Yasemin Allen Eleştirilere Yanıt Verdi: Öpüşmeyi Yadırgamayın - Son Dakika

Yasemin Allen Eleştirilere Yanıt Verdi: Öpüşmeyi Yadırgamayın

09.12.2017 15:09

Ateşli sahneleri ile gündemden düşmeyen 'Çi' isimli dizide rol alan Yasemin Allen, "Gerçek hayatta olan şeyleri hikayelerde görünce yadırgamamak gerek" dedi.

'Çi' dizisi oyuncularından Yasemin Allen, Arnavutköy'deki bir manavdan mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. Flaşlar patlayınca şaşıran oyuncu, habercilere "Manavdan çıkarken yakalandı" diyerek takıldı.

ATEŞLİ SAHNELER SORULDU

Allen, rol aldığı "Çi" dizisindeki öpüşme sahnelerinin sık sık gündeme gelmesiyle ilgili soru üzerine şöyle dedi: "Bu projede hikaye böyle, sırf reyting olsun diye yapılmıyor. Ayrıca gerçek hayatta olan şeyleri hikayelerde görünce yadırgamamak gerek."

Yasemin Allen Eleştirilere Yanıt Verdi: Öpüşmeyi Yadırgamayın

Bölüm başına 20 bin TL aldığı için eleştirilen oyuncu, "Yaptığım işin bir parçası bu" dedi.

Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsur, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi'nin rol aldığı dizideki cesur sahneler çok konuşuluyor.


Yasemin Allen Eleştirilere Yanıt Verdi: Öpüşmeyi Yadırgamayın
Yasemin Allen Eleştirilere Yanıt Verdi: Öpüşmeyi Yadırgamayın
YORUMLAR (17)
  • İsmail kayı: Senin bi cocugun olsa boyle film izletirmiydun bunlar kendi cocuklarina izletmez baskasina izlettirir Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Kadriye: Senaryoda ne yazılıyor ise onu oynuyorlar bu da onların işi ondan para kazanıp geçiniyorlar. Sanki ülkemizde herşey dört dörtlük de öpüşme sahneleri yanlış. Her gün okuyoruz mide bulandırıcı olayların haberlerini. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Ensestlik pedofil subyancılık almış başı gidiyor. Hırsızı uğursuzu tacizcisi tecavüzcüsü cirit atıyor. Yadırgadığımız şeylere bak. İzlemeyin dizileri olsun bitsin. Yanlış mıyım ama ?.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Yasemin Allen Eleştirilere Yanıt Verdi: Öpüşmeyi Yadırgamayın - Son Dakika


Advertisement