Tuğba Ekinci: 24 Saat Libidoyla Dolaşan Biri Değilim - Son Dakika

Tuğba Ekinci: 24 Saat Libidoyla Dolaşan Biri Değilim

01.10.2016 10:07

Yeni çıkacak single'ı ile müzik piyasasında "ben de varım" diyen Tuğba Ekinci, "Cinsel ilişki konuşmak bana göre değil. 24 saat libidoyla dolaşan biri değilim" dedi.

Hayatımıza 11 yıl önce 'O Şimdi Asker' şarkısında popo sallayan kız olarak girdi. Sivri dili ve farklı tarzıyla sık sık magazin gündemine oturdu.

Bir süredir sesi soluğu çıkmayan Tuğba Ekinci, Hürriyet gazetesine verdiği röportajda bilinmeyenlerini anlattı.

İşte Tuğba Ekinci ile yapılan o röportaj;

Göründüğünüz kadar çatlak mısınız yoksa bu, konuşulmak için büründüğünüz bir imaj mı?

- Çatlak değil, eğlenceli diyelim. Ama günlük hayatta her dakika eğlenceli olmak yemiyor. Delilikse yaptığım işle alakalı. Eğlence sektörü, insanları günlük hayatından uzaklaştırmak için kurulmuş bir sistem değil mi? Ben de onu yapmaya çalışıyorum.

Sizinki biraz eğlendirmenin ötesinde duruyor. Uzun süredir ortalarda yoksunuz, biraz araştırınca bu geçen zamanda komşunuza kafa attığınıza, Instagram'dan takipçilerinize hakaret ettiğinize ilişkin haberler karşıma çıktı... Nedir sizin derdiniz?

- Hayatım, ben onların hiçbirini durup dururken yapmıyorum. Bir ben miyim komşusuyla kavga eden? Tamam belki benim gibi kafa atan yok ama adam karısına çok sataşıyordu ve bir birikim vardı, tartıştık, ben de kafa attım! Instagram'da yaşanana gelirsek... O uygulamaya daha yeni katılmıştım. "Çok seksisin", "Dudakların güzel" diyenlere önceleri sustum. Ama bir süre sonra dergilerdeki kadın olmadığımı göstermem gerektiğini düşündüm, küfrü bastım. Onlara mı kaldı benim seksiliğim?

Tuğba Ekinci: 24 Saat Libidoyla Dolaşan Biri Değilim

Vaktiyle 'Condom' isimli bir şarkı söylediniz. Günümüz Türkiye'sinde bu şarkıyı söyleyebilir miydiniz?

- O zamanlar AKP yeni seçilmişti. Şimdi Cumhurbaşkanımız "Üç çocuk istiyorum" diyor. O yüzden herhalde söyleyemem. Ama AKP'nin çalışmalarını beğeniyorum.

E o zaman neden üç çocuk yapmadınız?

- Henüz baba yok. Tek başıma da yapamam değil mi?

"ARTIK TONLA DEMİR SATIYORUM"

'O Şimdi Asker'den sonra kışlalara girdiniz. Yeni şarkınız 'Para Babası'yla babaların gönlünü mü fethedeceksiniz?

- Şarkı para babalarını övmüyor. İşadamları kendilerine kanacak kişilere duygusallarmış gibi gösterirler. Benim de birçok arkadaşım zengin olma hayaliyle 'zengin avcısı' olmaya çalıştı. Ama hepsi başladıkları noktaya geri döndü.

Tuğba Ekinci: 24 Saat Libidoyla Dolaşan Biri Değilim

Siz o tarz ilişkiler yaşadınız da mı bu sosyolojik tanıları koyuyorsunuz?

- Çevremde gördüklerimden... 'Kraldan daha kral olabilirsen krallarla oturup kalkabilirsin' diye bir laf vardır. Bana hiçbir kral sahip olamaz. Çünkü ben kraldan daha kralcıyım. Bu saate kadar kimse beni satın alamadı. Hiçbir erkeğin parasını yemedim. Varsa bir babayiğit, bu röportajdan sonra çıksın, söylesin.

'O Şimdi Asker'den 'Condom'a şarkılarınız hep cinsellik soslu... Cinsel ilişki size ne ifade ediyor?

- 'Türkiye'nin en seksi kadını' diyorlar ama hiç seksi değilim. Evde pijamalar ve kalın çoraplarla dolaşırım. Cinsel ilişki konuşmak falan da bana göre değil. Herkesin cinsel ilişkisi kendine... Libidom da yüksek değil. 24 saat libidoyla dolaşan biri değilim. Sevdiğim bir koku vardır. Eğer karşımdaki o kokuyu salgılarsa hissederim ve ilişkimiz başlar.

Tuğba Ekinci: 24 Saat Libidoyla Dolaşan Biri Değilim

Müzikte bir görünüp bir kayboluyorsunuz...

- İki albüm, üç single yaptım. Yılda tek şarkı çıkarmak bana yetiyor. İki yıl verdiğim arada babamı ve amcamı kaybettim. Rahmetli amcam Oktay Ekinci mimardı, babam da inşaat mühendisiydi. Bir süre önce onlardan bir şeyler öğrenmeye başlamıştım. Onları kaybettikten sonra da işlerini takip etmeye başladım. Geçen yıl inşaatlara 60-70 ton demir satmışımdır herhalde. O paraları bir yıl sahne yapsam kazanamazdım. Şimdi de bir masaj salonu açıyorum.

"GÜNEŞLENİRKEN KEŞFEDİLDİM"

Baba tarafım Azerbaycan'dan Kars'a göç etmiş. Annem Konyalı. Hemşire. Babam da inşaat mühendisi. Bir ablam var. İstanbul, Göztepe'de doğup büyüdüm. Kırılma noktam, 1994'te yaşadığım olaydır: Bodrum'da güneşleniyordum. Tatil köyünün bir köşesinde de bir dizi çekimi yapılıyordu. Yönetmen Osman Sınav'dı. Geldi, aileme, "Kızınızı beğendik, deneme çekimine alabilir miyiz" dedil. 'Mavi Düşler' isimli dizinin anlaşmasını yaptık. Ardından Osman Yağmurdereli benimle çalışmak istedi. Ama o yıllarda oyunculuk bu kadar popüler değildi, şarkıcıların dönemiydi. Ben de insanların sokakta "Tuğba Tuğba" diye dolaşmasını istiyordum. En son, 'İkinci Bahar' dizisinde Nurgül Yeşilçay'ın oynadığı rol için seçildim. Birkaç bölüm paramı bile aldım ama benim yerime onu oynattılar. Oyunculuktan iyice soğudum. Üç ay sonra 'O Şimdi Asker'i söyledim.

"KENDİMİ MÜJDE AR'A BENZETİYORUM"

Müzikte kendimizi aşamadık; hep aynı ritmler, aynı altyapılar... Türkiye'de benim bu konuda rakibim yok. Cool ve rahatım. Kafa yapısı olarak kendimi Müjde Ar'a benzetirim. O da yıllarca seksi kadın olarak anıldı ama aynı zamanda sertti. İnsanlar beni Hülya Avşar'a benzetir. Tipim benziyor olabilir ama karakterlerimizin alakası yok. O çok idealist. Kendini çok yoruyor. Ben "En güzelim" gibi şeyler demem ve yok olmaları severim.
YORUMLAR
500
Türkiye'de ilk kez düzenlenen Modern Pentatlon Dünya Kupası Finali sona erdi Türkiye'de ilk kez düzenlenen Modern Pentatlon Dünya Kupası Finali sona erdi Aktör Robert de Niro, 20 yıl sonra İstanbul'a geldi Açıklaması Aktör Robert de Niro, 20 yıl sonra İstanbul'a geldi Açıklaması Ahlat'ta 30 ilin el sanatları ve yöresel lezzetleri tanıtıldı Ahlat'ta 30 ilin el sanatları ve yöresel lezzetleri tanıtıldı

Son Dakika Magazin Tuğba Ekinci: 24 Saat Libidoyla Dolaşan Biri Değilim - Son Dakika


Advertisement