SON DAKİKA MANİK DEPRESİF HABERLERİ

Son Dakika Manik Depresif Haberleri

 • 27 Nisan 2017 16:52 Ünlü Yazarı Öldüren Sanığın Annesi Ünlü Yazarı Öldüren Sanığın Annesi " Kızımın Tedavi Altına Alınmasını İstiyorum" "Melekler ile Yaşamak" adlı kitabın yazarı ve yaşam koçu Beki İkala Erikli'yi öldürdüğü iddiasıyla "Tasarlayarak adam öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapsi istenen Sinem Koç'un yargılandığı davada, annesi Pervin Asmaz tanık olarak dinlendi.
 • 27 Nisan 2017 16:48 Dha İstanbul - Ünlü Yazarı Öldüren Sanığın Annesi: Kızımın Tedavi Altına Alınmasını İstiyorum Dha İstanbul - Ünlü Yazarı Öldüren Sanığın Annesi: Kızımın Tedavi Altına Alınmasını İstiyorum Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA"Melekler ile Yaşamak" adlı kitabın yazarı ve yaşam koçu Beki İkala Erikli'yi öldürdüğü iddiasıyla "Tasarlayarak adam öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapsi istenen Sinem Koç'un yargılandığı davada, annesi Pervin Asmaz tanık olarak dinlendi.
 • 18 Nisan 2017 12:38 Ani Duygu Değişimleri Yaşayanlar Dikkat Ani Duygu Değişimleri Yaşayanlar Dikkat Yrd.Doç.Dr. Emre Tan, ani duygu değişimlerinin sebebinin bipolar bozukluğu olduğunu söyledi.
 • 05 Nisan 2017 13:43 İyi Uykunun Altın Sırları Okan Üniversitesi Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Okan Bölükbaşı anlattı:
 • 30 Mart 2017 11:27 Türkiye'de 2 Milyon Kişide Bipolar Bozukluk Görülüyor" Bipolar Yaşam Derneği sözcüsü Prof. Dr. Sibel Çakır, Türkiye'de yaklaşık iki milyon kişide bipolar bozukluğunun görüldüğünü belirterek, "Bu durumdan doğrudan ya da dolaylı olarak etkilenen aile bireyi sayısının ise 6 milyon olduğu tahmin ediliyor.
 • 29 Mart 2017 17:46 Bipolar Bozukluk Her 100 Kişiden Bir ya da 2'sinde Görülüyor" Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü, "manik depresif bozukluk" veya "manik depresyon" adıyla da bilinen "bipolar bozukluğun", manik ve depresif ataklarla seyreden, riskli davranışlara neden olabilen, tedavi edilmediği takdirde intihar yoluyla ölüme yol açabilen ciddi bir psikiyatrik...
 • 28 Mart 2017 11:54 Bahar Sıkıntısına Dikkat Bahar Sıkıntısına Dikkat İnsan bedeninin bahar dönemlerinde farklı hastalıklara yatkın olduğunu belirten Yrd.Doç.Dr. Rıdvan Üney, bahar havasında insanların ruhsal sorunlara da yatkın olduğunu söyledi.
 • 10 Mart 2017 14:38 Kadınlar depresyona daha yatkın… Kadınlar depresyona daha yatkın… Nöroloji Uzmanı Doktor Mehmet Yavuz, hayatımızı psikolojik, sosyal ve fiziksel açıdan etkileyen depresyon ile ilgili görüşlerini paylaşıyor.
 • 21 Aralık 2016 13:10 Hemşirenin Otobüste Darbedilmesi Davası Çekmeköy'de, belediye otobüsünde hemşire Ayşegül Terzi'yi darbettiği iddia edilen Abdullah Çakıroğlu'nun, "inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme", "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama", "kasten yaralama" ve "hakaret" suçlarından yargılanmasına devam edildi.
 • 21 Aralık 2016 12:08 Şortlu Hemşireye Tekmeli Saldırı Davası Şortlu Hemşireye Tekmeli Saldırı Davası Bugün görülen duruşmada mahkeme, sanık Abdullah Çakıroğlu'nun akıl hastalığının olup olmadığının tespiti için Adli Tıp Kurumu'nda gözlem altına alınmasına karar verdi.
 • 21 Aralık 2016 12:03 Şortlu Hemşireye Tekmeli Saldırı Davası Saldırgan Adli Tıp Kurumu'na sevkedildiArzu KAYA, İstanbulDHABugün görülen duruşmada mahkeme, sanık Abdullah Çakıroğlu'nun akıl hastalığının olup olmadığının tespiti için Adli Tıp Kurumu'nda gözlem altına alınmasına karar verdi.
 • 21 Aralık 2016 11:51 Şortlu Hemşireye Tekmeyle Saldırı Davası: Sanık Gözlem Altına Alınacak Şortlu Hemşireye Tekmeyle Saldırı Davası: Sanık Gözlem Altına Alınacak Mahkeme, otobüste tekme davasının sanığı Abdullah Çakıroğlu'nun akıl hastalığının olup olmadığının tespiti için Adli Tıp Kurumu'nda gözlem altına alınmasına karar verdi.
 • 02 Aralık 2016 10:21 Yalnızlık Kaygısı Evliliğe Zorluyor Yalnızlık Kaygısı Evliliğe Zorluyor Yalnızlığın çoğu zaman kişi için bir ihtiyaç olduğunu belirten Uzman Psikolog Naciye Tokaç, ancak yalnızlık kaygısının evliliğe zorladığını söyledi.
 • 29 Ekim 2016 21:04 Osho Meditasyon Grup Çalışması Osho Meditasyon Grup Çalışması OSHO MEDİTASYONLARINI ve GRUP SEANSLARINI DENEYİMLEMEK, BEDEN, KALP, ZİHİN, RUH BÜTÜNSELLİGİNE KAVUŞMAK Vücudumuz doğduğumuz andan itibaren yoğun bir stres ve gerilim yaşar.bu stres ve gerilim daha sonra organlarımızı,duygularımızı,davranışlarımızı ve yaşamımızı etkiler ve yönlendirir.
 • 28 Eylül 2016 11:18 Ruhsal Sorunlarını İş ve Uğraş Terapisiyle Aşıyorlar Sağlık Bakanlığının 2011'de başlattığı "Toplum Ruh Sağlığı Modeli" kapsamında faaliyet gösteren Yozgat Devlet Hastanesi Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi'ndeki hastalar, el işi çalışmalarının yanı sıra iş ve uğraş terapileri kapsamında bahçe uygulamasıyla terapi görerek normal yaşamlarına dönebiliyor.
 • 17 Eylül 2016 23:03 Şort Giydiği İçin Genç Hemşireye Saldıran Şüpheli Emniyete Getirildi Şort Giydiği İçin Genç Hemşireye Saldıran Şüpheli Emniyete Getirildi Ali AKSOYER/ İSTANBUL DHA, MASLAK'ta, bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme attığı ileri sürülen 35 yaşındaki Abdullah Ç. gözaltına alındı.
 • 17 Eylül 2016 22:52 Şort Giyen Genç Kadına Tekme Attığı İddia Edilen 1 Kişi Gözaltına Alındı 2- Şort Giyen Genç Kadına Tekme Attığı İddia Edilen 1 Kişi Gözaltına Alındı 2- Dha İSTANBUL-(Ek bilgi ve görüntülerle yeniden) ŞORT GİYEN GENÇ KADINA TEKME ATTIĞI İDDİA EDİLEN 1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDIMaslak'ta, bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme attığı ileri sürülen 35 yaşındaki Abdullah Ç. gözaltına alındı.
 • 15 Eylül 2016 17:51 Bodrum'da Yazlık Komşusunu Öldüren Şüpheli Tutuklandı Bodrum'da Yazlık Komşusunu Öldüren Şüpheli Tutuklandı BODRUM'da 86 yaşındaki Mühtez Acunaş'ı boğazını keserek öldürdükten sonra bileklerini keserek intihara kalkışan ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Erkan Batuhan Ekşi tutuklandı.
 • 15 Eylül 2016 12:27 Bodrum'daki Cinayet Muğla'nın Bodrum ilçesinde komşusunu öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
 • 15 Eylül 2016 00:06 Bodrum'da Tüyler Ürperten Cinayet Bodrum'da Tüyler Ürperten Cinayet Bodrum'da tüyler ürperten cinayetBODRUM'da manik depresif kişilik bozukluğu hastası olduğu ileri sürülen 25 yaşındaki Erkan B.E., 86 yaşındaki komşusu Mühtez Acunaş'ı evinde boğazını keserek öldürdü.
 • 14 Eylül 2016 20:36 Bodrum'da Tüyler Ürperten Cinayet Bodrum'da Tüyler Ürperten Cinayet Bodrum'da tüyler ürperten cinayet (ek)OĞLU VE KOMŞUSU ADLİYEYE SEVK EDİLDİMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde, komşusu Mühtez Acunaş'ı öldürüp, intihar girişiminde bulunan manik depresif kişilik bozukluğu hastası olduğu ileri sürülen E.B.E. (Erkan Batuhan Ekşi) ile annesini komşularıyla birlikte kanlar içinde bulan ve şüpheli olarak gözaltına alınan Gökhan Acunaş, jandarmadaki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi.
 • 14 Eylül 2016 19:00 Bodrum'da Cinayet - Muğla Bodrum'da Cinayet - Muğla Bodrum ilçesinde yaşlı bir kadın, evinde boğazından bıçaklanmış halde ölü bulundu.
 • 14 Eylül 2016 18:58 Bodrum'da Tüyler Ürperten Cinayet (2) Bodrum'da Tüyler Ürperten Cinayet (2) OĞLU VE KOMŞUSU ADLİYEYE SEVK EDİLDİMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde, komşusu Mühtez Acunaş'ı öldürüp, intihar girişiminde bulunan manik depresif kişilik bozukluğu hastası olduğu ileri sürülen E.B.E. (Erkan Batuhan Ekşi) ile annesini komşularıyla birlikte kanlar içinde bulan ve şüpheli olarak gözaltına alınan Gökhan Acunaş, jandarmadaki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi.
 • 14 Eylül 2016 17:19 86 Yaşındaki Komşusunu Boğazını Keserek Öldürdü 86 Yaşındaki Komşusunu Boğazını Keserek Öldürdü Bodrum'da 25 yaşındaki bir genç, aynı sitede oturduğu 86 yaşındaki komşusunu boğazını keserek öldürdü. Genç, aynı bıçakla intihar etmek isterken yakalandı.
 • 14 Eylül 2016 14:37 Bodrum'da Tüyler Ürperten Cinayet Bodrum'da Tüyler Ürperten Cinayet Bodrum'da, 86 yaşındaki komşusunu boğazını keserek öldüren 25 yaşındaki Erkan B.E., "O kadının kulağında dinleme cihazı vardı. Öldürmek zorundaydım" dedi.