Sosyetik güzel Eda Taşpınar çıplak pozuyla ortalığı kasıp kavurdu - Son Dakika

Sosyetik güzel Eda Taşpınar çıplak pozuyla ortalığı kasıp kavurdu

12.06.2021 00:40

Sosyetik güzel olarak bilinen Eda Taşpınar sosyal medya hesabından çıplak pozunu paylaştı. Taşpınar'ın fotoğrafı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, fit fiziğini sergilemeye devam ediyor. Taşpınar'ın sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım, kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni topladı.

Deri koltukta çekilmiş çıplak pozunu takipçilerine aktaran Taşpınar, paylaşımının altına ise, "Aşkı, binlerce arının kanımı bala çevirmesi gibi uğulduyor içimde" notunu düştü.

İşte Eda Taşpınar'ın paylaştığı o poz:

Sosyetik güzel Eda Taşpınar çıplak pozuyla ortalığı kasıp kavurdu
Sosyetik güzel Eda Taşpınar çıplak pozuyla ortalığı kasıp kavurdu
YORUMLAR (3)
500
Brezilya'da skandal hareket! Bolsonaro kendisine 'korkak' ve 'serseri' diyen fenomene saldırdı Brezilya'da skandal hareket! Bolsonaro kendisine 'korkak' ve 'serseri' diyen fenomene saldırdı Eda Taşpınar'dan cesur poz! Düzgün fiziğiyle dikkat çekti Eda Taşpınar'dan cesur poz! Düzgün fiziğiyle dikkat çekti Evlat Nöbeti Çalıştayı Bildirgesi: 'Dünyada ilk defa kadın hareketlerinden biri terörizme karşı direnç gösterdi ve başarılı oldu' Evlat Nöbeti Çalıştayı Bildirgesi: 'Dünyada ilk defa kadın hareketlerinden biri terörizme karşı direnç gösterdi ve başarılı oldu'

Son Dakika Magazin Sosyetik güzel Eda Taşpınar çıplak pozuyla ortalığı kasıp kavurdu - Son Dakika


Advertisement