,temizlik,yemek yapın o zaman zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınz ve böyle saçmalıklar yapmaya zaman bulamazsınız. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • tuaf bir gün: bu tip insanları neden haber diye koyarlar yada biz beğenmeyenler neden yorum yaparız dua ile bitecekse bu insanlar hadi beraber edelim...kafa güzel ya memleketin Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
ABD'yi kızdıracak hamle! Çin, Rusya'ya asker gönderiyor ABD'yi kızdıracak hamle! Çin, Rusya'ya asker gönderiyor Çin Başbakanı Ekonomiyi İstikrara Kavuşturmak ve Kalkınmayı Teşvik Etmek İçin Yeni İvme Arayışının Önemini Vurguladı Çin Başbakanı Ekonomiyi İstikrara Kavuşturmak ve Kalkınmayı Teşvik Etmek İçin Yeni İvme Arayışının Önemini Vurguladı Çin'in İngiltere Büyükelçisinden, ABD ve İngiltere'ye Çin ile İlişkilerini Saygı Göstererek Yürütme Çağrısı Çin'in İngiltere Büyükelçisinden, ABD ve İngiltere'ye Çin ile İlişkilerini Saygı Göstererek Yürütme Çağrısı

Son Dakika Magazin Sosyal medyada başlatılan akıma uyan Ebru Polat, vücuduna battaniye sararak poz verdi - Son Dakika


Advertisement