Toygan Avanoğlu, Güldür Güldür Show'un kadrosuna dahil oldu - Son Dakika

Toygan Avanoğlu, Güldür Güldür Show'un kadrosuna dahil oldu

19.08.2021 00:44

Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun ayrılmasıyla büyük kan kaybeden Güldür Güldür Show ekibine yeni bir isim dahil oldu. Toygan Avanoğlu, yeni sezonda sevilen yapımın kadrosunda olacak.

Show TV'nin sevilen programı Güldür Güldür Show'un yeni sezonu için geri sayım başladı. 9. sezon hazırlıklarına başlayan ekip, sevilen kadrosuna yeni isimlerle heyecan katmaya devam ediyor.

DAHA ÖNCE DE KONUK OLMUŞTU

Sevilen oyuncu Toygan Avanoğlu yeni sezonda Güldür Güldür kadrosunda yer alacak isimler arasına dahil oldu. Avanoğlu, geçtiğimiz sezon konuk oyuncu olarak katıldığı bölümle büyük beğeni toplamıştı.

Toygan Avanoğlu, Güldür Güldür Show'un kadrosuna dahil oldu
Toygan Avanoğlu

BÜYÜK ÜZÜNTÜYE NEDEN OLMUŞTU

Kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Mahir İpek ve Uğur Bilgin gibi isimlerin yer aldığı Güldür Güldür'ün sezon finaliyle birlikte Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun projeden ayrılması büyük üzüntüye neden olmuştu.

YORUMLAR (2)
  • Aslı yılmaz: Yemin ediyorum şuan Kuzey Yıldızı dizisini seyrediyordum ,bu adam güldür güldüre çok yakışır diye düşünmüştüm hatta karısını oynayan oyuncuyu da çok yakıştırdım Cevap Yaz 95 12 Yayından Kaldır
500
Özgün Aydın kimdir? Özgün Aydın hayatı ve biyografisi! Özgün Aydın kimdir? Özgün Aydın hayatı ve biyografisi!

Son Dakika Magazin Toygan Avanoğlu, Güldür Güldür Show'un kadrosuna dahil oldu - Son Dakika


Advertisement