SON DAKİKA MEB HABERLERİ

Son Dakika Meb Haberleri

 • 22 Mayıs 2017 20:13 Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Özel Yeteneği Olan Çocuklara Normal Eğitimin Yanında Ilave Eğitim Verilmesi Lazım" Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Şunu gururla ve inanarak söylüyorum ki Türkiye'de çok iyi giden şeyler var, iyi giden alanlar var, onlardan birisi de eğitimdir.
 • 22 Mayıs 2017 17:07 5. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Milli Eğitim Bakanlığı 5. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri kapsamında Afyonkarahisar'dan 3 proje sıralamaya girdi.
 • 22 Mayıs 2017 17:06 Mem'in Yarışmasında Afyonkarahisar'ın 3 Projesi Dereceye Girdi Mem'in Yarışmasında Afyonkarahisar'ın 3 Projesi Dereceye Girdi Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEM) bu yıl 5.’ni düzenlediği “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” yarışması kapsamında Afyonkarahisar’dan 3 projenin sıralamaya girdiği belirtildi.
 • 22 Mayıs 2017 16:44 Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Turkcell Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Güler, "Türkiye doğu ile batı arasında gerek enerjide gerek ulaşımda gerek bilim ve teknolojide çok avantajları olan bir ülke. Genç bir nüfusu var.
 • 22 Mayıs 2017 16:44 İhtiyaca Cevap Vermeyen Lise İçin Destek Talebi İhtiyaca Cevap Vermeyen Lise İçin Destek Talebi Antalya’da Konuksever Mahalle Muhtarı Hüseyin Tunç, mahallesinde okul sıkıntısı yaşandığını belirterek, eskiyen ve ihtiyaçlara cevap veremeyen Necati Dölen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ise hayırseverler tarafından yenide yapılmasını istedi.
 • 22 Mayıs 2017 16:40 Herkesin Merak Ettiği Etiyopyalı Çocuk Müsteşarın Evlatlığı Herkesin Merak Ettiği Etiyopyalı Çocuk Müsteşarın Evlatlığı ANTALYA'da Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali açılışında protokolün en ön sırasında oturan ve herkesin kim olduğunu merak ettiği Etiyopyalı 3 yaşındaki Adem'in, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili tarafından evlat edinildiği ortaya çıktı.
 • 22 Mayıs 2017 16:20 Adanalı Adem, Herkesin Sevgilisi Oldu Adanalı Adem, Herkesin Sevgilisi Oldu Adanalı Adem, herkesin sevgilisi oldu Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali açılışında protokolün ön sırasında bir bayanın kucağında oturan ve herkesin kim olduğunu merak ettiği çocuk, Müsteşar Yardımcısı Bilgili'nin evlatlığı çıktı 3 yaşındaki Adem isimli çocuğun ailesinin Etiyopya'dan...
 • 22 Mayıs 2017 16:18 Şanlıurfalı Öğrenciler Azerbaycan'ı Gezdi Şanlıurfalı Öğrenciler Azerbaycan'ı Gezdi Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, bilim şenliğine katılan öğrencilere verdiği sözü tuttu.
 • 22 Mayıs 2017 16:03 Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Milli Eğitim Bakanı Yılmaz "Türkiye'nin En Büyük Zenginliği Beşeri Sermayesidir" - Milli Eğitim Bakanı Yılmaz "Türkiye'nin en büyük zenginliği beşeri sermayesidir" Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali'nin açılışında konuşan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye'nin Doğalgaz, petrol gibi zenginliklerinin olmadığını, en büyük zenginliğinin beşeri sermayesi olduğunu söyledi.
 • 22 Mayıs 2017 15:29 Herkesin Merak Ettiği Çocuk Müsteşarın Oğlu Çıktı Herkesin Merak Ettiği Çocuk Müsteşarın Oğlu Çıktı Manavgat'ta düzenlenen festival açılışında protokolün ön sırasında oturan ve herkesin kim olduğunu merak ettiği çocuk, Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili'nin evlatlığı çıktı.
 • 22 Mayıs 2017 15:23 Zonguldak'ta "4006 Tübitak Bilim Fuarı" Zonguldak'ta, "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" açıldı.
 • 22 Mayıs 2017 15:06 Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Türkiye'nin En Büyük Zenginliği Beşeri Sermayesidir" Turkcell’in desteğiyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Türkiye genelindeki Bilim ve Sanat Merkezlerinde (BİLSEM) eğitim gören özel yetenekli çocukların eserlerinin sergilendiği Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali, Manavgat’ta törenle başladı.
 • 22 Mayıs 2017 15:01 Antalya- Herkesin Merak Ettiği Etiyopyalı Çocuk Müsteşarın Evlatlığı Antalya- Herkesin Merak Ettiği Etiyopyalı Çocuk Müsteşarın Evlatlığı Herkesin merak ettiği Etiyopyalı çocuk müsteşarın evlatlığıANTALYA'da Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali açılışında protokolün en ön sırasında oturan ve herkesin kim olduğunu merak ettiği Etiyopyalı 3 yaşındaki Adem'in, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili tarafından...
 • 22 Mayıs 2017 14:47 Dha Yurt Bülteni-7 Dha Yurt Bülteni-7 Yıldırım düşmesiyle şehit olan asker toprağa verildiHAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi kırsalında PKK'ya yönelik sürdürülen operasyonlar esnasında yıldırım düşmesi sonucu şehit olan Elazığ'lı Uzman Erbaş Enes Sakınç, memleketinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 22 Mayıs 2017 14:27 Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Şunu gururla ve inanarak söylüyorum ki Türkiye'de çok iyi giden şeyler var, iyi giden alanlar var, onlardan birisi de eğitimdir.
 • 22 Mayıs 2017 14:22 Soruları Veren Ahlak Yoksunlarını Ben de Merak Ediyorum" Fetullahçı Terör Örgütünce (FETÖ) 2012 Polis Akademisi Giriş Sınavı sorularının sınav öncesi elde edilerek aynı yapılanmaya mensup kişilere verildiği iddiasıyla, haklarında dava açılan 80 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 22 Mayıs 2017 13:57 Adü'lü Gençler Robot Yarışmasında Türkiye 2.'si Oldu Adü'lü Gençler Robot Yarışmasında Türkiye 2.'si Oldu Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öğrencileri, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Türkiye’nin en büyük uluslararası robot yarışmasında 2’inci oldu.
 • 22 Mayıs 2017 13:27 Herkesin Merak Ettiği Etiyopyalı Çocuk Müsteşarın Evlatlığı Herkesin Merak Ettiği Etiyopyalı Çocuk Müsteşarın Evlatlığı ANTALYA'da Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali açılışında protokolün en ön sırasında oturan ve herkesin kim olduğunu merak ettiği Etiyopyalı 3 yaşındaki Adem'in, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili tarafından evlat edinildiği ortaya çıktı.
 • 22 Mayıs 2017 13:07 Bab'da Eğitim Seferberliği Bab'da Eğitim Seferberliği HALİT SÜLEYMAN/ SELEN TEMİZER - Suriye'de Fırat Kalkanı Harekatı'nda terör örgütü DEAŞ'tan kurtarılan Bab ilçesinde eğitim seferberliği başlatıldı.
 • 22 Mayıs 2017 12:44 İşaret Dili Kursuna Yozgatlılardan Yoğun İlgi İşaret Dili Kursuna Yozgatlılardan Yoğun İlgi İşaret dili kursuna Yozgatlılardan yoğun ilgiYOZGAT - Yozgat Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Temel Türk İşaret Dili kursu, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.
 • 22 Mayıs 2017 12:31 Yozgat'ta Açılan Kursta Vatandaşlar İşaret Dili Öğreniyor Yozgat'ta Açılan Kursta Vatandaşlar İşaret Dili Öğreniyor Yozgat Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Temel Türk İşaret Dili kursu, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.
 • 22 Mayıs 2017 10:18 Zeytinburnu'nda Mezuniyet Coşkusu Zeytinburnu'nda Mezuniyet Coşkusu Zeytinburnu Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanat eğitimi alan 860 öğrenci düzenlenen Mezuniyet Şöleni ile sertifikalarını aldı.
 • 22 Mayıs 2017 08:52 Erkan Kolejinde köy okulları yararına kermes Adana'nın sosyal sorumluluk projeleriyle de öne çıkan eğitim kurumlarından Özel Erkan Anadolu Lisesinde, geliri köy okullarına bağışlanmak üzere gıda kermesi düzenlendi.
 • 21 Mayıs 2017 19:36 Iaaf Çocuk Atletizmi Projesi, Kastamonu'da Yapıldı Iaaf Çocuk Atletizmi Projesi, Kastamonu'da Yapıldı - IAAF Çocuk Atletizmi Projesi, Kastamonu'da yapıldıKASTAMONU - Türkiye'nin her yerinde 3-12 yaş grubunda bulunan çocuklara ulaşma hedefiyle yola çıkan IAAF Çocuk Atletizmi Projesinin semineri Kastamonu'da gerçekleştirildi.
 • 21 Mayıs 2017 19:16 Iaaf Çocuk Atletizmi Projesi, Kastamonu'da Yapıldı Iaaf Çocuk Atletizmi Projesi, Kastamonu'da Yapıldı Türkiye’nin her yerinde 3-12 yaş grubunda bulunan çocuklara ulaşma hedefiyle yola çıkan IAAF Çocuk Atletizmi Projesinin semineri Kastamonu’da gerçekleştirildi.