SON DAKİKA MEHMET KASIM GÜLPINAR HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Kasım Gülpınar Haberleri

 • 26 Nisan 2017 11:19 Akpm'de Anlamadan, Dinlemeden Oy Verenler Var" TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'nin (AKPM) kararına ilişkin, "Genelde arkadaşlarımız Türkçe konuştu, bunu bile anlamadan, algılamadan, direkt komitenin ağzına bakıp ne derlerse aleyhte ve lehte önergenin...
 • 09 Nisan 2017 19:03 Halk Oylamasına Doğru AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, muhtarlarla bir araya geldi.
 • 23 Mart 2017 16:19 TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Başkan Demirkol'u Ziyaret Etti TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Başkan Demirkol'u Ziyaret Etti TBMM Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi demirkol’u ziyaret ettiTBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi demirkol’u makamında ziyaret etti.
 • 23 Mart 2017 12:29 Dha Yurt Bülteni-4 Dha Yurt Bülteni-4 1)BAKAN ÇELİK: EKMEKTE GDO TESPİT EDİLMEMİŞTİRGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, yapılan analizler sonucu Adana' da ekmekte GDO tespit edilmediğini açıkladı.
 • 23 Mart 2017 12:11 AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar: AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar: "Türkiye Tekrar İzleme Sürecine Alınmak İsteniyor" AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar: "Türkiye tekrar izleme sürecine alınmak isteniyor" "Türkiye'yi müdahale edilebilir bir ülke noktasına getirmeye çalışıyorlar"ŞANLIURFA - Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Memur-Sen'e Davet...
 • 23 Mart 2017 11:32 AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar Açıklaması AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar Açıklaması Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Memur-Sen’e Davet Tercih "Evet" Buluşması programında Avrupa’nın tutumunu eleştirdi.
 • 19 Mart 2017 20:59 Siverek Belediyespor'da Kupa Sevinci Siverek Belediyespor'da Kupa Sevinci Şanlıurfa Süper Amatör Ligi'nde şampiyonluğunu garantileyen Siverek Belediyespor, kupasını aldı.
 • 15 Mart 2017 13:43 AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AB Uyum Komisyonu Başkanvekili Recai Berber,... AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AB Uyum Komisyonu Başkanvekili Recai Berber,... AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AB Uyum Komisyonu Başkanvekili Recai Berber, basın toplantısı düzenlediANKARA - AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AB Uyum Komisyonu Başkanvekili Recai Berber, basın toplantısı düzenledi.
 • 08 Şubat 2017 18:00 Almanya-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Heyeti TBMM'de Almanya-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Heyeti TBMM'de TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, "Bazı AB ülkelerinde olduğu gibi Almanya'da da aşırı güçlenen sağ kesim var. Biz hiç bir AB ülkesinde, aşırı sağın iktidara gelmesini arzu etmeyiz.
 • 24 Kasım 2016 16:51 AP'deki Türkiye Oylaması TBMM Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Avrupa Parlamentosunun (AP), Türkiye'nin AB ile sürdürdüğü müzakerelerin geçici bir süreliğine dondurulmasını tavsiye eden tasarıyı kabul etmesine ilişkin, "Aldıkları kararın bizim için artık...
 • 16 Kasım 2016 17:36 Uygulamalı Bilimler Fakültesinin Açılışı Yapıldı Uygulamalı Bilimler Fakültesinin Açılışı Yapıldı Siverek ilçesinde Harran Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinin açılışı yapıldı.
 • 07 Kasım 2016 16:44 TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar Açıklaması Meclis AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, "Şu anda bir anket çalışması yapılsa her halde 'AB bize vize vermedi' diye üzülen vatandaş sayısı yüzde 1'i bile bulmaz." dedi.
 • 02 Kasım 2016 11:32 AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar, AP Yetkilisi Grassle ile Görüştü AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar, AP Yetkilisi Grassle ile Görüştü AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Avrupa Parlamentosu Bütçe Kontrol Komitesi Başkanı Ingeborg Grassle ile görüştü.
 • 16 Ekim 2016 11:10 Ted Şanlıurfa Kolejinin Resmi Açılışı Yapıldı Ted Şanlıurfa Kolejinin Resmi Açılışı Yapıldı Şanlıurfa’da bu yıl eğitim ve öğretime açılan TED (Türk Eğitim Derneği) Şanlıurfa Kolejinin resmi açılışı görkemli ve geniş katılımlı törenle gerçekleştirildi.
 • 05 Ekim 2016 19:44 AB Konseyi Genişleme Grubu Üyeleri, TBMM'de Avrupa Birliği Konseyi Genişleme Grubu (COELA) üyeleri, TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ile görüştü.
 • 29 Eylül 2016 03:35 AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde Bulundu AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de Görüşmelerde Bulundu AB Uyum Komisyonu Heyeti Brüksel'de görüşmelerde bulunduBrüksel'de bulunan AB Uyum Komisyonu Başkanı ve üyelerinden oluşan heyet, AB yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrasında basın toplantısı düzenledi.
 • 13 Eylül 2016 12:05 Siverek İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Siverek İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Bayramlaşmaya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar katıldıŞanlıurfa’nın Siverek ilçesi Güney Caddesi üzerinde bulunan AK Parti ilçe binasında düzenlenen bayramlaşmaya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Şanlıurfa AK Parti milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, İlçe Başkanı İlhan çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Hamdi Hatipoğlu, Belediye başkan yardımcıları ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
 • 18 Haziran 2016 15:11 Lisans Yerleştirme Sınavı'nın İlk Oturumu Tamamlandı Lisans Yerleştirme Sınavı’nın (LYS) ilk oturumu LYS-4 sona ererken, adaylar kolay bir sınav olduğunu söyledi.
 • 20 Nisan 2016 12:26 TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar Açıklaması TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, vize serbestisine yönelik çalışmalar konusunda, geçen hafta itibarıyla 55 yükümlülüğün yerine getirildiğini belirterek, "Önümüzde fazla zaman kalmadı.
 • 14 Nisan 2016 18:24 AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar Açıklaması Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, "Avrupa Parlamentosu raporunu geçen sene olduğu gibi bu yıl da yok hükmünde ve geçersiz kabul ediyoruz.
 • 14 Nisan 2016 18:21 Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye Raporunu Kabul Etmesi Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, "AP'nin 15 Nisan 2015'te kabul ettiği, 1915 olaylarının yüzüncü yılıyla ilgili tek taraflı Ermeni anlatılarına dayalı talihsiz kararına, bu seneki AP Raporu'nda atıf yapılması, raporun objektifliğini ve güvenirliğini zedelemiştir.
 • 14 Nisan 2016 17:55 Gülpınar: AP Raporu Yok Hükmündedir, Gönderildiğinde İade Edilecek Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) Türkiye raporunu geçen sene olduğu gibi bu yıl da yok hükmünde ve geçersiz kabul ettiklerini açıkladı.
 • 13 Nisan 2016 14:48 AB Uyum Komisyonu, Siyasi Etik Kanunu Teklifi'ni Görüştü Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu, Siyasi Etik Kanunu Teklifi'ni ele aldı.
 • 13 Nisan 2016 13:20 Siyasi Etik Kanunu Teklifi TBMM AB Uyum Komisyonu, Siyasi Etik Kanunu Teklifi'ni benimsedi.
 • 10 Nisan 2016 17:15 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Davet ve Kardeşlik Vakfı tarafından düzenlenen konferansta konuşan Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, "İşte bugün günümüz dünyasında, bizim bölgemizde de kendi içimizde de bu Ebu Cehiller, Ebu Lehebler yaşamaya devam ediyor" dedi.