SON DAKİKA NADAN HABERLERİ

Son Dakika Nadan Haberleri

 • 16 Kasım 2018 14:43 Kadir Mısıroğlu'ndan Tartışma Yaratacak Sözler: Atatürk'ü Sevenler Ahmaktır Kadir Mısıroğlu'ndan Tartışma Yaratacak Sözler: Atatürk'ü Sevenler Ahmaktır Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın 9 Kasım'da yaptığı ziyaretin ardından gündeme gelen Kadir Mısıroğlu, "Mustafa Kemal Paşa'yı sevmiyorum, onu sevenler ahmaktır." dedi.
 • 15 Ekim 2018 17:51 CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, partisinin İş Bankası'ndaki hisselerinin devrine ilişkin, "Her türlü hukuki ve siyasi girişimde bulunacağız. Bunun sonunda direnme hakkı da var. İnşallah o noktaya gelmeyiz.
 • 11 Haziran 2018 14:21 Kale'deki Tütün Üreticilerinin 'Mozaik Virüsü' Çilesi Kale'deki Tütün Üreticilerinin 'Mozaik Virüsü' Çilesi Kale'deki tütün üreticilerinin 'Mozaik Virüsü' çilesi Üreticilerin bazıları virüsten dolayı ekili tarlalarını bozup tekrar ürün diktiDENİZLİ - Denizli'nin Kale ilçesine bağlı Yenidere Mahallesi'nde tütün üreticileri, tütünlere bulaşan ve kısa zamanda kurumasına nadan olan mozaik isimli...
 • 27 Ocak 2018 17:21 AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları 5. Olağan İl Kongresi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İnsanlık vicdanı, Suriye'de katledilen çoğu çocuk ve kadın 1 milyon insanın karşısında nasır tuttu.
 • 07 Ocak 2018 17:25 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkesine, İnsanlığa Hizmet Etmek Yerine Zihnini ve Yüreğini Amerika'da... Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkesine, insanlığa hizmet etmek yerine zihnini ve yüreğini Amerika'da yaşayan bir şarlatana adayan mankurtlardan bilim adamı da olmaz, Müslüman da olmaz" "Boğaziçi Üniversitemiz hala ülkemizin en prestijli yüksek öğrenim kurumlarından biridir.
 • 07 Ocak 2018 17:13 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Zihnini ve Yüreğini Amerika'da Yaşayan Bir Şarlatana Adayan Mankurtlardan... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkesine, milletine, insanlığa hizmet etmek yerine zihnini ve yüreğini Amerika’da yaşayan bir şarlatana adayan mankurtlardan bilim adamı da olmaz, Müslüman da olmaz" dedi.
 • 07 Ocak 2018 17:11 Şahlanışın Birinci Şartı İmansa... Şahlanışın Birinci Şartı İmansa..." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şahlanışın birinci şartı imansa, yürekse, ikinci şartı da bunun somut çıktıları ortaya çıkaracak bilimdir, bilimsel zihniyet ve bilim kuruluşlarıdır" dedi.
 • 07 Ocak 2018 16:48 Boğaziçi Üniversiteliler Derneği Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkesine, milletine ve insanlığa hizmet etmek yerine zihnini ve yüreğini Amerika'da yaşayan bir şarlatana adayan mankurtlardan bilim adamı da olmaz Müslüman da olmaz." dedi.
 • 08 Aralık 2017 12:06 Osmanlı'nın Filistin'i Kurtaracağı Günü Bekliyoruz Osmanlı'nın Filistin'i Kurtaracağı Günü Bekliyoruz" Filistin'deki İngiliz işgaline direnen Osmanlı askerlerinden Mustafa Muhammed Zeybek'in oğlu Mustafa Çavuş, "Osmanlı hilafetinin ihtişamının geri döneceği günü ve Müslümanların İsrail işgalinden kurtarmasını sabırsızlıkla bekliyoruz" dedi.
 • 08 Aralık 2017 11:59 Kudüs'ten Çekilişinin Yüzüncü Yılında Filistinlilerin Osmanlı Hasreti- 9 Kasım 1917'de Kudüs Düştü,... Kudüs'ten Çekilişinin Yüzüncü Yılında Filistinlilerin Osmanlı Hasreti- 9 Kasım 1917'de Kudüs Düştü,... - Kudüs'ten çekilişinin yüzüncü yılında Filistinlilerin Osmanlı hasreti 9 Kasım 1917'de Kudüs düştü, 9 Aralık'ta Osmanlı Filistin'den çekildiKUDÜS - Osmanlı'nın Kudüs'ten çekilmesinin ardından Ortadoğu'da kan ve gözyaşı hiç dinmedi.
 • 08 Aralık 2017 11:54 Kudüs'ten Çekilişinin Yüzüncü Yılında Filistinlilerin Osmanlı Hasreti Kudüs'ten Çekilişinin Yüzüncü Yılında Filistinlilerin Osmanlı Hasreti Osmanlı’nın Kudüs’ten çekilmesinin ardından Ortadoğu’da kan ve gözyaşı hiç dinmedi.
 • 04 Temmuz 2017 16:57 İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı'ndan Açıklama Açıklaması İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı, "İsmailağa Dayanışma ve Yardım Derneği", "Fatih Medreseleri" gibi isimlerle faaliyette bulunanların kendileriyle ilgisinin olmadığını bildirdi.
 • 04 Temmuz 2017 14:31 Ismailağa Cemaatinden Iddialara Yanıt Ismailağa Cemaatinden Iddialara Yanıt İsmailağa Cemaati son dönemlerde 'İsmailağa' ve 'Mahmud Osmanoğlu Hocaefendi'nin adını kullanarak kamuoyunu yanıltanlara karşı bir basın toplantısı düzenledi.
 • 04 Temmuz 2017 14:25 İsmailağa Cemaati'nden Bağış Açıklaması İsmailağa Cemaati'nden Bağış Açıklaması İsmailağa Cemaati son dönemlerde ‘İsmailağa’ ve ‘Mahmud Osmanoğlu Hocaefendi’nin adını kullanarak kamuoyunu yanıltanlara karşı bir basın toplantısı düzenledi.
 • 23 Haziran 2017 11:51 İbb Başkanı Kadir Topbaş'tan Şemsi Paşa Camii ile İlgili Açıklama İbb Başkanı Kadir Topbaş'tan Şemsi Paşa Camii ile İlgili Açıklama İBB Başkanı Kadir Topbaş'tan Şemsi Paşa Camii ile ilgili açıklama Topbaş: "Şemsi Paşa Camii'nin kendi içerisinde bir çatlak falan yok. Bahçe duvarlarında daha önce var olan çatlaklar var.
 • 31 Ocak 2017 14:36 Teğmenin Fetö Lideri Gülen'e Yazdığı ve Fedaileri Olduğunu Anlattığı Şiir Ortaya Çıktı Teğmenin Fetö Lideri Gülen'e Yazdığı ve Fedaileri Olduğunu Anlattığı Şiir Ortaya Çıktı Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) askeri kanadına yönelik yapılan soruşturmada tutuklanan Elazığ İl Jandarma Komutanlığı personeli Üsteğmen Barış T.’nin, örgüt lideri Fetullah Gülen için yazdığı şiir ortaya çıktı.
 • 11 Şubat 2016 11:17 Yüzyılın En Büyük Elmasının Adını Koydular Yüzyılın En Büyük Elmasının Adını Koydular Yüzyılın en büyük elmasına isim bulabilmek için bir yarışma düzenlendi. Yarışma sonucunda 11 binden fazla önerinin arasından ''Lesedi La Rona'' adı seçildi.
 • 11 Ocak 2016 08:01 Primler Yükseldi, Sürücüler Sigorta Yaptırmıyor Primler Yükseldi, Sürücüler Sigorta Yaptırmıyor Trafik sigortalarında primler yüzde 80 oranında artınca sürücüler sigorta yaptırmamaya başladı. Sayı 3.8 milyon aracı buldu. Araç sahiplerini çok büyük cezalar bekliyor.
 • 22 Aralık 2015 14:15 Başbakan Davutoğlu'ndan O İddiaya Sert Yanıt Başbakan Davutoğlu'ndan O İddiaya Sert Yanıt Başbakan Ahmet Davutoğlu, HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ın Diyarbakır’ın Sur ilçesinde Osmanlı döneminden kalma tarihi Kurşunlu Camisinin "havadan bombalandığı" iddiasına sert yanıt verdi.
 • 21 Haziran 2015 01:38 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması Hiç olmazsa Merhum Ömer Seyfettin'in Nadan isimli hikayesindeki Köse Vezir'i, Pembe İncili Kaftan'daki Muhsin Çelebi'yi okumalarını öneririm
 • 21 Haziran 2015 00:33 Bahçeli: Koltuk Tedarikçileri, Mevki Düşkünleri Siyasetin Hakkını Verebilir Mi? Hiç olmazsa Merhum Ömer Seyfettin'in Nadan isimli hikayesindeki Köse Vezir'i, Pembe İncili Kaftan'daki Muhsin Çelebi'yi okumalarını öneririm
 • 21 Haziran 2015 00:16 MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması  Hiç olmazsa Merhum Ömer Seyfettin'in Nadan isimli hikayesindeki Köse Vezir'i, Pembe İncili Kaftan'daki Muhsin Çelebi'yi okumalarını öneririm
 • 20 Haziran 2015 23:01 Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'Koltuk Tedarikçisi' Benzetmesi Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'Koltuk Tedarikçisi' Benzetmesi Hiç olmazsa Merhum Ömer Seyfettin'in Nadan isimli hikayesindeki Köse Vezir'i, Pembe İncili Kaftan'daki Muhsin Çelebi'yi okumalarını öneririm
 • 20 Haziran 2015 22:58 Bahçeli: Uyum ve İşbirliği Temellenecekse, Kırmızı Plaka Sevdasından Kırmızı Çizgilerin Seviyesine... Hiç olmazsa Merhum Ömer Seyfettin'in Nadan isimli hikayesindeki Köse Vezir'i, Pembe İncili Kaftan'daki Muhsin Çelebi'yi okumalarını öneririm
 • 11 Mayıs 2015 12:09 Arınç: 3 Dönemliklerin Halinden Anlasa Anlasa Vakıflar Bankası Anlar Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, siyaseten son dönemi olduğunu belirterek, "3 dönemliklerin halinden anlasa anlasa Vakıflar Bankası anlar diye düşünüyorum.
 • 07 Ocak 2015 20:29 MHP'de Başkanlık Yarışının Galibi Ali Demir MHP'de Başkanlık Yarışının Galibi Ali Demir MHP Elbistan İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresinde başkanlık yarışını kazanan isim mevcut Başkan Ali Demir oldu.
 • 15 Aralık 2014 22:31 2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda İçişleri Bakanı Ala: "Oslo eğer sabote edilmeseydi, orada başka yabancı ülkelerin bir takım gizli örgütleri ile ya da istihbarat örgütleriyle işbirliği yapılıp deşifre edilmeseydi, Türkiye için çok daha iyi sonuçlar elde edebileceğimiz bir sürecin başlangıcıydı" Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Bir takım "faili meçhul" turizmciler, Bakanlığımla ile ilgili bazı değerlendirmeler yapıyor.
 • 03 Aralık 2014 14:52 Alev Alatlı Konuşurken Emine Erdoğan Gözyaşlarını Tutamadı Yazar Alev Alatlı, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri töreninde konuştu. Alatlı'nın konuşması sırasında Emine Erdoğan gözyaşlarını tutamadı.
 • 12 Kasım 2014 10:47 Yalçın: AKP Sözde Süreçte PKK ve Kandil'i Tercih Ederek Zalimi Seçti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Semih Yalçın, AK Parti iktidarının, 12 yıldır sözde barış süreci adı altında PKK’yı, İmralı canisini ve Kandil’i tercih ettiğini ve zalimi seçtiğini söyledi.
 • 07 Temmuz 2014 14:29 Atila Yalçınkaya - .elveda Bestesi (Efendiler Efendisine Atila Yalçınkaya - .elveda Bestesi (Efendiler Efendisine Ağla ey nadan bülbül, elveda etmekte Gül. Sana yok artık gülmek, sana firak, dünya çöl. Her bahar böyle geçecek, boyun bükük ve sefil. Yıl altı yüz otuz iki, ağla ağla, sonra öl. Kahredip sineni dağla, dünyada artık...
 • 26 Haziran 2014 15:34 Kışla Dibinde Unutulan Çanta Bomba Paniğine Nadan Oldu Erzurum Yakutiye ilçesi Çaykara Caddesi'ndeki askeri kışla duvarının dibine unutulan şüpheli bavul bomba paniği yaşanmasına neden oldu.
 • 07 Mart 2014 11:17 Başbakan'dan Bir Garip Açıklama Başbakan'dan Bir Garip Açıklama Malatyalı Niyazi Mısri'den "Nadanı terk etmedin / Yaranı arzularsın" beyitini alıntı yapıyor
 • 06 Mart 2014 21:41 Erdoğan: ''Bunlar cemaat değil örgüt'' - Erdoğan: ''Bunlar cemaat değil örgüt'' - " Birilerinin mitinglerdeki kalabalıklar için "montaj, taşıma, bindirme kıta" dediğine işaret eden Erdoğan, şair Niyazi Mısri'nin bir şiirindeki "Nadanı terk etmedin, yaranı arzularsın" mısrasını hatırlatarak "Evet, biz, nadanı terk ettik, işte yaranı bulduk
 • 06 Mart 2014 21:24 Başbakan Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu Ağır Eleştirdi Başbakan Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu Ağır Eleştirdi " "MONTAJLARLA MİLLETİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR" Konuşmasına 1600'lü yıllarda yaşayan Malatyalı düşünür Niyazi Mısri'nin 'Nadanı terk etmeden, yaranı arzularsın' sözleriyle devam eden Başbakan Erdoğan, şunları söyledi: "Şimdi birileri çıkmış o kalabalıklar montaj, taşıma, bindirme kıtalar diyor
 • 06 Mart 2014 20:28 Başbakan Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu Ağır Eleştirdi Başbakan Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu Ağır Eleştirdi " "MONTAJLARLA MİLLETİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR" Konuşmasına 1600'lü yıllarda yaşayan Malatyalı düşünür Niyazi Mısri'nin 'Nadanı terk etmeden, yaranı arzularsın' sözleriyle devam eden Başbakan Erdoğan, şunları söyledi: "Şimdi birileri çıkmış o kalabalıklar montaj, taşıma, bindirme kıtalar diyor
 • 06 Mart 2014 18:43 AK Parti Malatya Mitingi AK Parti Malatya Mitingi " Birilerinin mitinglerdeki kalabalıklar için "montaj, taşıma, bindirme kıta" dediğine işaret eden Erdoğan, şair Niyazi Mısri'nin bir şiirindeki "Nadanı terk etmedin, yaranı arzularsın" mısrasını hatırlatarak "Evet, biz, nadanı terk ettik, işte yaranı bulduk
 • 06 Ocak 2014 17:49 Bakur-Kuzey-North Sergisinin İkincisi Diyarbakır'da Açılıyor Bakur-Kuzey-North Sergisinin İkincisi Diyarbakır'da Açılıyor Sergi aralarında Ali Aksakal, Aşkın Adan Ercan, Aziz Kanat, Aziz Tilki, Bahar Demirtaş, Bedran Tekin, Berçem Doğan, Çiğdem Tölük, Derya Şahin, Eren Karakuş, Ergin Kaya, Fırat Güzel, Hakan Atmaca, İsmail Oyur, Lerzan Saya, Mehmet Kapçak, Mesut Özkırtay, Munire Meral Yağcı, Nadan Özcan, Nevret Azizoğlu, Nezir Akkul, Nursun Hızlan, Orhan Baytekin, Osman Cokur, Recep Güller, Remzi Sever, Rıdvan Kuday, Serap Akbaş, Sidar Özkortay, Suat Çakırcalı, Şahin Tunç, Şengül Acil, Şiyarbar Epözdemir ve Yunus Güçlü'nün bulunduğu 34 sanatçının eserlerinden oluşuyor
 • 03 Aralık 2013 11:19 Kur'an Eğitimi Gören Kursiyerlerden Koruma Altındaki Çocuklara Aşure İkramı Kurs eğitmenleri Sibel Çelik, Fatma Baş ve Nadan Nane ile kursiyerler, konuk oldukları evde çocuklarla aşure yedi
 • 29 Kasım 2013 16:56 Erdoğan'dan Muhalefete: Terbiyesizlikler Yapıyorlar Erdoğan'dan Muhalefete: Terbiyesizlikler Yapıyorlar Çok güzel bir söz var: 'Cahille sohbet etme \ Dışarıdan bakanlar aranızdaki farkı anlamayabilir \ Nadan (cahil) ile sohbet zordur bilene \ Çünkü nadan ne gelirse söyler diline
 • 29 Kasım 2013 16:00 Erdoğan: Erdoğan: "Çocuklarımıza gurur duyacakları şehirler bırakmaz zorundayız" Nadan ile yani cahil ile sohbet zordur, bilene
 • 29 Kasım 2013 15:41 AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Nadan ile yani cahil ile sohbet zordur, bilene
 • 12 Kasım 2013 18:12 Hırvatistan Ticaret Odası Başkanı Gözaltına Alındı Hırvatistan Ticaret Odası Başkanı Gözaltına Alındı Hırvatistan Ticaret Odası Başkanı Nadan Vidoşeviçi, zimmetine 4 milyon Euro geçirdiği iddiasıyla gözaltına alındı.
 • 08 Haziran 2013 18:01 Üçüncü Köprü Eylemi Durdu Üçüncü Köprü Eylemi Durdu Alevi Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı, üçüncü köprüye 'Yavuz Sultan Selim' isminin verilmesi nedeniyle başlattıkları eylemi durdurduklarını açıkladı.
 • 16 Ekim 2012 17:21 Şehit Eşi: Eşimi, Peygamberim Kucaklayacak Namaza Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Vali Şahabettin Harput, Gölcük Donanma Komutanı Oramiral Nusret Güner, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, milletvekilleri, şehidin annesi Nurdan Köroğlu, babası Turhan Köroğlu, eşi Selay Köroğlu, 6 aylık kızları Neda Köroğlu, kız kardeşi Nadan ile yakınları ve kalabalık bir grup katıldı
 • 16 Ekim 2012 17:01 Şehit Eşi: Eşimi, Peygamberim Kucaklayacak Şehit Eşi: Eşimi, Peygamberim Kucaklayacak Namaza Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Vali Şahabettin Harput, Gölcük Donanma Komutanı Oramiral Nusret Güner, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, milletvekilleri, şehidin annesi Nurdan Köroğlu, babası Turhan Köroğlu, eşi Selay Köroğlu, 6 aylık kızları Neda Köroğlu, kız kardeşi Nadan ile yakınları ve kalabalık bir grup katıldı
 • 10 Ekim 2012 17:01 Hüseyin Çelik: Davutoğlu'nun Zekasının Zekatı Kılıçdaroğlu'na Bir Ömür Yeter Hüseyin Çelik: Davutoğlu'nun Zekasının Zekatı Kılıçdaroğlu'na Bir Ömür Yeter AK Parti Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, AK Parti'ye sert yönelik eleştiriler yönelten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na düzenlediği bir basın toplantısı ile cevap verdi.
 • 11 Haziran 2012 10:54 Yeni Efes Kızları Belli Oldu Yeni Efes Kızları Belli Oldu Efes Kızları Kriterleri: Anadolu Efes kurum kültürüne uygun Düzgün fizikli Takım ruhuna sahip En az lise mezunu Özel hayatına dikkat eden Disiplinli Anadolu Efes taraftarı olan Jüri Üyeleri: · Emre Topsakaloğlu Efes Türkiye Sponsorluk, Dijital ve Sosyal Pazarlama Müdürü ·Ukweli Roach Koreograf ·Candaş Baş Koreograf · Müjgan Nadanoğlu Efes Kızları Koordinatörü ·Tuncer Merez Efes Kızları koreografı ·Irving Resurreccion Koreograf ·Ekin Bernay Dansçı
 • 02 Ocak 2012 10:56 Prof. Dr. Laçiner: Türkiye'de Şii-Sünni Çatışması Planlanıyor Prof. Dr. Laçiner: Türkiye'de Şii-Sünni Çatışması Planlanıyor ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner, Şiilerle ilgili kendisine ait olmayan sözleri, kendisine aitmiş gibi gösteren Türkiye Caferi Lideri Selahattin Özgündüz'den özgür beklediğini ifade etti.
 • 03 Aralık 2011 10:00 Muş'ta Soğuk Hava Muş'ta etkili olan soğuk hava, yasamı olumsuz yönde etkiliyor.
 • 22 Kasım 2011 15:27 Erdoğan: Yeni Belgeleri Kamuoyuyla Paylaşacağım Erdoğan: Yeni Belgeleri Kamuoyuyla Paylaşacağım "Nadan ile sohbet zordur bilene çünkü Nadan, ne gelirse söyler diline" ifadesini kullanan Erdoğan, şöyle konuştu: "Bunların da eline bir iki belge tutuşturuyorlar, aslını astarını öğrenmeden, önünü ardını araştırmadan çıkıp Meclis kürsüsünde söylüyorlar