SON DAKİKA MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Son Dakika Malatya İnönü Üniversitesi Haberleri

 • 21 Ekim 2018 13:06 İl İl Yöresel Ürünler Fuarı İl İl Yöresel Ürünler Fuarı" Kapılarını Açtı Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ‘İl İl Yöresel Ürünler Fuarı’ kapılarını ziyaretçilere açtı.
 • 20 Ekim 2018 16:46 Malatya'da İl İl Yöresel Ürünler Fuarı Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından bu yıl 4.'sü düzenlenen "İl İl Yöresel Ürünler Fuarı" 45 ilden 120 firmanın katılımıyla açıldı.
 • 19 Ekim 2018 13:00 Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesinden Çöp Toplama Etkinliği Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesinden Çöp Toplama Etkinliği İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi öğrencileri ve akademisyenleri tarafından farkındalık oluşturmak amacıyla çöp toplama etkinliği yapıldı.
 • 18 Ekim 2018 18:25 Çatılarda Ges Uygulamaları Fırsatları" Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED) işbirliğiyle "Çatılarda GES Uygulamaları Fırsatları" konulu seminer düzenlendi.
 • 18 Ekim 2018 17:44 Çatılarda Ges Uygulama Fırsatları Çatılarda Ges Uygulama Fırsatları" Konulu Seminer Düzenlendi Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED) işbirliğiyle "Çatılarda GES Uygulamaları Fırsatları" konulu seminer düzenlendi.
 • 17 Ekim 2018 19:24 İnönü'de Elektrikli Araç Teknolojileri Programı Açılıyor İnönü'de Elektrikli Araç Teknolojileri Programı Açılıyor İleri araç teknolojisinde dönüşümü sağlayacak ve nitelikli ara eleman yetiştirmek amacıyla Malatya İnönü Üniversitesi ile İleri Araç Teknolojileri Kümelenmesi arasında, Elektrikli Araç Teknolojileri Programı açılmasına ilişkin işbirliği protokolü imzalandı
 • 17 Ekim 2018 15:50 Atabey İskelesi Ziyaret Atabey İskelesi Ziyaret Başkan Polat: Gençlerimizin fikirlerine her zaman önem veriyoruz. Gençlerimizin, büyüklerinin fikir ve görüşlerini daha ileri noktalara taşıyacaklarına inanıyorum.
 • 17 Ekim 2018 15:31 Anne Oğul Aynı Hastanede Görev Yapıyor Anne Oğul Aynı Hastanede Görev Yapıyor Anne oğul aynı hastanede görev yapıyor Genç doktor annesinin hemşire olduğu hastanede göreve başladıYALOVA - Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1 ay önce mezun olan Furkan Mehmet Taşdemir, annesinin hemşire olarak görev yaptığı Yalova'daki hastaneye tayin edildi.
 • 17 Ekim 2018 13:56 Anne Oğul Aynı Hastanede Görev Yapıyor Anne Oğul Aynı Hastanede Görev Yapıyor Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1 ay önce mezun olan Furkan Mehmet Taşdemir, annesinin hemşire olarak görev yaptığı Yalova’daki hastaneye tayin edildi.
 • 17 Ekim 2018 12:23 Pkk/kck Şüphelisi Tıp Öğrencisi Tutuklandı Pkk/kck Şüphelisi Tıp Öğrencisi Tutuklandı MALATYA'da polis tarafından terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan üniversite öğrencisi tutuklandı.
 • 17 Ekim 2018 12:18 PKK'ya Eleman Kazandıran Üniversite Öğrencisi Tutuklandı PKK'ya Eleman Kazandıran Üniversite Öğrencisi Tutuklandı Malatya’da PKK terör örgütünün kırsal yapılanmasına elaman temin eden üniversite öğrencisi tutuklandı.
 • 17 Ekim 2018 11:59 Malatya'da Elektrikli Araç Teknikerleri Yetiştirilecek Malatya'da Elektrikli Araç Teknikerleri Yetiştirilecek İnönü Üniversitesi ile İleri Araç Teknolojileri Kümelenmesi arasında, üniversite bünyesinde elektrikli araç teknolojileri programı" açılması için iş birliği protokolü imzalandığı bildirildi.
 • 17 Ekim 2018 10:39 Malatya'da Terör Operasyonu Malatya'da terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması üyesi olduğu ve örgütün kırsal yapılanmasına eleman temin ettiği iddiasıyla gözaltına alınan üniversite öğrencisi tutuklandı.
 • 16 Ekim 2018 18:40 Şemsiye Yöntemi Şemsiye Yöntemi" ile 74 Yaşındaki Hasta Sağlığına Kavuştu İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde, akciğer rahatsızlığı, böbrek ve kalp yetmezliği gibi sağlık sorunları bulunan 74 yaşındaki Selahattin Demirel'in, daha önce değiştirilen protez kalp kapakçığındaki delik "şemsiye yöntemi" ile anestezi kullanılmadan kapatıldı.
 • 16 Ekim 2018 17:45 Kalp Kapakçığında Delik Olan Hasta "Şemsiye Yöntemi" ile Sağlığına Kavuştu İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde, akciğer rahatsızlığı, böbrek ve kalp yetmezliği gibi sağlık sorunları bulunan 74 yaşındaki Selahattin Demirel'in, daha önce değiştirilen protez kalp kapakçığındaki delik "şemsiye yöntemi" ile anestezi kullanılmadan kapatıldı.
 • 15 Ekim 2018 20:48 Hava Ambulansı Toz Bulutuna Rağmen Hasta İçin Havalandı Malatya'da toz bulutu ve sise rağmen hava ambulansı Pütürge ilçesinde rahatsızlanan Yaşar Atilla'yı hastaneye getirdi.
 • 15 Ekim 2018 19:42 Hava Ambulansı Toz Bulutuna Rağmen Hasta İçin Havalandı Malatya'da toz bulutu ve sise rağmen hava ambulansı Pütürge ilçesinde rahatsızlanan Yaşar Atilla'yı hastaneye getirdi.
 • 15 Ekim 2018 12:56 Malatya'da İstinat Duvarı Çöktü: 1 Ölü, 3 Yaralı Malatya'nın Battalgazi ilçesinde, inşaatı süren bir okulun istinat duvarının çökmesi sonucu 1 işçi yaşamını yitirdi, 3 işçi yaralandı.
 • 13 Ekim 2018 12:54 Türk Sinema ve Televizyonunda Aile Türk Sinema ve Televizyonunda Aile" Konulu Sempozyum Başladı Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Malatya Valiliği’nin katkılarıyla 9-15 Kasım 2018 tarihinde düzenlenecek 8. Malatya Uluslararası Film Festivali, bu yıl da ‘Festivale Doğru’ başlığıyla önemli bir sempozyuma ev sahipliği yapıyor.
 • 12 Ekim 2018 12:40 Malatya'da Malatya'da "İdealden Gerçeğe Toplum Siyaset ve Ekonomi" Sempozyumu Düzenlendi Bilgi Yolu, Eğitim, Kültür ve Sanat Araştırmaları Merkezi(BİLSAM) tarafından “İdealden Gerçeğe Toplum, Siyaset ve Ekonomi” konulu 7. Uluslararası sempozyumu düzenlendi.
 • 11 Ekim 2018 11:33 Askıda 'Çay-simit' Uygulaması Vatandaşların Yüzünü Güldürdü Askıda 'Çay-simit' Uygulaması Vatandaşların Yüzünü Güldürdü İnönü Üniversitesinde bazı kantinlerde ‘Askıda Çay-Simit’ projesi hayata geçirildi.
 • 10 Ekim 2018 17:18 Malatya Film Festivali'nde Yarışacak Filmler Belli Oldu Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından 9-15 Kasım arası düzenlenecek 8. Malatya Uluslararası Film Festivali'de yarışacak filmler ve jüri üyeleri belli oldu.
 • 10 Ekim 2018 17:13 İrfan Akademisi Toplantısı Yapıldı İrfan Akademisi Toplantısı Yapıldı Birlik Vakfı tarafından düzenlenen ‘İrfan Akademisi’ toplantısı geniş katılımla gerçekleştirildi.
 • 09 Ekim 2018 18:52 Türkiye'yi Lider Olarak Görüyoruz" Diyanet İşleri Başkanlığı ve İnönü Üniversitesi tarafından organize edilen "Uluslararası Cami Sempozyumu" için Malatya'ya gelen Balkan müftüleri, Darende ilçesindeki Somuncu Baba Külliyesi ve Camisi'ni ziyaret etti.
 • 09 Ekim 2018 11:39 Çocukları Camilere Alıştırmanın Yolu Annelerden Geçiyor Çocukları Camilere Alıştırmanın Yolu Annelerden Geçiyor" - Malatya Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Huriye Martı, "Genç nesilleri, küçükleri camiye alıştırmak, caminin canlı ve dinamik olmasını sağlamak ancak o küçükleri anneleriyle birlikte camide var etmekten geçiyor.
 • 09 Ekim 2018 11:11 Çocukları Camilere Alıştırmanın Yolu Annelerden Geçiyor" Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Huriye Martı, "Genç nesilleri, küçükleri camiye alıştırmak, caminin canlı ve dinamik olmasını sağlamak ancak o küçükleri anneleriyle birlikte camide var etmekten geçiyor.
 • 08 Ekim 2018 14:14 Uluslararası Cami Sempozyumu" Filistin ve Kudüs Başmüftüsü, Yüksek Fetva Meclis Başkan Vekili İbrahim Avadallah, "Türkiye hükümetine, başkanlığına, idarecilerine Kudüs ve Mescid-i Aksa konusundaki duruşlarından dolayı teşekkür ediyoruz.
 • 08 Ekim 2018 11:36 Uluslararası Cami Sempozyumu" Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Huriye Martı, "Çocuğun ayağı camiye alışsın, yüzü camide gülsün istiyorsak, çocuğun annesini de camiye davet etmek gerekir.
 • 06 Ekim 2018 12:34 Diş Hekimliği Fakültesinde Yangın Tatbikatı Yapıldı Diş Hekimliği Fakültesinde Yangın Tatbikatı Yapıldı İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde, gerçeği aratmayacak yangın tatbikatı düzenlendi.
 • 06 Ekim 2018 12:31 1.uluslararası Arslantepe Arkeoloji Sempozyumu 1.uluslararası Arslantepe Arkeoloji Sempozyumu İnönü Üniversitesi ve Roma La Sapienza Üniversitesi işbirliği ile 1. Uluslararası Arslantepe Arkeoloji Sempozyumu’nun açılış programı gerçekleştirildi.
 • 05 Ekim 2018 16:55 Battalgazi Belediyesi Twitter'da Gündeme Oturdu Battalgazi Belediyesi Twitter'da Gündeme Oturdu Destan Şehri Battalgazi’yi gündeme taşımak amacıyla Battalgazi Belediyesi tarafından başlatılan kampanya (hashtag) destansehribattalgazi etiketi ile sosyal medyada gündeme oturdu.
 • 05 Ekim 2018 14:29 Sadıkoğlu, Spor Yüksek Okulu'nun Konuğu Oldu Sadıkoğlu, Spor Yüksek Okulu'nun Konuğu Oldu İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu tarafından düzenlenen BESYO Kariyer Günleri’nin konuğu Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu oldu.
 • 05 Ekim 2018 11:18 Paylaşımlı Bisikletle Ekonomik ve Sağlıklı Ulaşım Malatya Teknopark'ta faaliyet gösteren bir firma tarafından yerli ve milli yazılımla geliştirilen dördüncü nesil paylaşımlı bisiklet "Unibike", kullanıcılarına ekonomik ve sağlıklı yaşamın yanı sıra büyük kolaylık sağlıyor.
 • 05 Ekim 2018 09:23 İpek Yolu Projesi Türkiye'de Çinli Öğrenci Sayısını Uçurdu İpek Yolu Projesi Türkiye'de Çinli Öğrenci Sayısını Uçurdu Çin Halk Cumhuriyeti, büyük önem verdiği bir trilyon dolarlık "Bir Kuşak, Bir Yol" adlı yeni ipek yolu projesinin geçtiği Türkiye ile ekonomik ve siyasi ilişkiler dışında, kültürel anlamda da daha yakınlaşıyor.
 • 03 Ekim 2018 13:33 Malatya Barosu'nda Seçime Doğru Malatya Barosu'nda Seçime Doğru Malatya Barosu başkanlığına adaylığını açıklayan Avukat Soner Demirci, güçlü ve etkin bir baro kimliği oluşturmayı hedeflediklerini belirterek, “Varlığı hissedilmekle birlikte, çözüm üreten, yargı kurumu içindeki işlevini yetkin biçimde üstlenen bir baro için çalışacağız” dedi.
 • 02 Ekim 2018 17:34 Dağ Bisiklet Yarışında Adıyamanlı Sporcular Derece ile Döndü Dağ Bisiklet Yarışında Adıyamanlı Sporcular Derece ile Döndü Levent Vadisi 2. Uluslararası Doğa Sporları Festivalinde yapılan dağ bisikleti yarışmalarında Adıyamanlı sporcular derece ile döndü.
 • 01 Ekim 2018 20:58 Malatya'da, 'Drone'li Trafik Denetimi MALATYA'da, trafik polisleri drone yardımıyla yaptıkları denetimlerde kurallara uymadığı tespit edilen sürücülere ceza yazdı.
 • 01 Ekim 2018 19:54 Malatya'da Drone Destekli Trafik Denetimi Malatya'da Drone Destekli Trafik Denetimi Malatya'da drone destekli trafik denetimiMALATYA - Malatya'da trafik ekipleri bir yandan drone ile havadan denetim yaptı, bir yandan da 'Yaşam tünelleri' uygulaması ile sürücüleri bilgilendirdi.
 • 01 Ekim 2018 19:15 Malatya'da, 'drone'lu Trafik Denetimi Malatya'da, 'drone'lu Trafik Denetimi Malatya'da, trafik polisleri, drone yardımıyla yaptıkları denetimlerde kurallara uymadığı tespit edilen sürücülere ceza yazdı.
 • 01 Ekim 2018 18:59 Drone Destekli Trafik Denetimi Drone Destekli Trafik Denetimi Malatya'da Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, drone yardımıyla gerçekleştirdikleri denetimlerde kurallara uymadığı tespit edilen sürücülere ceza uyguladı.
 • 01 Ekim 2018 18:50 Malatya'da, 'Drone'li Trafik Denetimi Malatya'da, 'Drone'li Trafik Denetimi MALATYA'da, trafik polisleri drone yardımıyla yaptıkları denetimlerde kurallara uymadığı tespit edilen sürücülere ceza yazdı.
 • 01 Ekim 2018 18:31 Malatya'da Drone Destekli Trafik Denetimi Malatya'da Drone Destekli Trafik Denetimi Malatya’da trafik ekipleri bir yandan drone ile havadan denetim yaptı, bir yandan da ’Yaşam tünelleri’ uygulaması ile sürücüleri bilgilendirdi.
 • 01 Ekim 2018 17:14 Malatya'da Drone Destekli Trafik Denetimi Malatya'da Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, drone yardımıyla gerçekleştirdikleri denetimlerde kurallara uymadığı tespit edilen sürücülere ceza uyguladı.
 • 01 Ekim 2018 16:44 Camiler ve Din Görevlileri Haftası Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Karaman ve İl Müftüsü Ümit Çimen, Malatya Valisi Ali Kaban'ı ziyaret etti.
 • 30 Eylül 2018 18:05 Malatya'da Vatandaşlara Aşure İkram Edildi Malatya'da İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı ve Cem Vakfı Malatya Şubesi tarafından düzenlenen programda vatandaşlara aşure ikram edildi.
 • 29 Eylül 2018 15:22 Milletvekili Tüfenkci, Hukuk Öğrencileriyle Bir Araya Geldi Milletvekili Tüfenkci, Hukuk Öğrencileriyle Bir Araya Geldi AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesini bu sene kazanan öğrenciler için düzenlenen ‘Kampüse Hoş geldin’ kahvaltı programına katıldıHukukçular Derneği ile Gençlik Komisyonu Malatya İl Başkanlığı tarafından Beylerderesi Şelale...
 • 29 Eylül 2018 13:12 Milletvekili Tüfenkci, Hukuk Öğrencileriyle Buluştu AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Hukukçular Derneği ile Hukukçular Derneği Gençlik Komisyonu Malatya İl Başkanlığı tarafından İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesini bu sene kazanan öğrenciler için düzenlenen "Kampüse Hoşgeldin" programına katıldı.
 • 29 Eylül 2018 11:15 Kılavuz Gençlik Modeli Gençlerden Beğeni Topladı Kılavuz Gençlik Modeli Gençlerden Beğeni Topladı Malatya’daki Yerel Yönetimlerde Gençlik Stratejisi Zirvesi’nde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ödüllü projesi Kılavuz Gençlik Modeli, 81 ilden gelen gençlere sunuldu.
 • 26 Eylül 2018 17:52 İnönü'de Konferans ve Aşure Etkinliği İnönü'de Konferans ve Aşure Etkinliği Üniversitesi Alevilik Araştırma Enstitüsü tarafından ‘Hz. Hüseyin ve Kerbela’ konulu konferans düzenlendi.
 • 26 Eylül 2018 17:23 Hazreti Hüseyin ve Kerbela" Konferansı Malatya Valisi Ali Kaban, İnönü Üniversitesi Alevilik Araştırma Enstitüsünün düzenlediği "Hazreti Hüseyin ve Kerbela" konulu konferansa katıldı.