Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Ünlü Şarkıcı Ayşe Hatun Önal'a 6 Yıl Hapis İstendi - Son Dakika

Ünlü Şarkıcı Ayşe Hatun Önal'a 6 Yıl Hapis İstendi

Şarkıcı Ayşe Hatun Önal, alkollü araba kullanınca ehliyetine el konuldu. Savcılık Önal'a "Trafik güvenliğini tehlikeye sokmak" suçundan 6 yıla kadar hapsi istendi.

25.05.2017 - 08:55,  Güncelleme: 09:49

Ateşli şarkıcı Ayşe Hatun Önal, 167 promil alkollü araç kullandığı için ehliyetine el konulup 867 lira para cezasına çarptırılan Ayşe Hatun Önal'ın 6 yıla kadar hapsi istendi.

EHLİYETİNE EL KONULDU

"Olay" adını verdiği yeni şarkısı ile gündemde olan Ayşe Hatun Önal, 23 Nisan gecesi trafik çevirmesine takıldı. Sabah 04.30'da Ortaköy'de yapılan rutin kontrolde çevrilen şarkıcı, iddiaya göre önce alkolmetreyi üflemek istemedi. Fakat ünlü şarkıcı bir müddet sonra cihazı üfledi. Ünlü şarkıcı, 167 promil alkollü çıktı. Ehliyetine altı ay süre ile el konulan Ayşe Hatun Önal, 876 lira para cezasına çarptırıldı.

6 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Yasalar gereği 100 promil üstü çıktığı için Gayrettepe Polis Merkezi'ne götürülen Ayşe Hatun Önal'ın olayla ilgili ifadesine başvuruldu. İfadesi sonrası trafik güvenliğini tehlikeye soktuğu gerekçesiyle savcılık tarafından Ayşe Hatun Önal'la ilgili soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma sonunda ünlü şarkıcı hakkında iddianame düzenlendi. "Trafik güvenliğini tehlikeye sokmak" suçundan 6 yıla kadar hapsi istenen Önal, Asliye Ceza Mahkemesi'nde hâkim karşısına çıkacak.

Ünlü şarkıcı böyle görüntülendi;

Ünlü Şarkıcı Ayşe Hatun Önal'a 6 Yıl Hapis İstendi

Ünlü Şarkıcı Ayşe Hatun Önal'a 6 Yıl Hapis İstendi

Ünlü Şarkıcı Ayşe Hatun Önal'a 6 Yıl Hapis İstendi

Son Dakika Magazin Ünlü Şarkıcı Ayşe Hatun Önal'a 6 Yıl Hapis İstendi - Son Dakika


Advertisement