Tuğba Ekinci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak istemedi! Sebebi ise epey ilginç - Son Dakika

Tuğba Ekinci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak istemedi! Sebebi ise epey ilginç

24.04.2021 09:46
Tuğba Ekinci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak istemedi! Sebebi ise epey ilginç

'O Şimdi Asker' şarkısıyla yıllardır adından söz ettiren Tuğba Ekinci, 23 Nisan'da dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Çocuk Bayramı'nı kutlamadığını söyleyen Ekinci, "TikTok'ta gördüğüm gençler, beni gelecekte şüpheye götürdüğü için kutlama yapmıyorum" dedi.

Birçok şarkısı bulunan ve farklı tarzıyla da gündeme gelen ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'den şaşırtıcı açıklamalar geldi. Bu açıklamaların odağında da 23 Nisan vardı. Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, sosyal medya üzerinden 23 Nisan'la ilgili soru yağmuruna tutuldu.

"GENÇLERİN HALİ HARAP"

Ekinci, "23 Nisan'ı neden kutlamadınız?" sorusuna sosyal medya üzerinden cevap vererek "Uzun zamandır TikTok'ta gördüğüm gençler, beni gelecekte şüpheye götürdüğü için kutlama yapmak içimden gelmiyor. Gençlerin hali harap!" dedi.

Tuğba Ekinci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamayı reddetti! Sebebi ise epey ilginç

HEM BEĞENİ HEM TEPKİ ALDI

Bu açıklamayı yaptıktan sonra ünlü şarkıcıya birçok yorum geldi. Çoğu kişi Ekinci'nin yaptığı açıklamayı haklı bulup beğenirken, kimi takipçiler de bu açıklamada genelleme yaptığından dolayı tepki gösterdi.

YORUMLAR (47)
  • Poyraz: Yoksa birilerine yaranmak içinmi kutlamıyorsun....belki bir yerlerden sana da ihale falan kalır diye.... Cevap Yaz 10 7 Yayından Kaldır
  • Seyma: Şey dese anlarım pandemi nedeniyle çocuklar evlere tıkılı kaldı ne gezebiliyorlar ne okula gidebiliyorlar ne çocukluklarını yasayabiliyorlar dese hak vericem . Tiktogu bende sevmem ama konu ile alakasız yorum yapmış Cevap Yaz 21 8 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Sokakta hediye dağıttık! Sokakta hediye dağıttık! En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır? TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır?

Son Dakika Magazin Tuğba Ekinci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak istemedi! Sebebi ise epey ilginç - Son Dakika


Advertisement