Son dakika Nedir haberleri, Nedir son dakika, son dakika Nedir

Son Dakika Nedir Haberleri

Son dakika Nedir haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son nedir haberleri anında burada.

 • 07:36 Nick Mason; Ben bile Pink Floyd'un geçici olduğunu sanmıştım Nick Mason; Ben bile Pink Floyd'un geçici olduğunu sanmıştım

  ? "The Pink Floyd Exhibition: Their Mortal Remains", büyüleyici bir sergi. İlk gördüğünüzde neler hissettiniz?

 • 16:54 Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Sözde elit, özde lümpen bu grubu gayet iyi tanıyorsunuz' Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sözde elit, özde lümpen bu grubu gayet iyi tanıyorsunuz"

  Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sözde elit, özde lümpen bu grubu gayet iyi tanıyorsunuz" "Gençler, size yapamazsınız, başaramazsınız diyenlere ahkam kesenlere asla kulak asmayın" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEKNOFEST'te yaptığı açıklamada, "Gençlerimizin, onları harflerle tanımlayanların...

 • 16:17 Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Gençlerimizin, onları harflerle tanımlayanların fersah fersah ötesinde ufka sahip olduğunu biliyoruz' Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gençlerimizin, onları harflerle tanımlayanların fersah fersah ötesinde ufka sahip olduğunu biliyoruz"

  Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gençlerimizin, onları harflerle tanımlayanların fersah fersah ötesinde ufka sahip olduğunu biliyoruz" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TEKNOFEST'te gençlere seslendi "TEKNOFEST rekorların ve rekortmenlerin festivalidir" "Terörün belini kırdık" "Azerbaycan'da...

 • 16:10 Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST'te konuştu: (2) Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST'te konuştu: (2)

  Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Önümüzdeki yıldan itibaren TEKNOFEST'i uluslararası bir marka haline getirecek, can Azerbaycan'dan başlayarak dost ve müttefik ülkelerde de düzenleyeceğiz.

 • 15:58 Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Gençlerimizin, onları harflerle tanımlayanların fersah fersah ötesinde ufka sahip olduğunu biliyoruz' Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gençlerimizin, onları harflerle tanımlayanların fersah fersah ötesinde ufka sahip olduğunu biliyoruz"

  Edinilen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEKNOFEST'te yaptığı açıklamada, "Gençlerimizin, onları harflerle tanımlayanların fersah fersah ötesinde ufka sahip olduğunu biliyoruz.

 • 15:32 Son dakika! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: TEKNOFEST'i dost ve müttefik ülkelerde de düzenleyeceğiz Son dakika! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: TEKNOFEST'i dost ve müttefik ülkelerde de düzenleyeceğiz

  Son dakika: TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Teknofest'i can Azerbaycan'dan başlayarak dost ve müttefik ülkelerde de düzenleyeceğiz." dedi.

 • 15:17 KEMAL KILIÇDAROĞLU ADALAR'DA FELSEFE SEMPOZYUMA KATILDI KEMAL KILIÇDAROĞLU ADALAR'DA FELSEFE SEMPOZYUMA KATILDI

  BÜYÜKADA'da konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Felsefe siyasetçinin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birisidir.

 • 14:02 Prof. Dr. Güneş: '2024 yılına kadar turizmin dünyada eski haline dönmesi beklenmiyor' Prof. Dr. Güneş: "2024 yılına kadar turizmin dünyada eski haline dönmesi beklenmiyor"

  Prof. Dr. Güneş: "2024 yılına kadar turizmin dünyada eski haline dönmesi beklenmiyor" Pandemi döneminin hem dünyada hem de Türkiye'de turizm sektörünü olumsuz etkilediğini belirten Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi'nden Prof. Dr.

 • 12:22 Afgan kadınlar, Taliban dönemini farklı bakış açılarıyla değerlendiriyor (2) Afgan kadınlar, Taliban dönemini farklı bakış açılarıyla değerlendiriyor (2)

  Afganistan'da Taliban döneminde dünya kamuoyunun gündemine yerleşen "kadın" konusu, Afgan toplumunda geçim sıkıntısı ve eğitim imkanlarının sürmesi üzerinden tartışılmaya devam ederken, toplumun çeşitli yaş gruplarındaki kadınlar yeni döneme ilişkin farklı görüşler ifade edebiliyor.

 • 11:19 Afgan kadınlar, Taliban dönemini farklı bakış açılarıyla değerlendiriyor (1) Afgan kadınlar, Taliban dönemini farklı bakış açılarıyla değerlendiriyor (1)

  Afganistan'da Taliban döneminde dünya kamuoyunun gündemine yerleşen "kadın" konusu, Afgan toplumunda geçim sıkıntısı ve eğitim imkanlarının sürmesi üzerinden tartışılmaya devam ederken, toplumun çeşitli yaş gruplarındaki kadınlar yeni döneme ilişkin farklı görüşler ifade edebiliyor.

 • 09:34 Son dakika haberleri | Van Gölü'nün suyu çekildi... Binlerce yıllık mikrobiyalitler gün yüzüne çıktı Son dakika haberleri | Van Gölü'nün suyu çekildi... Binlerce yıllık mikrobiyalitler gün yüzüne çıktı

  Son dakika gündem haberine göre Van Gölü'nün suyu çekildi.

 • 07:49 Miray Daner: 'Aşk bir meyve olsa kivi olurdu, kiviye alerjim var ama çok seviyorum' Miray Daner: 'Aşk bir meyve olsa kivi olurdu, kiviye alerjim var ama çok seviyorum'

  Styling: Rutkay ÖzişFotoğraf: Muhsin Akgün/MAStüdyoStüdyoya girdiğimde herkesle selamlaşıyoruz.

 • 24.09.2021 24 Eyl 22:40 Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, canlı yayında partisinin oy oranını verdi. Akşener, "Özel anketlerimiz yok, tüm anketlere üyeyiz sadece size gelen bize de geliyor. 9 anket şirketinin toplamını hesapladığınızda yüzde 16 görünüyoruz. En yüksek gösteren 17 gösteriyor" dedi. Akşener, AK Parti'nin oy oranının da yüzde 25-30 arasında olduğunu ifade etti.

 • 24.09.2021 24 Eyl 14:36 GELİRİ ÖĞRENCİLERE GİDECEK ÇEŞMENİN PARA HAZNESİ ÇALINDI GELİRİ ÖĞRENCİLERE GİDECEK ÇEŞMENİN PARA HAZNESİ ÇALINDI

  EDİRNE'nin Keşan ilçesinde 1 lira karşılığı 10 litre su veren ve elde edilen gelirin eğitim bursu olarak dağıtılması planlanan mahalle çeşmesinin para haznesi çalındı, tabelasına da zarar verildi.

 • 24.09.2021 24 Eyl 13:59 Dünyanın en önemli yazarlarından Paulo Coelho, yeni kitabını Mete Gazoz'a adadı Dünyanın en önemli yazarlarından Paulo Coelho, yeni kitabını Mete Gazoz'a adadı

  Simyacı başta olmak üzere sayısız önemli esere imza atan Brezilyalı yazar Paulo Coelho, yeni kitabı The Archer 'Okçu'nun Yolu' kitabını, Olimpiyatlar'da altın madalya kazanan Mete Gazoz'a adadı. 74 yaşındaki yazar, 74 yaşındaki yazar Mete Gazoz'a "Okçuluk dahisi bu da benim okçuluk eserim. Bu kitap sana adanmıştır" ifadeleri ile gururlandırdı.

 • 24.09.2021 24 Eyl 13:05 Hazır giyim endüstrisi teşvikli yatırımlarla 10 yılda 386 bin yeni istihdam yarattı Hazır giyim endüstrisi teşvikli yatırımlarla 10 yılda 386 bin yeni istihdam yarattı

  İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Mustafa Gültepe, İstanbul'u moda merkezi, Anadolu'yu üretim üssü yapma projelerine teşvikli yatırımlarla hız verdiklerini belirterek, hazır giyim endüstrisinin 10 yılda 15 milyar liralık teşvikli yatırımla 386 bin...

 • 24.09.2021 24 Eyl 12:47 Post Bariatrik Cerrahi Nedir? Dr. Yunus Doğan Anlattı Post Bariatrik Cerrahi Nedir? Dr. Yunus Doğan Anlattı

  Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yunus Doğan son zamanlarda oldukça popülerleşen post bariatrik cerrahi işlemi hakkında bilgi verdi.

 • 24.09.2021 24 Eyl 12:00 Cansız bedeni ormanda ağaca asılı olarak bulundu! 16 yaşındaki Arda'nın ölümünde çanta detayı dikkat çekti Cansız bedeni ormanda ağaca asılı olarak bulundu! 16 yaşındaki Arda'nın ölümünde çanta detayı dikkat çekti

  Evinden ayrıldıktan sonra sırra kadem basan 16 yaşındaki Arda Yurtseven'in cansız bedeni İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda bir ağaca asılı olarak bulundu. Yurtseven'in "Mavi Balina" oyunu nedeniyle öldüğüne dair iddialara cevap veren dayısı Ali Kaya, "Henüz araştırma sonuçları elimize geçmedi. Elimizde öyle bir kanıt yok. Evdeyken oyun oynama gibi bir durumu yoktu" dedi. Kaya, emniyetin Yurtseven'in yanında bulunan çantaya da el koyduğunu ve içindekilerinin araştırılacağını söyledi.

 • 24.09.2021 24 Eyl 11:53 Rahim nakliyle dünyaya gelen 'Ömer Özkan' bebek, nakli gerçekleştiren doktorun kucağında Rahim nakliyle dünyaya gelen 'Ömer Özkan' bebek, nakli gerçekleştiren doktorun kucağında

  Rahim nakliyle dünyaya gelen 'Ömer Özkan' bebek, nakli gerçekleştiren doktorun kucağında Türkiye'nin ikinci rahim nakilli hastası Havva Erdem'de 3 ay sonra taburcu edildi "Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr.

 • 23.09.2021 23 Eyl 21:57 KILIÇDAROĞLU: İNŞALLAH İKTİDAR OLACAĞIZ KILIÇDAROĞLU: İNŞALLAH İKTİDAR OLACAĞIZ

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rize'de esnaf ziyaretinin ardından, bir otelde düzenlenen toplantıda sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve meslek kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.

 • 23.09.2021 23 Eyl 19:03 Erdoğan: 'Biz Türkiye olarak dürüst davranıyoruz ama Amerika maalesef dürüst davranmadı' Erdoğan: "Biz Türkiye olarak dürüst davranıyoruz ama Amerika maalesef dürüst davranmadı"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin F-35 konusundaki tutumuyla ilgili, "Amerika'nın bunu uluslararası diplomaside, ilişkilerde doğru bir yere oturtması gerekir. Ama şu ana kadar bunu oturtamadılar.

 • 23.09.2021 23 Eyl 18:59 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Biz Türkiye olarak dürüst davranıyoruz ama Amerika maalesef dürüst davranmadı' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Türkiye olarak dürüst davranıyoruz ama Amerika maalesef dürüst davranmadı"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin F-35 konusundaki tutumuyla ilgili, "Amerika'nın bunu uluslararası diplomaside, ilişkilerde doğru bir yere oturtması gerekir. Ama şu ana kadar bunu oturtamadılar.

 • 23.09.2021 23 Eyl 18:24 Kılıçdaroğlu, Rize'de kanaat önderleri, muhtarlar ve STK temsilcileriyle buluştu: (2) Kılıçdaroğlu, Rize'de kanaat önderleri, muhtarlar ve STK temsilcileriyle buluştu: (2)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bazı bölgeler vardır ki devletler açısından o bölgeler stratejiktir.

 • 23.09.2021 23 Eyl 18:10 Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'de gazetecilerin sorularını yanıtladı: (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'de gazetecilerin sorularını yanıtladı: (1)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD ile hasmane değil dostane ilişki sürdürme temennisinde olduklarını belirterek "Ama iki NATO ülkesi olarak şu andaki gidiş pek hayra alamet değil." ifadesini kullandı.

 • 23.09.2021 23 Eyl 15:53 Ünlü modacı Cemil İpekçi Sonsuz Şükran Köyü'ndeki kerpiç evini atölyeye dönüştürecek Ünlü modacı Cemil İpekçi Sonsuz Şükran Köyü'ndeki kerpiç evini atölyeye dönüştürecek

  - Ünlü modacı Cemil İpekçi Sonsuz Şükran Köyü'ndeki kerpiç evini atölyeye dönüştürecek Konya'nın Hüyük ilçesinde yaklaşık 11 yıl önce kurulan Sonsuz Şükran Köyü'nde bir kerpiç evi yer alan ünlü modacı Cemil İpekçi, buradaki evini bir okul dersler de vereceği bir minik atölye haline...

 • 23.09.2021 23 Eyl 14:25 AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması

  AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı herhalde Selahattin Demirtaş." dedi.

 • 23.09.2021 23 Eyl 12:40 Son dakika gündem: AK Parti'li Bostancı: Sadece Kürt meselesi değil kimliğe ilişkin problem görmüyoruz Son dakika gündem: AK Parti'li Bostancı: Sadece Kürt meselesi değil kimliğe ilişkin problem görmüyoruz

  Son dakika haberlerine göre AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, 'Kürt sorunu' tartışmalarıyla ilgili, "Şiddetin gölgesi altında bu işler konuşulmaz. 'Şiddet çeksin gölgesini; bir demokratik ortamda her şeyi konuşuruz' şeklinde ilkeli ve halka yaslanan bir tavır olmalı.

 • 23.09.2021 23 Eyl 11:20 Derya Yalımcan'ın kaleminden 'Ahir Zamanın Algoritması' Derya Yalımcan'ın kaleminden 'Ahir Zamanın Algoritması'

  Adam Algoritması' adlı kitabında, bugüne kadar çok sayıda esere konu olan ahir zaman kavramını, alışılmışın dışında bir kurguyla ele alıyor.

 • 23.09.2021 23 Eyl 10:46 Kaplıca suyuyla yapılan kolonya ilgi gördü Kaplıca suyuyla yapılan kolonya ilgi gördü

  Samsun'un kaplıcalarıyla ünlü Havza ilçesinde kaplıca suyu kullanılarak kolonya yapıldı.

 • 22.09.2021 22 Eyl 17:00 Ankara'da eTwinning ödül töreni düzenlendi Ankara'da eTwinning ödül töreni düzenlendi

  Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünce, eTwinning Ödülleri Yarışması'nda Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi Ödülü'nü alan okul ve öğretmenlere başarı belgeleri verildi.

 • 22.09.2021 22 Eyl 12:47 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziler Günü etkinliğinde konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziler Günü etkinliğinde konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Önce TBMM Başkanı Sayın Şentop'a açık çağrıda bulunuyorum, sonra da bütün siyasi parti genel başkanlarına açık çağrıda bulunuyorum, şehit yakınları ve gaziler arasında var olan farklılıkların tümünü giderme konusunda gelin ortak bir çalışma yapalım." dedi.

 • 22.09.2021 22 Eyl 09:57 Masumiyetin öldürüldüğü her yer ve Doğu Türkistan için 40 dilde dünyaya çağrı: Masumiyetin öldürüldüğü her yer ve Doğu Türkistan için 40 dilde dünyaya çağrı:

  Çocuk Vakfı, Dünya Çocuk Elçiliği ve Dünya Doğu Türkistan Dayanışması, "Masumiyetin Öldürüldüğü Her Yer ve Doğu Türkistan İçin 40 Dilde Dünyaya Çağrı" yaptı.

 • 22.09.2021 22 Eyl 08:06 Bu yılın sonuna kadar kamuya 100 bin yeni personel alınacak Bu yılın sonuna kadar kamuya 100 bin yeni personel alınacak

  KPSS sonuçlarının açıklanması sonrası milyonlarca gencin gözü hem kamu hem de özel sektörlerdeki iş fırsatlarına çevrildi. Ekonominin 3 yıllık yol haritasında yılda 1 milyon 70 istihdam sözü verilirken, bu yılın sonuna kadar kamuda 100 bin kişi işe yerleşmiş olacak. Kamu kurumları personel alımını artık Kariyer Kapısı Platformu üzerinden gerçekleştiriyor. Türkiye İş Kurumu da internet sitesi üzerinden yeni ilanları duyuruyor. Konuyla ilgili en çok merak edilen 10 sorunun yanıtı haberimizde.

 • 22.09.2021 22 Eyl 07:20 Meteoroloji uyardı! Bugün için 11 ilde turuncu ve sarı kodlu alarm verildi Meteoroloji uyardı! Bugün için 11 ilde turuncu ve sarı kodlu alarm verildi

  Meteoroloji, "Çok tedbirli olun" diyerek bugün için Artvin ve Rize'ye turuncu kodlu uyarıda bulunurken Giresun, Trabzon, Bartın, Düzce, Bolu, Kastamonu, Sakarya, Zonguldak ve Karabük'e sarı kodlu uyarı yaptı. Ayrıca bugün İstanbul dahil tam 40 kentte sağanak yağış görülecek.

 • 21.09.2021 21 Eyl 23:18 Türkiye'de yenen her iki muzdan biri Anamur'dan Türkiye'de yenen her iki muzdan biri Anamur'dan

  Türkiye'de yenen her iki muzdan biri Anamur'dan Yılda 180 bin ton üretilen Anamur muzunda yoğun hasat dönemi Türkiye'nin ihtiyacının yüzde 50'si karşılanan Anamur muzundan yılda 180 bin ton üretim yapılarak iç piyasada tüketime sunuluyor Türkiye'nin muz üretiminde merkezi konumunda olan ve...

 • 21.09.2021 21 Eyl 20:22 ALİ BABACAN SALDIRIYA UĞRAYAN PARTİSİNİN ARNAVUTKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI'NDA İNCELEMELERDE BULUNDU ALİ BABACAN SALDIRIYA UĞRAYAN PARTİSİNİN ARNAVUTKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI'NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

  Taylan ERGÜN İSTANBUL DHADEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, gece silahlı saldırıya uğrayan partisinin Arnavutköy İlçe Başkanlığı Binası'nda incelemelerde bulundu.

 • 21.09.2021 21 Eyl 15:46 Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan çevreyi kirletenlere tepki gösterdi Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan çevreyi kirletenlere tepki gösterdi

  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, çevreyi özellikle nehir kenarlarını kirletenlere tepki gösterdi.

 • 21.09.2021 21 Eyl 15:42 Dağra Solmaz: Diğer rap'çiler gibi dikbaşlı değilim Dağra Solmaz: Diğer rap'çiler gibi dikbaşlı değilim

  ? Rap filmi "Kovala"nın çıkış öyküsünü anlatır mısın?

 • 21.09.2021 21 Eyl 14:57 Yeşilyurt AK Partili Kaçar'ı ağırladı Yeşilyurt AK Partili Kaçar'ı ağırladı

  Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, bazı temaslarda bulunmak amacıyla geldiği Malatya'da Yeşilyurt Belediyesini ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar'a, Yeşilyurt'u 2023 Vizyonuna ulaştıracak fiziksel, sosyal, kültürel, çevresel, tarımsal...

 • 21.09.2021 21 Eyl 14:53 Wifi Sinyalinizi Güçlendirmenin 10 Yolu Wifi Sinyalinizi Güçlendirmenin 10 Yolu

  Taramanın yavaşlaması, yayın yapamaması, Wi-Fi sinyallerinin düşmesi, internetsiz ölü bölgeler - bu sorunların her biri, çevrimiçi olmanın bazıları için nefes almak kadar gerekli hale geldiği bir dünyada çıldırtıcı. (Pekala, belki o kadar kritik değil... ama yine de önemli.)

 • 21.09.2021 21 Eyl 14:48 SİHA, TB2 modeliyle TEKNOFEST'te yoğun ilgi gördü SİHA, TB2 modeliyle TEKNOFEST'te yoğun ilgi gördü

  Tüm dünyada dikkat çeken bir teknolojiye sahip olan S/İHA'lar geliştirilmeye devam ediliyor. Türkiye merkezli Baykar Savunma tarafından üretilen silahlı İnsansız hava aracı SİHA TB2 modeli, TEKNOFEST'te yoğun ilgi gördü. Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'in açılışında TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar açıklamalarda bulundu.

 • 21.09.2021 21 Eyl 14:17 '2023 Vizyonuna Uygun Yatırımlarla Gelişip, Büyüyoruz' "2023 Vizyonuna Uygun Yatırımlarla Gelişip, Büyüyoruz"

  Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, bazı temaslarda bulunmak amacıyla geldiği Malatya'da Yeşilyurt Belediyesini ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar'a, Yeşilyurt'u 2023 Vizyonuna ulaştıracak fiziksel, sosyal, kültürel, çevresel, tarımsal ve kültürel yatırımlar hakkında brifing verdi.

 • 21.09.2021 21 Eyl 12:41 Zincir marketlerdeki fahiş fiyatlar 'hal'den değil Zincir marketlerdeki fahiş fiyatlar 'hal'den değil

  - Zincir marketlerdeki fahiş fiyatlar 'hal'den değil Türkiye Sebze Meyve Komisyoncu ve Tüccarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Selami Bağaçlı sebze ve meyve fiyatlarını İHA'ya değerlendirdi "Zincir marketlerin sebze hallerine girdi çıktıları çok olmuyor, bu marketler kendi fiyat...

 • 21.09.2021 21 Eyl 12:33 Dünyaca ünlü kitap dizisi Türkçeye çevriliyor Dünyaca ünlü kitap dizisi Türkçeye çevriliyor

  Dünyaca ünlü kitap dizisi 'A Very Short Introductions'tan seçkileri Türkçeye çeviren İstanbul Kültür Üniversitesi Yayınevi, çevirilerine yenilerini ekledi.

 • 21.09.2021 21 Eyl 11:31 16 yıllık Merkel iktidarı Almanya ve Avrupa siyasetini dönüştürdü 16 yıllık Merkel iktidarı Almanya ve Avrupa siyasetini dönüştürdü

  Şansölye seçildiği 2005 yılından beri iktidarda olan, uzun başbakanlık döneminin ardından 26 Eylül 2021'de yapılacak Federal Parlamento seçimlerine katılmama kararı alan Angela Merkel aktif siyasi hayatını sonlandırmaya hazırlanıyor.

 • 21.09.2021 21 Eyl 10:50 Dr. Salih Onur Basat: Liposuction ile temel amaç kilo vermek değil Dr. Salih Onur Basat: Liposuction ile temel amaç kilo vermek değil

  Vücudun bazı bölgelerindeki aşırı yağlardan doğal yollarla kurtulmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Bölgesel yağlanmaya bağlı şekil bozuklukları kişiyi ciddi derecede olumsuz etkileyebiliyor. Çözümü olarak da en çok Liposuction işlemine başvuruluyor. Op. Dr. Salih Onur Basat konu hakkında bilgi verdi.

 • 21.09.2021 21 Eyl 10:48 Türkiye'de yenen her iki muzdan biri Anamur'dan Türkiye'de yenen her iki muzdan biri Anamur'dan

  Türkiye'nin muz üretiminde merkezi konumunda olan ve ülke genelinde ihtiyacın yüzde 50'sini karşılayan Mersin'in Anamur ilçesinde yoğun hasat dönemine girilirken, hasadın yaklaşık 5 ay devam etmesi bekleniyor.

 • 21.09.2021 21 Eyl 09:57 Kadın Meclis Üyeleri Yok Günlerinde Altı Ayda 99 Bin Maske Üretti Kadın Meclis Üyeleri Yok Günlerinde Altı Ayda 99 Bin Maske Üretti

  Ayvalık Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Aykep (Ayvalık Kadın El Emekleri Pazarı) üyeleriyle gönüllü kadınlar geçtiğimiz yıl, covid-19 pandemisinin başladığı ve zirve yaptığı günlerde, maske kıtlığının yaşandığı dönemde yedi gün 24 saat çalışarak altı ay boyunca 99 bin adet maske üretti.

 • 21.09.2021 21 Eyl 09:20 Kurtulmuş: 'Z kuşağı olarak tanımlanan kuşakta da AK Parti açık ara birinci partidir' Kurtulmuş: "Z kuşağı olarak tanımlanan kuşakta da AK Parti açık ara birinci partidir"

  Kurtulmuş: "Z kuşağı olarak tanımlanan kuşakta da AK Parti açık ara birinci partidir" AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları İstişare ve Değerlendirme Kampı Balıkesir'de başladı AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: "Gönüllerden düşmemek çok daha zordur" "15 Temmuz akşamındaki o...

 • 21.09.2021 21 Eyl 08:51 AK Parti ile MHP, seçim çevresi en fazla 12 milletvekilinden oluştuğu yeni bir sistem konusunda da anlaşmaya vardı. AK Parti ile MHP, seçim çevresi en fazla 12 milletvekilinden oluştuğu yeni bir sistem konusunda da anlaşmaya vardı.

  Seçim barajının yüzde 7'ye indirilmesi konusunda anlaşmaya varan AK Parti ile MHP, daraltılmış bölgeyle benzerlik taşıyan ancak seçim çevresi sayısının en fazla 12 milletvekilinden oluştuğu yeni bir sistem konusunda da anlaşmaya vardı. AK Parti'nin her seçim çevresinin 7 vekilden oluşması önerisini MHP reddetmişti. AK Parti ve MHP yönetimi seçim yasasında yapılacak değişiklikleri en geç 2022 yılı başında Meclis gündemine getirmeyi hedefliyor.

Advertisement