Ünlü şarkıcı Karsu, enkaz altında kalan akrabaları için ağlayarak yardım istedi - Son Dakika

Ünlü şarkıcı Karsu, enkaz altında kalan akrabaları için ağlayarak yardım istedi

07.02.2023 22:27

Hataylı ünlü şarkıcı Karsu, sosyal medyadan paylaştığı videoda Hatay'da enkaz altında kalan halası, nenesi ve kuzenleri için ağlayarak yardım istedi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ilde yıkıma sebebiyet veren 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki iki depremde bilanço her geçen dakika daha da ağırlaşıyor. İki deprem Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma neden olurken, arama kurtarma çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ekipler, enkaz altında kalan vatandaşları çıkarmak için çalışıyor.

"YALVARIYORUZ"

Ünlü şarkıcı Karsu, Instagram'dan yaptığı paylaşımda enkaz altında kalan akrabaları için ağlayarak yardım istedi. Karsu, yardım çağrısında bulunduğu videoda "Ben de bir mesaj yollamak istiyorum herkese. Çok yazıyorsunuz. Halam yok, nenem, yok, kuzenlerim... Hatay'a çok yardım gitmiyor. Onu da duyuyorum ailemden. Burada yapacağımızı yapıyoruz. Hollanda'ya yalvarıyoruz yollayın diye. Allah herkesin yardımcısı olsun." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Depremzedeler için yapılan pazubendi takmayan Tadic'e tepki gösteren Orkun'a babasından destek Depremzedeler için yapılan pazubendi takmayan Tadic'e tepki gösteren Orkun'a babasından destek Kumluca'da deprem şehitleri adına fidan dikildi Kumluca'da deprem şehitleri adına fidan dikildi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, deprem bölgesi Nurdağı'nda konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, deprem bölgesi Nurdağı'nda konuştu Açıklaması

Son Dakika Magazin Ünlü şarkıcı Karsu, enkaz altında kalan akrabaları için ağlayarak yardım istedi - Son Dakika


Advertisement