Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu

28.03.2023 08:17

Survivor 2023'ün dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar "Arkadaşına sorduk" oyununda mücadele etti. 1 milyon TL'lik ödülü kazanan gönüllüler takımı yarışmacıları, parayı aralarında bölüştü.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor 2023, birleşme partisinden sonra "Arkadaşına Sorduk" oyunu ile ekrana geldi. Yarışmacılara farklı farklı sorular sorulup arkadaşlarından cevaplar alındı.

1 MİLYON TL İÇİN YARIŞTILAR

Kendilerine yöneltilen sorulara arkadaşlarının cevabı, yarışmacılara sayı kazandırdı. Oyunda yarışmacı ve arkadaşlarına sık sık takılan Acun Ilıcalı, Nefise'nin arkadaşına seslenerek "Siz galiba ikiniz iyi anlaşıp başkalarıyla kavga ediyorsunuz" dedi. 1 milyon TL'lik ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele eden yarışmacıların, arkadaşlarından aldıkları yanlış cevaplara verdiği tepkiler de izleyicileri güldürdü.

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu

ÖDÜLÜ GÖNÜLLÜLER TAKIMI KAZANDI

Eğlenceli kimliğiyle tanınan Yusuf, ketçap-mayonez sorunda yanlış cevabı veren arkadaşına "Arkadaşlığımız bitti" dedi, yarışmacılar gülmekten kendini alamadı. Dün akşamki büyük ödül olan 1 milyon TL, kıyasıya geçen yarışanın sonunda mavi takımın oldu. Yarışmacılar büyük ödülü kendi aralarında bölüşecekler. Yeni oluşturulan takımlara göre oyunu kazanan gönüllüler oldu. Gönüllüler takımında ise Özgür, Aziz, Merve, Ertuğ, Cansu, Halil, Kardelen ve Alper bulunuyor.

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu

MERVE VE ARKADAŞI HER SORUYU BİLDİ, KARDELEN VE ARKADAŞI SINIFTA KALDI

Survivor'da bu akşam en çok konuşulan ikili Merve ve geçmiş dönem Survivor yarışmacısı olan Aleyna Çalışkan oldu. Aleyna ve Merve, sorulan soruların tümüne doğru yanıt verdi. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı bu başarılı ikili için "Gecenin dostluk şampiyonu. Maşallah hiç fire vermediler" dedi. Kardelen ve arkadaşı Bahar ise en az doğru cevap veren ikili oldular. 11 sorudan yalnızca 4 tanesini doğru bilen ikiliye Acun Ilıcalı sık sık takıldı.

Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu
YORUMLAR
500
Survivor 2023'te Yunan yarışmacının aşk itirafını duyan Acun Ilıcalı'nın şaşkınlığı yüzüne yansıdı Survivor 2023'te Yunan yarışmacının aşk itirafını duyan Acun Ilıcalı'nın şaşkınlığı yüzüne yansıdı 53. yaşına giren Acun Ilıcalı kutlamalara doymadı! Genç sevgilisiyle de aşk pozu verdi 53. yaşına giren Acun Ilıcalı kutlamalara doymadı! Genç sevgilisiyle de aşk pozu verdi

Son Dakika Magazin Survivor 2023'te 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu - Son Dakika


Advertisement