Sosyetik güzel Eda Taşpınar bikinili fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu - Son Dakika

Sosyetik güzel Eda Taşpınar bikinili fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu

29.09.2019 20:33

Sosyetik güzel Eda Taşpınar cesur bikinisiyle verdiği pozla dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı. Taşpınar'ın yaptığı paylaşım beğeni yağmuruna tutuldu.

Her yaz sergilediği bronz teni ve fiziğiyle büyük beğeni toplayan Eda Taşpınar, verdiği bikinili bir pozla yine Instagram'ı salladı.

İtalya'da, siyah bikinisiyle çektirdiği bir fotoğrafı takipçileriyle paylaşan Eda Taşpınar sosyal medya kullanıcılarından büyük beğeni aldı.

Sosyetik güzel Eda Taşpınar bikinili fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu

DAHA ÖNCE DE BEYAZ BİKİNİSİYLE FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞTI

Yaz tatillerini Yunanistan'ın tatil beldesi Mikanos'ta geçiren ve burada çekilmiş birbirinden güzel karelerini hesabından paylaşan Eda Taşpınar, yine Mikanos'ta çekilmiş cesur bikinisiyle objektiflere poz vermişti.

Sosyetik güzel Eda Taşpınar bikinili fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu

45 DAKİKA BOYUNCA POZ VERMİŞTİ

İkoncan, sosyal medya hesabına yüklediği beyaz bikinili fotoğrafı için de 45 dakika boyunca poz vermişti.

YORUMLAR (22)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Oğluyla yaşadığı diyaloğu paylaşan Özcan Deniz'den imalı sözler: Mutluluk entelektüel bir seçimdir, bir ömür kavrayamayan cahillerle dolu bu dünya Oğluyla yaşadığı diyaloğu paylaşan Özcan Deniz'den imalı sözler: Mutluluk entelektüel bir seçimdir, bir ömür kavrayamayan cahillerle dolu bu dünya Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ'un bikinili fotoğraflarını paylaştı: Daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ'un bikinili fotoğraflarını paylaştı: Daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım Meta'nın sohbet robotu BlenderBot 3, Zuckerberg'in insanları sömürdüğünü söyledi Meta'nın sohbet robotu BlenderBot 3, Zuckerberg'in insanları sömürdüğünü söyledi

Son Dakika Magazin Sosyetik güzel Eda Taşpınar bikinili fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu - Son Dakika


Advertisement