SON DAKİKA MEHMET ALİ ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Ali Şahin Haberleri

 • 14 Ekim 2017 00:37 AK Parti'li Şahin İkinci Kez Dünya Evine Girdi AK Parti'li Şahin İkinci Kez Dünya Evine Girdi TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Ankara’da düzenlenen nikah töreni ile yeniden dünya evine girdi.
 • 14 Ekim 2017 00:36 Mehmet Ali Şahin, Zuhal Fırat ile Dünya Evine Girdi Mehmet Ali Şahin, Zuhal Fırat ile Dünya Evine Girdi Mehmet Ali Şahin, Zuhal Fırat ile dünya evine girdiANKARA - Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, eski sekreteri Zuhal Fırat ile dünya evine girdi.
 • 14 Ekim 2017 00:19 13 Ekim 2017 Haberleri 13 Ekim 2017 Haberleri Beşiktaş 8 Haftada 5 Kırmızı Kart Görerek Geçen Sezonu Geride Bıraktı  Mehmet Ali Şahin İkinci Kez Evlendi  Rıdvan Dilmen: Beşiktaş'ın Transferleri Sınıfta Kaldı  Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Aklımız, Yeteneğimiz, Fiziğimiz Yetmedi  Beşiktaş Kaptanı Oğuzhan Özyakup, Galibiyeti Hak Etmediklerini Söyledi  Babel'in Kırmızı Kartına Çok Sinirlenen Fikret Orman, Stadı Terk Etti  Son 2 Yılın Şampiyonu Beşiktaş, 8 Maçta 14 Puan Toplayarak Bilic Dönemine Döndü  Gençlerbirliği Maçında Ryan Babel Oyuna Girdikten 2
 • 13 Ekim 2017 23:28 Mehmet Ali Şahin İkinci Kez Evlendi Mehmet Ali Şahin İkinci Kez Evlendi TBMM eski başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, kendisinden 28 yaş küçük eski sekreteriyle dünya evine girdi. Şahin'in ilk eşi 3 sene önce vefat etmişti.
 • 13 Ekim 2017 11:12 Mehmet Ali Şahin Evliliğe Giden Aşamayı Anlattı: İçimde Kıpırtılara Yol Açtı Mehmet Ali Şahin Evliliğe Giden Aşamayı Anlattı: İçimde Kıpırtılara Yol Açtı İkinci defa evlilik yoluna giren ve 15 gün önce nişanlanan AK Partili Mehmet Ali Şahin, evlilik sürecini ve müstakbel eşini anlattı: İçimde kıpırtılara yol açtı.
 • 12 Ekim 2017 12:06 Dünyaevine Girmeye Hazırlanan Mehmet Ali Şahin'in Nişan Fotoğrafı Ortaya Çıktı Dünyaevine Girmeye Hazırlanan Mehmet Ali Şahin'in Nişan Fotoğrafı Ortaya Çıktı Bugün gerçekleşecek düğünle yeniden dünyaevine girmeye hazırlanan AK Partili Mehmet Ali Şahin'in, 15 gün önce gerçekleşen nişan törenine ait fotoğrafı ortaya çıktı.
 • 12 Ekim 2017 10:06 TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin'le Evlenecek Olan Zuhal Fırat Kimdir? TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin'le Evlenecek Olan Zuhal Fırat Kimdir? TBMM eski başkanı Mehmet Ali Şahin ile AK Parti Genel Merkezi'nde sekreterliğini yapan Zuhal Fırat dünyaevine giriyor. Herkesin merak ettiği Zuhal Fırat ile ilgili tüm detaylar haberimizde.
 • 05 Ekim 2017 11:25 Havza Belediyespor'a Ziyaret İkiz ve Özdemir, Mehmet Ali Şahin Spor Tesisinde, Kulüp Başkanı Aziz Pekşen ve yöneticilerle görüştü, takım hakkında Pekşen'den bilgi aldı
 • 15 Eylül 2017 17:42 Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Ülkemizin Etrafını Çevirmek İsteyen Bir Güç Var" Bakan Eroğlu, beraberinde eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Karabük'te yapımına başlanan ve 25 milyon lira bedelli 15 adet tesisin törenine katıldı
 • 15 Eylül 2017 17:41 Batı Bizi Yok Etmek İçin Asırlardır Plan Uyguluyor Batı Bizi Yok Etmek İçin Asırlardır Plan Uyguluyor" Bakan Eroğlu, beraberinde eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Karabük'te yapımına başlanan ve 25 milyon lira bedelli 15 adet tesisin törenine katıldı
 • 15 Eylül 2017 13:15 Orman Bakanı Eroğlu'dan Sıcak Hava Uyarısı Orman Bakanı Eroğlu'dan Sıcak Hava Uyarısı Brifing sonrası Valilik, toplantı salonunda beraberinde TBMM eski Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte basın toplantısı yaptı
 • 15 Eylül 2017 12:38 Bakan Eroğlu'dan Sıcak Hava Uyarısı: Bu Haftaya Dikkat Bakan Eroğlu'dan Sıcak Hava Uyarısı: Bu Haftaya Dikkat Brifing sonrası Valilik Toplantı Salonu'nda beraberinde eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte basın toplantısı yaptı
 • 02 Eylül 2017 20:56 Şahin, Akkışla Köyünde Bayramlaşma Törenine Katıldı Şahin, Akkışla Köyünde Bayramlaşma Törenine Katıldı TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Türkiye 2017 yılı sonunda yüzde 5 ile 7 arasında büyümüş olacak.
 • 02 Eylül 2017 20:25 Eski TBMM Başkanı Şahin - Karabük Eski TBMM Başkanı Şahin - Karabük Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Türkiye 2017 yılı sonunda yüzde 5 ile 7 arasında büyümüş olacak.
 • 02 Eylül 2017 18:39 Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Türkiye 2017 yılı sonunda yüzde 5 ile 7 arasında büyümüş olacak.
 • 01 Eylül 2017 22:29 Eski TBMM Başkanı Şahin: Eski TBMM Başkanı Şahin: "Allah Aşkına Bu Birleşmiş Milletler Niçin Birleşmiş?" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Allah aşkına bu Birleşmiş Milletler niçin birleşmiş?
 • 01 Eylül 2017 22:10 Eski TBMM Başkanı Şahin: Eski TBMM Başkanı Şahin: "Beyefendi Siz Türkiye'nin Ana Muhalefet Partisi Misiniz, Türkiye'ye... Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "'Türkiye güvenli değil, Türkiye'ye gitmeyin' diye Alman dergisine demeç veriyor.
 • 01 Eylül 2017 19:46 TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, "Türkiye'nin Ana Muhalefet Partisi Misiniz, Türkiye'ye... TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, "Türkiye'nin ana muhalefet partisi misiniz, Türkiye'ye muhalefet partisi misiniz" "ABD maalesef görevini yapmıyor.
 • 01 Eylül 2017 19:22 Ak Partili Şahin: Kurban Kanının Aktığı, İnsan Kanının Akmadığı Günler İstiyoruz AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, insan kanının aktığı bir coğrafyada bulunduklarını belirterek, "Şu mübarek günler, kurban kanının aktığı, insan kanının akmadığı günler istiyor.
 • 01 Eylül 2017 18:45 Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "'Türkiye güvenli değil, Türkiye'ye gitmeyin' diye Alman dergisine demeç veriyor.
 • 01 Eylül 2017 18:44 Karabük Ak Partili Şahin: Kurban Kanının Aktığı, İnsan Kanının Akmadığı Günler İstiyoruz Karabük Ak Partili Şahin: Kurban Kanının Aktığı, İnsan Kanının Akmadığı Günler İstiyoruz Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, insan kanının aktığı bir coğrafyada bulunduklarını belirterek, "Şu mübarek günler, kurban kanının aktığı, insan kanının akmadığı günler istiyor.
 • 01 Eylül 2017 18:36 Şahin, CHP'ye Yüklendi Şahin, CHP'ye Yüklendi TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, CHP’ye yüklenerek, “Beyefendi siz Türkiye’nin ana muhalefet partisi misiniz, Türkiye’ye muhalefet partisi misiniz?
 • 01 Eylül 2017 17:53 Karabük'te Protokol Bayramlaştı Karabük'te Protokol Bayramlaştı Polis evinde düzenlenen bayramlaşma törenine,TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, diğer protokol üyeleri, siyasi parti il başkanları ve vatandaşlar katıldı
 • 01 Eylül 2017 17:52 Şahin: Şahin: "Birleşmiş Milletler Niçin Birleşmiş?" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Myanmar’da yaşanan katliamlarla ilgili olarak BM’ye yüklenerek, “Allah aşkına bu Birleşmiş Milletler niçin birleşmiş?
 • 01 Eylül 2017 17:47 Karabük)tbmm Eski Başkanı Şahin: Karabük)tbmm Eski Başkanı Şahin: "Birleşmiş Milletler Niçin Birleşmiş?" (KARABÜK)TBMM Eski Başkanı Şahin: "Birleşmiş Milletler niçin birleşmiş?" TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin BM'ye yüklendi "Kan akıyorken görevinizi yaptığınızı düşünebiliyor musunuz?"KARABÜK - TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Myanmar'da yaşanan katliamlarla ilgili olarak BM'ye yüklenerek, "Allah aşkına bu Birleşmiş Milletler niçin birleşmiş? Ne için birleştiniz siz? Kan akıyorken görevinizi yaptığınızı düşünebiliyor musunuz?" dedi
 • 01 Eylül 2017 17:27 Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Allah aşkına bu Birleşmiş Milletler niçin birleşmiş?
 • 01 Eylül 2017 17:20 Ak Partili Şahin: Kurban Kanının Aktığı, İnsan Kanının Akmadığı Günler İstiyoruz Ak Partili Şahin: Kurban Kanının Aktığı, İnsan Kanının Akmadığı Günler İstiyoruz AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, insan kanının aktığı bir coğrafyada bulunduklarını belirterek, "Şu mübarek günler, kurban kanının aktığı, insan kanının akmadığı günler istiyor.
 • 01 Eylül 2017 17:17 Kurban Bayramı Kutlanıyor Polis Evi'nde gerçekleştirilen bayramlaşmaya Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Belediye Başkanı Rafet Vergili, diğer protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı
 • 31 Ağustos 2017 22:55 Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "İnşallah bundan sonra cenaze törenlerinde Polanyalı Chopin'in cenaze marşı çalınmaz, Mustafa Itri'nin tekbiri çalınır. Bize yakışan da budur.
 • 20 Ağustos 2017 23:49 Ak Partili Şahin: Darbe Olsaydı, Ankara, İzmir ve İstanbul'u da Halep'e, Bağdat'a Benzeteceklerdi Ak Partili Şahin: Darbe Olsaydı, Ankara, İzmir ve İstanbul'u da Halep'e, Bağdat'a Benzeteceklerdi AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "FETÖ darbe girişimi başarılı olsaydı, Ankara'yı da, İzmir'i de İstanbul'u da Halep'e Bağdat'a benzeteceklerdi" dedi.
 • 20 Ağustos 2017 23:36 Karabük Ak Partili Şahin: Darbe Olsaydı, Ankara, İzmir ve İstanbul'u da Halep'e, Bağdat'a... Karabük Ak Partili Şahin: Darbe Olsaydı, Ankara, İzmir ve İstanbul'u da Halep'e, Bağdat'a... Ak Partili Şahin: Darbe olsaydı, Ankara, İzmir ve İstanbul'u da Halep'e, Bağdat'a benzeteceklerdiAK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "FETÖ darbe girişimi başarılı olsaydı, Ankara'yı da, İzmir'i de İstanbul'u da Halep'e Bağdat'a benzeteceklerdi" dedi.
 • 20 Ağustos 2017 23:10 Dha Yurt Bülteni 14 Ak Partili Şahin: Darbe olsaydı, Ankara, İzmir ve İstanbul'u da Halep'e, Bağdat'a benzeteceklerdiAK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "FETÖ darbe girişimi başarılı olsaydı, Ankara'yı da, İzmir'i de İstanbul'u da Halep'e Bağdat'a benzeteceklerdi" dedi.
 • 20 Ağustos 2017 22:18 Ak Partili Şahin: Darbe Olsaydı, Ankara, İzmir ve İstanbul'u da Halep'e, Bağdat'a Benzeteceklerdi Ak Partili Şahin: Darbe Olsaydı, Ankara, İzmir ve İstanbul'u da Halep'e, Bağdat'a Benzeteceklerdi AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "FETÖ darbe girişimi başarılı olsaydı, Ankara'yı da, İzmir'i de İstanbul'u da Halep'e Bağdat'a benzeteceklerdi" dedi.
 • 20 Ağustos 2017 22:10 Eski TBMM Başkanı Şahin: Eski TBMM Başkanı Şahin: "Fetö, Milletimizin Karşılaştığı En Hain Terör Örgütüdür" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "FETÖ, milletimizin şu ana kadar karşılaştığı en hain terör örgütüdür.
 • 20 Ağustos 2017 22:07 Mehmet Ali Şahin, Mehmet Ali Şahin, "Fetö Milletimizin Şu Ana Kadar Karşılaştığı En Hain Terör Örgütüdür" Mehmet Ali Şahin, "FETÖ milletimizin şu ana kadar karşılaştığı en hain terör örgütüdür" "Ankara'yı da, İzmir'i de İstanbul'u da Halep'e Bağdat'a benzeteceklerdi" "Atatürk'ün kurduğu bir siyasi parti hain bir terör örgütünün emellerine alet olmamalıydı" "Neden cesaretlendiriyorsunuz bu...
 • 20 Ağustos 2017 21:51 Mehmet Ali Şahin: Mehmet Ali Şahin: "Fetö Milletimizin Şu Ana Kadar Karşılaştığı En Hain Terör Örgütüdür" AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, “FETÖ terör örgütü, bizim milletimizin şu ana kadar karşılaştığı en hain terör örgütüdür.
 • 20 Ağustos 2017 20:48 Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "FETÖ, milletimizin şu ana kadar karşılaştığı en hain terör örgütüdür.
 • 19 Ağustos 2017 19:14 AK Parti Yenice İlçe Kongresi Kongreye, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, AK Parti Kilis Milletvekili Hüseyin Devecioğlu, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, belediye başkanları ve partililer katıldı
 • 19 Ağustos 2017 19:05 Eski TBMM Başkanı Şahin Eski TBMM Başkanı Şahin Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "AK Parti kurulmamış olsaydı, siyasi istikrasızlık devam ediyor ve şu anda belki de '100. hükümet kimler arasında kurulacak.
 • 19 Ağustos 2017 18:59 Ak Partili Şahin: Kurucu Değerlerimizde Bir Zayıflama Olmuşsa Bunu Tamir Etmek En Önemli Görevdir Ak Partili Şahin: Kurucu Değerlerimizde Bir Zayıflama Olmuşsa Bunu Tamir Etmek En Önemli Görevdir AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Eğer kurucu değerlerimizde bir zayıflama olmuşsa bunu bir an önce tamir ederek 2001 ruhunu yeniden daha canlı bir şekilde ortaya koymak Ak Parti ve Ak Parti kadrolarının en önemli görevidir"dedi.
 • 19 Ağustos 2017 18:04 Dha Yurt Bülteni-12 Dha Yurt Bülteni-12 1)AK PARTİLİ ŞAHİN: KURUCU DEĞERLERİMİZDE BİR ZAYIFLAMA OLMUŞSA BUNU TAMİR ETMEK EN ÖNEMLİ GÖREVDİRAK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Eğer kurucu değerlerimizde bir zayıflama olmuşsa bunu bir an önce tamir ederek 2001 ruhunu yeniden daha canlı bir şekilde ortaya koymak Ak Parti ve...
 • 19 Ağustos 2017 17:56 Ak Partili Şahin: Kurucu Değerlerimizde Bir Zayıflama Olmuşsa Bunu Tamir Etmek En Önemli Görevdir Ak Partili Şahin: Kurucu Değerlerimizde Bir Zayıflama Olmuşsa Bunu Tamir Etmek En Önemli Görevdir AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Eğer kurucu değerlerimizde bir zayıflama olmuşsa bunu bir an önce tamir ederek 2001 ruhunu yeniden daha canlı bir şekilde ortaya koymak Ak Parti ve Ak Parti kadrolarının en önemli görevidir"dedi.
 • 19 Ağustos 2017 17:26 TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, "Ak Parti Kurulmamış Olsaydı, Siyasi İstikrasızlık Devam Ediyor... TBMM eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, "AK Parti kurulmamış olsaydı, siyasi istikrasızlık devam ediyor olacaktı" " 16 yıl önce AK Parti kurulmasaydı, bugün 100.
 • 19 Ağustos 2017 17:10 TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin Açıklaması TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin Açıklaması TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "16 yıl önce AK Parti kurulmamış olsaydı, siyasi istikrasızlık devam ediyor olacaktı ve şu anda belki de 100’üncü hükümet kimler arasında kurulacak’ diye konuşuluyor olacaktı" dedi.
 • 19 Ağustos 2017 16:24 Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "AK Parti kurulmamış olsaydı, siyasi istikrasızlık devam ediyor ve şu anda belki de '100. hükümet kimler arasında kurulacak.
 • 03 Ağustos 2017 18:47 Şehit Polis Adına Futbol Turnuvası Düzenlendi Sahanın açılışını yapan, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Ovacık Kaymakamı Mehmet Zahid Doğu, Belediye Başkanı Zafer Küpler, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, şehit polisin babası Ali Öztürk ve diğer protokol üyeleri final maçını da izledi
 • 31 Temmuz 2017 16:24 Karabük'ten Kısa Kısa Bahaddin Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı ile Karabük Belediyesince düzenlenen şenliğe, Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 31 Temmuz 2017 15:57 Çiftçinin 'Zekat' Olarak Ayırdığı 3 Ton Buğday Çalındı GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, çiftçi 45 yaşındaki Mehmet Ali Şahin'in hasat sonrası zekat olarak ihtiyaç sahiplerine dağıtmak için ayırdığı 3 ton buğday çuvallarla pencereden çalındı.
 • 31 Temmuz 2017 15:05 Gaziantep Çiftçinin 'Zekat' Olarak Ayırdığı 3 Ton Buğday Çalındı Gaziantep Çiftçinin 'Zekat' Olarak Ayırdığı 3 Ton Buğday Çalındı Çiftçinin 'Zekat' olarak ayırdığı 3 ton buğday çalındıGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, çiftçi 45 yaşındaki Mehmet Ali Şahin'in hasat sonrası zekat olarak ihtiyaç sahiplerine dağıtmak için ayırdığı 3 ton buğday çuvallarla pencereden çalındı.
 • 31 Temmuz 2017 14:31 Başkan Ertuğrul'un Mutlu Günü Başkan Ertuğrul'un Mutlu Günü AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal ile ilçe Kaymakamı Seyfullah Ordueri ve işadamı Şefik Dizdar'ın şahitliğini yaptığı nikahta genç çiftlere evlilik cüzdanını Milletvekili Mehmet Ali Şahin verdi